[Help] GameServer Freeze 99b

Damian на 1-ия му комп не краш а на другия краш странна работа тия файлове са работили без никви проблеми на един приятел на сървара с 120 онлайн

невярвам да е нещу от компа все пак няма да тръгна да пускам сървар на комп с конфигорация на GSM
 
Ааа сетих са как са опрая.Ново ПЦ !!!!

и азса сетих издранчи си 1 пат главата в стената и мои ти дои акъла ^^
 
Най - добре сложи 99.6XT ( 1.0m ) и напиши че са 99b+, то по - принцип 1.0м е ъпдейт на 99b ... :)
 
Не е от версията нещо в самия комп е. DeviL Mu ми крашваше на компа с AMD процесор, а когато си купих комп с процесор Intel нямах никакви проблеми. Това ме довежда до мисълта, че проблема е само в процесора, защото аз съм сменял и дъно и рам, и хард диск на смотаното PC и пак крашваше сървъра.
 
Хах ще бъда много радостен ако успеем да открием проблема. Междудругото проблемният ми компютър има дъно с вградена видеокарта, но аз съм му сложил Nvidia 9800. Тези, на които им крашва сървъра, също ли са с вградени видео карти ?
 
  • Like
Reactions: HeyCTouM
моята е вградена

1 човек с вградена ако и другите са с вградена. Значи това е проблема, но какво е общото между вградената видеокарта и краша на сървъра...
 
Това с фрийз никои не може да го обясни от какво е ... на едни фрийзват на 5минути на други на 5 седмици ( да чукна на дърво поне моя опенму не крашва секи ден нз как)
 
незнам...има моменти когато си върви прекрасно до 3 дена без проблем ми е вървял сървара има моменти през час се налага да го оправям
 
Mоже и от клавиатурата да е ... (shit)




Варианта за сега е спиране на сървъра през около 12 часа.
А е доста кофти ... особенно ако ти се наложи да отсъстваш за няколко дни от града.
Можеш да си сложиш автоматичен рестартер...
 
Това с фрийз никои не може да го обясни от какво е ... на едни фрийзват на 5минути на други на 5 седмици ( да чукна на дърво поне моя опенму не крашва секи ден нз как)

Дъното ти има ли вградено видео ?
 
Добре проблема да не е в двуядрения процесор. Пробвайте от диспечера на задачите да зададете gameserver-a да работи само на едното ядро.
 
Добре проблема да не е в двуядрения процесор. Пробвайте от диспечера на задачите да зададете gameserver-a да работи само на едното ядро.

аз съм с 4 ядрен
 
Ем оффффффффффф в момента DeviL Mu го държа на комп с 4 ядрен процесор Intel и не забива........ На всеки му се проявява този бъг на различен хардуер.
 
Ем оффффффффффф в момента DeviL Mu го държа на комп с 4 ядрен процесор Intel и не забива........ На всеки му се проявява този бъг на различен хардуер.

и аз с 4 ядрен не ми забива ... явно наистина е в процесорите
 
  • Like
Reactions: Damian
Тай каже че не ти забива е аз си мислех че ти забива и тотално ми обърка разсъжденията тука :Д
 
Каква е връзката на видео картата ? с това ,че забива ?
 
Според мен единственото логично обяснение е от файловете провай с др GS.