[Help] Freeze

madhouse

New Member
Joined
May 7, 2010
Messages
18
Reaction score
1
От известно време имам проблем с Game Server-а :) след като стартирам МУ-то играе се няколко часа ( случвало се и няколко дни ) и след време или някои играч неможе да влезне в server-a и постоянно си му зарежда connect-а или най лошото което е в момента дава ми грешка Game Server-a и изобщо неможе да се влезне... извинете че така ви го пиша, но не разбирам чак толкова, някои ако има някакви идеи, моля помогнете :) все още съм неопитен :p Благодаря ви (:|
 
От известно време имам проблем с Game Server-а :) след като стартирам МУ-то играе се няколко часа ( случвало се и няколко дни ) и след време или някои играч неможе да влезне в server-a и постоянно си му зарежда connect-а или най лошото което е в момента дава ми грешка Game Server-a и изобщо неможе да се влезне... извинете че така ви го пиша, но не разбирам чак толкова, някои ако има някакви идеи, моля помогнете :) все още съм неопитен :p Благодаря ви (:|

погледни си логовете и ще видиш къде е проблема
 
Прогвай да смениш GS (Game Server) от някои други файлове за същата версия :)
 
Прогвай да смениш GS (Game Server) от някои други файлове за същата версия :)

пробвах, и това не става...





а относно логовоте ... I'm noob, please help (:|(tmi)

а и още нещо... възможно ли някой да ми прави мръсотии, и да ръчка нещо по SQL-а за да немогат да се connect в сървъра потребителите... чак след рестарт на сървъра става..
 
Last edited:
пробвах, и това не става...





а относно логовоте ... I'm noob, please help (:|(tmi)

а и още нещо... възможно ли някой да ми прави мръсотии, и да ръчка нещо по SQL-а за да немогат да се connect в сървъра потребителите... чак след рестарт на сървъра става..
не аз съм имал същия проблем само че на мен ми спичаше Joinserver-a
 
да 0.97d ми е версията :) , благодаря дано стане ;(

Edit : Bo$cH37o пиши в skype ;p
 
Last edited:
нищо не става за сега, моля помогнете !
Да не би да е от SQL-а пробвах с няколко версиии същия проблем, дава ми само грешка на Game Server-а и си стои само на Running ....:(:s
 
Ти пък, възможно най сбозените файлове ли реши да му дадеш.. :D

и кое по точно е сбозеното в тези filles? (wonder)
 
нищо не става за сега, моля помогнете !
Да не би да е от SQL-а пробвах с няколко версиии същия проблем, дава ми само грешка на Game Server-а и си стои само на Running ....:(:s

покажи каква грешка
 
Грешката е такава сичко зарежда на Ready и последното Game Server-a Дава Don't Send.Сменихме Game Server-a и пак като стигне до него само Running на никаде не мърда това е проблема !
 
Грешката е такава сичко зарежда на Ready и последното Game Server-a Дава Don't Send.Сменихме Game Server-a и пак като стигне до него само Running на никаде не мърда това е проблема !

сложи .net framewor 2.0 и 3.5
 
да и освен framework като сменяш гамесървърa провери в StartUp.ini дали съвпадат пътищата
 
И аз имам същият проблем със версията 99b
 
Мен така ми се получава като добавя грешно някакви чудовища или премахна твърде много.
 
Инсталирай си Visual C++
 
Не просто реших да ти кажа тази програма.... |-(