[Help] GameServer Freeze 99b

Според мен единственото логично обяснение е от файловете провай с др GS.

чети преди да пишеш мойто момче
 
файловете са му същите като моите , както и на Дамиян ,
Дидо братле , незнам , ръгай ауторесет на гс-то и да върви там ...
 
Autoreset няма да свърши работа. Понеже гс-то не крашва то продължава да си работи "нормално"
 
1 човек с вградена ако и другите са с вградена. Значи това е проблема, но какво е общото между вградената видеокарта и краша на сървъра...

Не съм с вградена , но си freez-ва.
И на Intel и на AMD ми freez-ва.
Кво прайм еби му майката.... :x:x:x
 
Решението е рестарт на CS (Connet Server) През 2-3 часа го оставяш да се реска и няма да имаш проблеми. На мен също ми freez-ва, но от както смених ОС вече 3-ти ден няма такива работи.
 
на мен ми фрииз постоянно нямам си и представа от кво е... винаги сезон или 99б са ми фрийзвали .... който може да помага да раЗгледа от кво може да е да пише ..
 
на мен ми фрииз постоянно нямам си и представа от кво е... винаги сезон или 99б са ми фрийзвали .... който може да помага да раЗгледа от кво може да е да пише ..

Аз се оправих с 99б-то :)
Направиха ми на ново цялото GS и всичко е перфектно ...
 
И на какво се е дължал проблема? Това с рестартирането на CS-а бачка ли?
 
И на какво се е дължал проблема? Това с рестартирането на CS-а бачка ли?

Бачка, но не трябва да бараш компютъра. При всеки рестарт на ConnectServer се ъпгрейдва и докато затвори стария ти товари рам паметта и процесора. Аз като бях с рестарт на ConnectServer не съм бутал компютъра освен да проверявам дали е freez.
 
и сега какво си направил ? сменил си ГС и ти върви перфектно (think)
 
и сега какво си направил ? сменил си ГС и ти върви перфектно (think)

ммм не върви мамицата му...... 6 дена вървя на тест период и ... (headbang)(headbang)(headbang) проблема остава мистериозен..
 
и аз имам същият проблем някой може ли да помогне ? Със на LinkosMu файловете сме
 
Виж си последното лого на гейм сървъра и може да откриеш от къде идва проблема :)
 
Някой може ли да помогне с рестарта на CS-са защото имам същия проблем с на даркмастер файловете съм.Ако някой може да помогне Благодаря !