Доволни ли сте от интернет доставчика си ?

Доволни ли сте о&#1090

  • Да!

    Votes: 53 58.9%
  • Не!

    Votes: 37 41.1%

  • Total voters
    90
Screen... ето аз сам дал при мен как е :) само че photoshop-a при тези снимки него ползвайте plz... :;):

И коя е тази услуга на spnet с която си ти...? И да имаш толкова хубав международен интернет :) (Любопитство) Понеже виждам, че и на снимката даваш съотношение подщи 1 към 1 download/upload
 
Last edited:
Screen... ето аз сам дал при мен как е :) само че photoshop-a при тези снимки него ползвайте plz... :;):

И коя е тази услуга на spnet с която си ти...? И да имаш толкова хубав международен интернет :) (Любопитство) Понеже виждам, че и на снимката даваш съотношение подщи 1 към 1 download/upload

Ето ти интернет доставчика ми :

http://optinet.bg
 



при втория тест :/

 
Last edited:
Боже божеее нямам думи......

На 20-ти март си платих internet-a за месец Април. И тая сутрин се събуждам и какво да видя: "Причината да не виждате тази страница е че не сте платили месечната си такса"

Обаждам се нареждам по телефона 1 - 2 минути и накрая гледам бележката че онази кривогледата е написала че съм платил интернет-а на някъв от съседния вход :x

Якото беше че като се обадих онази най нагло ми казва "Ела да си платиш нета като толкова искаш и ще ти го пусна"
А кажете сега имате ли такива Екстри при вас 8)
 
НиКогА

боже божеее нямам думи......

на 20-ти март си платих internet-a за месец април. и тая сутрин се събуждам и какво да видя: "причината да не виждате тази страница е че не сте платили месечната си такса"

обаждам се нареждам по телефона 1 - 2 минути и накрая гледам бележката че онази кривогледата е написала че съм платил интернет-а на някъв от съседния вход :x

Якото беше че като се обадих онази най нагло ми казва "ела да си платиш нета като толкова искаш и ще ти го пусна"
а кажете сега имате ли такива екстри при вас 8)


Никога не е било така при мене.Аз винаги си плащам нета на 10-ти...при моя нет работи мъж,не жена както при тебе.
 
Last edited:
Никога не е било така при мене.Аз винаги си плащам нета на 10-ти...при моя нет работи мъж,не жена както при тебе.

както се кава "Жената не е като човека :d:d:d" и при мене е нямало такива екстри и при мен работи мъж..
 
Боже божеее нямам думи......

На 20-ти март си платих internet-a за месец Април. И тая сутрин се събуждам и какво да видя: "Причината да не виждате тази страница е че не сте платили месечната си такса"

Обаждам се нареждам по телефона 1 - 2 минути и накрая гледам бележката че онази кривогледата е написала че съм платил интернет-а на някъв от съседния вход :x

Якото беше че като се обадих онази най нагло ми казва "Ела да си платиш нета като толкова искаш и ще ти го пусна"
А кажете сега имате ли такива Екстри при вас 8)


Едно телефоно обаждане като ми спрат нета и отново е пуснат :)
 
Преди и при нас беше мъж май ама сега се отпуснаха :d

"Кф0 стаа ф тая държаФа е?? " ;)
 
цена скорост

20,00лв. 4 Mbps
25,00лв. 12 Mbps
35,00лв. 30 Mbps
50,00лв. 50 Mbps
97,00лв. 60 Mbps

Правете си изводите дали мога да бъда доволен.

еее ко ме направи ти ве :D:D:D как си плащаш нета в тая криза аз 100 Mbps плащам 26 лева.. пък като гледам при тебе даже няма такава скорост :D:D:D
 
На това му казват гарантиран трафик за тая сума :)
 
еее ко ме направи ти ве :d:d:d как си плащаш нета в тая криза аз 100 mbps плащам 26 лева.. пък като гледам при тебе даже няма такава скорост :d:d:d
А ти имаш ли представа къкво е локална връзка и бизнес тарифа?
 
Зависи.. Понякога е много зле (МедиаНет Видин). Второто е 15 минути след 1-вото xD ...

 
Last edited:
Аз пък съм доволен от БТК. 100 % UpTime от 2006 година. Модемите не правят проблеми, поне при мен. Аз ползвам WI-FI на БТК и е 45 M'Bit's Down, UP : 10 M'Bit's
 
Аз лично съм много доволен от TelNet от В.Търново съм за 20 лева интернет 50 Mbps просто много рядко спира даже почти никога и най-якото беше че ип ми се беше сменило без да ми спира интернета и от от нереално на реално тогава голям кеф :)
 
Аз пък съм доволен от БТК. 100 % uptime от 2006 година. Модемите не правят проблеми, поне при мен. Аз ползвам wi-fi на БТК и е 45 m'bit's down, up : 10 m'bit's

как ще теглиш с 45 mbps като макс-а е 12 mbps ?
 
С наета линия :) накратко дрънка глупости ... :) модема е shape-нат на 18 Mbp/s
 
1024 kbit 15 лв.
6.5 Mbit 24 лв.
10 Mbit 30 лв.
12 Mbit 39 лв.

^ Копирано от сайта на МедиаНет. Много са грамотни доставчиците :chuckle:
На 24 лева съм. Ето ми последния резултат от преди малко:


Всеки да си прави изводите.. :)