Доволни ли сте от интернет доставчика си ?

Доволни ли сте о&#1090

  • Да!

    Votes: 53 58.9%
  • Не!

    Votes: 37 41.1%

  • Total voters
    90
Аз не сам доволен от моят Доставчик поради една причина:
когато завали и задуха много силен вятар почти винаги оставам бес нет с часове наред.
Иначе връската ми е много добра.
Интернет Доставчик:Istar-Link
 
К'во да съм доволен, тея от бтк отивам 1-2 дена преди да ми изтече договора да им кажа да ми го прекратят, те ми викат да съм отишал утре щото имали работа сега. Отивам утре и опаа оная дето ми вика елате утре, ми каза че договорът ми бил удължен.. Пък за скоростта к'во да кажа много слаба..
 
Какво да кажа повече ? 20 лв на месец и скоростта е трепач ! И един сийдър да има пак под 7 mb/s не падам ! Globcom/Unics ;)
globcomwow.jpg
 
Last edited:
Какво да кажа повече ? 20 лв на месец и скоростта е трепач ! И един сийдър да има пак под 7 mb/s не падам ! Globcom/unics ;)
globcomwow.jpg

Според мен тва си е от локален сайт направи един тест в спеедтест ;) да видим дали е така :)
 
Според мен тва си е от локален сайт направи един тест в спеедтест ;) да видим дали е така :)

Тегля от замунда не от локален сайт ;)
 
Last edited:
виждам аз ;) ама по колко даваш на месец..? аз говоря такава скорост за 20 лв... кой друг интернет доставчик ще я предостави ?
 
виждам аз ;) ама по колко даваш на месец..? аз говоря такава скорост за 20 лв... кой друг интернет доставчик ще я предостави ?

А аз колко плащам (think) :;):
 
Я дай сайта на въпросния доставчик. Да видим колко mbit ти доставя.

Аз съм доволен от моя...
 
Тегля от замунда не от локален сайт ;)

ако тва от доло ти е спеедтеста сори ман ама при 9 мегабита неможеш теглиш с толкова имате локал и просто някой сидари са локални ;)
 
Cabletel BG !!!!
Наи добрия и стабилен доставчик на нет.
 
По какви критерии ги определяте всъщност ?
 
за мене това си ми е добре.
 
не казах че нета ми е бавен а че се ебава вижте моя спеед тест
442661418.png
442663503.png
442664474.png
442667503.png
 
Last edited:
Не ми е ясно защо поствате локален трафик ? :) в този ред на мисли реално може да си забиеш един speedtest до някоя машина на 10 метра от теб и резултата ще е малко по-добър от показания. Това накратко са данни от софииския MAN.

edit: ReSpEc7 -това вече е нещо друго !!!
 
Last edited:
SpeedTest- а ми е от Ямбол --> София .... виж ми подписа
 
Какви красиви цифри.... я ми кажи тогава с колко теглиш примерно от свободните зони... ArenaBG, Zamunda...? И каква ти е скороста на Download примерно... от някой internacional като... този примерно filefront, rapidshare, 2shared... и ги напиши тук... и само неми казвай, че теглиш с тази скорост която ти е на снимката :)

Ето какво ми говори на мен това нещо speedtest:
442917189.png
442918289.png


БГ пиъринг и Международна ми показва едно и също избрах една от най-далечните точки на картичката там :)
Download от ArenaBG, Zamunda.net, BGShare.com
Download от MegaUpload.com, 2shared.com

P.S Аз сам много доволен от интернета си от Neterra Ltd. :)
 

Attachments

  • bgdown.PNG
    bgdown.PNG
    67.6 KB · Views: 18
  • bgdown1.PNG
    bgdown1.PNG
    170.3 KB · Views: 21
  • int.PNG
    int.PNG
    148.7 KB · Views: 13
  • int1.PNG
    int1.PNG
    212.3 KB · Views: 14
Last edited:
Какви красиви цифри.... я ми кажи тогава с колко теглиш примерно от свободните зони... ArenaBG, Zamunda...? И каква ти е скороста на Download примерно... от някой internacional като... този примерно filefront, rapidshare, 2shared... и ги напиши тук... и само неми казвай, че теглиш с тази скорост която ти е на снимката :)

Zamunda & ArenaBG ако има примерно 20 сийдъра и 10 пиъра - 5mb
2shared, filefront , megupload, rapidshaer - 800kb/s - 1mb/s
Data.bg , bgshare - 4-5mb ( заради ограниченията на сайта)