[Help] Freeze Problem

XSSecurety.

New Member
Joined
Jan 19, 2011
Messages
173
Reaction score
28
Когато си напиша ацц и парола и забива до там не флиза ви игра ако някой може да ми помогне :p
 
Когато си напиша ацц и парола и забива до там не флиза ви игра ако някой може да ми помогне :p

Не съм сигурен но мисля,че проблема може да идва ако си блокирал CS от Sygate от това трябва да ти идва проблема.
 
еми незнам не блокнато използвам 0.99б+ файлове ;p
 
До преди 4 дни имах същия проблем. Смених операционната система и сичко се оправи :)
 
с каква операционна система си ?
 
Всичко се дължи на вируси. Аз съм с оригинален Win xp с всички ъпдейти на майкрософт и нямам никакви проблеми от рода на Freez / Crash.
 
Всичко се дължи на вируси. Аз съм с оригинален Win xp с всички ъпдейти на майкрософт и нямам никакви проблеми от рода на Freez / Crash.

Тук си прав, аз бях със пиратски windows и имах проблеми... Вземи си оригинален и ще се оправиш :)
 
Когато си напиша ацц и парола и забива до там не флиза ви игра ако някой може да ми помогне :p

Аз имам същия проблем със моя сървър.
На 7-8 часа CS ми фреезва .. Имаше една програма която можеше да рестартирва цс на определени минути но немога да я намера ако някои я има моля да я сподели със нас ще съм му много благодарен!