[Help] GameServer Freeze 99b

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Някой има ли някаква идея защо GS-то ми FREEZE по някой път..може след 3 часа някой път през 12 случвало ми се е по 2-3 дена без проблем да работи смених 4 GS-та
 
Не е от флууд аз имам същия проблем на единия ми комп слагах различни ОС и пак не се оправя.
 
Аз мисля че може да е от биоса
 
Стават някви аномалий :x:x спрях логовете пак така
 
Едвали е от ОС понеже и аз имам този проблем.
Бях на Windows XP Professional sp2 , sp3 после home edition и сега Windows Server 2003 ... проблема пак си го има. (shit)
 
Едвали е от ОС понеже и аз имам този проблем.
Бях на Windows XP Professional sp2 , sp3 после home edition и сега Windows Server 2003 ... проблема пак си го има. (shit)

не ти ли писна е аз направо версията ще сменям
 
Не е и от версията.Може би от хардуера,но не знам.Трябва някой път да намерим няколко пц-та и да пробваме.
 
не ти ли писна е аз направо версията ще сменям
уфф , че и питаш.. :x


Не е и от версията.Може би от хардуера,но не знам.Трябва някой път да намерим няколко пц-та и да пробваме.

И тва съм пробвал :D
 
апфф дай да измислим нещу.. :D


Спирах Логове,Сменях JoinServer,GameServer-а го сменях към 5-6 пъти направо съм бесен
 
Може да е от рам памета
 
Flame аз мисля ,че е от монитора
 
Може да е от рам памета

Mоже и от клавиатурата да е ... (shit)


апфф дай да измислим нещу.. :D


Спирах Логове,Сменях JoinServer,GameServer-а го сменях към 5-6 пъти направо съм бесен
Направо незнам брат ... и аз съм пробвал със смяна на JoinServer,GameServer бла бла ... файда няма .... :(
Варианта за сега е спиране на сървъра през около 12 часа.
А е доста кофти ... особенно ако ти се наложи да отсъстваш за няколко дни от града.
 
Mоже и от клавиатурата да е ... (shit)



Направо незнам брат ... и аз съм пробвал със смяна на JoinServer,GameServer бла бла ... файда няма .... :(
Варианта за сега е спиране на сървъра през около 12 часа.
А е доста кофти ... особенно ако ти се наложи да отсъстваш за няколко дни от града.

Ааа сетих са как са опрая.Ново ПЦ !!!!