[Help] Freeze GS server files s3 ep1

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
можете ли да ми помогнете сървъра ми когато има над 80-90 човека започва да замразява за 1 мин сървъра и хвърля 20 човека как може да се оправи това ?
 
  • Like
Reactions: Emm4nuel
като по някакъв начин спреш логовете :)
 
кажете сериозно е някой няма ли добър gs за с3 еп1 без да фреез и краш ? мерси на роот и вирус че се включиха в темата :)
 
кажете сериозно е някой няма ли добър gs за с3 еп1 без да фреез и краш ? мерси на роот и вирус че се включиха в темата :)

не ти фрийзва заради gs-то ,а заради нещо друго.. ако имаш наистина по 80 човека,щеше да разбереш на първия ден какво има на файловете ти.. и ако фрийзва наистина ,щеше да изхвърли всички и нямаше да ги пуска...
 
с файловете на дарка съм от тук ... знаеш ли от какво идва този проблем ?
 
Ще пробвам с тези файлове и ако пак фреез или краш ще сложа GameServer SCF 5.21.06 and GS_CS.Благодаря Ви на всички момчета ;)
 
Няма да ти freeze, нито crash (за 2рото поне няма да е от файловете ^^)..

Freeze-a ти се получава от шибания source на luciano из gameserver.dll (да не говорим, че е и packed + има backdoor ^^)...
 
Еми в тези файлове кой е кода за SkyEvent NPC и бачка ли ? Защото искам да си го сложа направо на мойте MSB
 
Last edited:
Момчета ако сложа SCF файловете на ДБ-тата на luciano ще имам ли някакви проблеми ? И можете ли да ми кажете какъв е тоя БЪГ с тея файлове на луциано някой герои ги превръща в Елфове и ги прави по 5 левел с 35 статс от всичко ?
 
не ти са скъса с тоя сървър земете му дайте някои добри файлове че ще откачи момчето е :d
 
Много често се получава фрийз заради logs направи си програмка дето ги делва ( формата може да е под .bat формат :D )...... Ако продължава да фрийз направи проверка над конфига на сървъра. Всички файлове на S3EP1 крашват или фрийзват ^^ :D Аре късмет :p
 
Сега съм с тези файлове няма краш но като си настроя боксовете в магазина ми краш сървъра като мятам ... пък с тея eventimebag пада зен тук таме някой калпав итем ...
 
имам и аз този проблем от бок ми пада зен като метна 4 бок пада само 1 итем от 4 бок