Помагайте че не мога да реша

Status
Not open for further replies.

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Вижте сега как седят нещата. Следващата година ставам на 18 (този месец на 26-ти ставам на 17), и много бих искал да ми дадете идея след като мисля да си взимам книжката тогава, каква кола да си купя. Искам да е готина (за нещо втора ръка става въпрос) да не е много скъпа (нещо около 2000-3000лв.) и задължително да има електрически стъкла, че да мога да си играя с тях докато не съм в движение. Ако някой може да ми даде хубав пример да дава ;)

За сега съм се спрял на:
1-во: Golf 2
2-ро: Reno Twingo (много се съмнявам че ще си взема)
3-то: Opel Classic (ако намеря евтин)
4-то: Някое BMW (ама няма да намеря евтино)

Може би някой ще попита "Тоя пари ли няма или какво?". Не е въпроса, че нямам пари, аз имам, но просто като за първа кола искам да е нещо хубаво и да е евтинко, с хубаво качество (да не е разбито или изгнило), да върви бързо и да има ел. стъкла както по-горе казах. Искам да е такава за да не трябва като я ударя някъде да си продам едини дроб за да я оправя ;)
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
Според мен при условие , че след 1 година навършваш 18 няма сми от сега да му мислиш , защото с тези финансови кризи в момента след 1 година цените на колкоте ще са с поне 30% надолу , т.е. за същите пари ще можеш да си купиш нещо 2 пъти по-добро, надявам се да не избързаш, ако ако не Наслука и Успех в избора !!!
 

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
Според мен след като си вземеш шуфйорска книжка си земи Opel Kadett 1.9i има хубаво ускорение и няма да ти илзезе не повече от 2500 лева....аз ти предлагам това защото баща ми си купи този месец Opel Kadett за 2500 лева 2ра рака но е много запазен ;]
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Тъй като нямаш 18 следователно и книжка няма какво да мислиш от сега.След като изкараш курсовете си търси кола.Аз лично имам Renault 21 много съм доволен въпреки че е стара кола но като за първа е добре защото като е удариш като е 2500 лева като ти кажат 300 лева за ремонт лошо щи стане.Баща ми има Renault Megan Scenic от неговата кола като се кача на моята немога да тръгна поради това че на неговата газта е много лека и едвам се натиска и съединителя отделя много по-късно затова мини курсовете тогава мисли за кола ще свикнеш там на някоя таратайка която върви с много газ и после като се качиш на твойта ще се изтреляш
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
bmw 316 и си газар от класа :)
 

G0dLiK3

Active Member
Joined
Jun 28, 2008
Messages
623
Reaction score
108
Голф :p слагаш некоя системка в багажника и се фукаш по улиците :d
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Добре всичко добре... Ама искам да ми кажете и до колко най-много върви една такава втора ръка защото ако е готина може да дам некои лев отгоре ;)
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
Ето какво ти предлагам аз за 2500лв.:
(може коментар по цената след оглед на място)

PIC05582.JPG


Има:
Централно
АБС
Хидравлика
Ел. Огледала
Климатик
Махагон
Газ

2000кубика Пален Инжекцион 135 коня
Газ Харчи около 10/100км.
Тествана е с 170км/ч е на 3500оборота, а червената зона започва от 7000об.

Ти сам Прецени !!!

А ако ти е толко за Ел.Стъклата машинките са по 25лв. бройката !!!
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Да разбирам ли, че това е твойта кола и я продаваш за толко пари ?! Я влизай в скайп да ти пиша, че да не се налага да те спамя с Лични Съобщения ;)
 
Last edited:

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Май ще ти зема колицата ама трябва да говоря с наще да видим те какво ще кажат. Те 100% ще я земат ама така както немам 18... няма много много да се навият ;) Ще се опитам да ги накарам да ми я земат по-скоро. Стискай палци ;)
 
Last edited:

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Ауу страхотна оферта! Браво parsy!
Стискам палци, Xaphan, че да ме повозиш догодина ;]
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
А ако ти си платиш всички Данъци Прегледи застраховки и документи по прехварлянето (с други думи всички такси за да стане твоя) ще ти сваля цената на 2000лв. !!!

Още малко снимки :

PIC05580.JPG


PIC05581.JPG


PIC05583.JPG
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Ауу страхотна оферта! Браво parsy!
Стискам палци, xaphan, че да ме повозиш догодина ;]

Нямаш проблеми приятел ;)

А ако ти си платиш всички Данъци Прегледи застраховки и документи по прехварлянето (с други думи всички такси за да стане твоя) ще ти сваля цената на 2000лв. !!!

Още малко снимки :

pic05580.jpg


pic05581.jpg


pic05583.jpg

Ще си ги платя, споко ;)
 

Putence

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
209
Reaction score
44
И аз съм съгласна, че офертата е добра :)
@Xaphan, може и мен да ме повозиш като почерпка за бъдещата кола :D
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
И аз съм съгласна, че офертата е добра :)
@Xaphan, може и мен да ме повозиш като почерпка за бъдещата кола :D

Може да те повози на Скутерчето с 2-та Коша (devil)
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Аз още не мисла за коли ... на 16 съм и си ръчкам яко мотора ;)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Аз още не мисла за коли ... на 16 съм и си ръчкам яко мотора ;)


Преди и аз исках много да ръчкам наляво и надясно с мотор, обаче като се замислих колко по-опасно е с мотор... се от казах ;)

П.С.: Всички ще возя няма никой да се размине без возене (ама ще си плащате бензина) ;)
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Преди и аз исках много да ръчкам наляво и надясно с мотор, обаче като се замислих колко по-опасно е с мотор... се от казах ;)

Да миналия път се отрепах с моя (125 кубика) не е хич малак , 1 дете ни пресрещна с 1 колело и натиснах и 2те спирачки в паниката ... и се хлъзна предната гума много яко не можах да го ударжа. Паднахме аз бях с рана на лаката колкото юмрук , на коляното огромна също горе на рамото 2См г/д и м ибеше искълчен глезена .
А каската на гъз напревена престави си ако не бях с каска това може би щеше да ми е главата ?
А на моя приятел "Таза" му беше заминал 1 парче месо та ходи в пирогов и тн и тн
Но мина всичко и сме добре.

Този инцидент стана с 40-70КМ в час не съм сигурен ...
 

Putence

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
209
Reaction score
44
Това дете с колелото да не съм била аз :D
Карам си Cross-чето xD
 
Status
Not open for further replies.