Препоръчайте интернет доставчик

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,365
Reaction score
423
От няколко години съм на Spectrum NET и в началото беше супер. Викаш техник,след 30 мин е пред вас. През последните 2 години се оядаха. Интернета спира през 2 минути и трябва да се чакат 5,отказват техник,ако ти обещаят техник за същят ден,го пращат след няколко дни и като цяло съм отвратен от цялостната им поддръжка.

Предложете някой бърз и същевременно свестен интернет в Бургас/Поморие.
 
  • Like
Reactions: NEMES1S

Ево са само тук в Търново приятелче, а и както знаеш Ево вече е Мегалан (СпектрумНет (Мтел)). Аз лично от СпектрумНет в София съм много доволен, но незнам как е по другите градове.
В Бургас мой приятели са на ComNet и са много доволни защо не пробваш и ти?
 
ссс

Backo знам че ево е мегалан !
 
Аз лично съм на МегаЛан и съм супер доволен гледам че в Бургас имат покритие но виж точно при теб дали има ето от тук погледни https://www.megalan.bg/map.html?city=1
 
Аз лично съм на МегаЛан и съм супер доволен гледам че в Бургас имат покритие но виж точно при теб дали има ето от тук погледни https://www.megalan.bg/map.html?city=1

Megalan и SpectrumNet е едно и също или общо казано Мтел (speechless)|-(
 
Megalan и SpectrumNet е едно и също или общо казано Мтел (speechless)|-(

да но MegaLan са по добре от spectrumNet аз знам че са на Мтел макарче скоро няма да има вече Мтел :) нито мегалан нито спектрумнет всичко става едно с новото име M-Network :)
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
Относно проблема,вдигнах скандал в офиса им,дойде техник и го оправи УЖ. Ще видим дали ще има още издънки за напред. Ако има съм се ориентирал към ComNet или Unacs
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
Аз съм на ComNet и ти го препоръчвам :)
 
Такам, начетох се на изказвания :)

M-NetworK, няма да се случи скоро !

Колкото до изказването "Megalan са по-добри от SpectrumNet" тва все едно
да кажеш "М-Тел са по-добри от Ево.БГ" :D

Mtel, купиха Мегалан, а преди това Мегалан работиха съвместно с SpectrumNet.
Не след дълго Мтел, купиха и Спектрум нет.

Реално М-тел си купуват мрежи.

И това дали ще подпишеш с Spectrum Net, Mtel, Megalan, накрая ще получиш едно и също, тъй като мрежата е ЕДНА !

Все едно в търново да се чудиш, дали като подпишеше с Мтел или с Мегалан, ще ти е по-добър интернета.
Отговора е: Гледай кой ти предлага повече, за по-малко пари!
Тъй като интернета ти идва през една и съща мрежа, с едни и същи устройства и се поддържа от едни и същи хора!

За региона на Велико Търново, мога да гарантирам, че няма по-добър ИНТЕРНЕТ, от "M-Tel, Megalan, Evo.BG" както искате, така му викайте, по една и съща оптика идва до у вас и едни и същи устройства ще си имате !
 
Много е рано за Bulsatcom !
Още са мънички от към нет и не са доказани !
Незнам аз нямам никакви проблеми пък вече сигурно стана 9-10 месеца и никога не ми се е налагало да търся хората поради някакъв проблем.
 
Много е рано за Bulsatcom !
Още са мънички от към нет и не са доказани !

Булсатком купиха Lulin-NET и United-Net.
Които са от София и са ползвали един от двата доставчика, знаят, че въобще не са малки и не са отпреди 1-2 години. ;)
 
Булсатком купиха Lulin-NET и United-Net.
Които са от София и са ползвали един от двата доставчика, знаят, че въобще не са малки и не са отпреди 1-2 години. ;)

RaFa, говорех, за цяла България.

За София може би да, но още не знаеш как ще променят офертите им!
Въпреки, че Bulsatcom са яко в парите и може би ще са стабилна конкуренция на Mtel. Все пак има време да се докажат.