Интернет проблем

PROTECTOR

New Member
Joined
May 25, 2010
Messages
729
Reaction score
58
Здрасти на всички :) значи един приятел има следния проблем.
Не му тръгва интернета на друго-то пц с модем е на единия има нет а на другия не.Викал е хора от интернета му не било проблема при тях а при компа и са му казали че сигорно е от лан картата.А пише на компа че мрежовия кабел е изклучен а ако е изклучен няма как да има на др нет а на тоя не.Сменял е драйвари и пак същото ако някои може да помогне ще сме благодарни.. :)
 
Имали антивирусна? При мен 1 път бяха дошли и се мъчиха да пуснат на компютъра, защото на лаптопа имахме нет обаче на компа нямаше и първо говориха, че може да се е прецакала Лан картата ама след това казаха че може и да е от вируси.Преинсталнах си ПС-то и нета сам си доиде...
 
След като на 1ния има нет а на другия пише че не е включен извода е че модема или кабела от модема до компютъра не е наред.
 
След като на 1ния има нет а на другия пише че не е включен извода е че модема или кабела от модема до компютъра не е наред.

Може и при токов удър да са изгорели изводите от модема :)
 
Може и при токов удър да са изгорели изводите от модема :)

ми да де аз казах или от модема или от кабела. Малко вероятно от мрежовата карта или вирус. Даже от вирус не знам как ще стане.
 
Може да му бъгнало връзките ако е от вирус при мен така беше, но да по вероятно нещо от модема или от кабела.
 
Доставчика на фр-то на неговия лаптоп му работи на на фр-то на компа не тръгва.. не е от модема а от компа..
 
Проблема е оправен за които го интересува имаше вирус :) мерси на всички!
 
ми да де аз казах или от модема или от кабела. Малко вероятно от мрежовата карта или вирус. Даже от вирус не знам как ще стане.

Докато четох поста, бях забравил за този вариянт.. Да наистина от вируси може да спре интернета :) И аз бях тей :D: