На вашите аплодисменти GLK 320

Изглежда добро возилото ти браво. :) С здраве да си го караш. :) Но за мен една е истината ЕТО!
 
  • Like
Reactions: Protect
Мерцедеса е най-луксозната кола от 5 години насам.. :)

Моля ?? Я пак? Мерцедес не може да стъпи и на малкия пръст на "луксозните големци". Гъзарска кола - може, но е много, ама много далеч от "най-луксозната" кола. Не забравяй, че Rolls-Royce Motor Cars е марка (собственост) на BMW Group, или както повечето го знаят само BMW. Така че, не се изхвърляй с такива коментари, без да си наясно. ;)
 
Радостно ми е че се воза на такава кола,също така преди 10 години несъм си и помислял че ще имам късмета да карам такава кола,за мен това е една сбъдната мечта.
Мислех че ще намеря само хора които също ще се зарадват а не да показват едва ли не чувста на завист.
евала,евала ти правя и за още няколко постта
пс. Завистта Краси Човека
 
За зимата трябва да си ангажираш 2-3 роми за да го бутате да запали това "bmw" (xqx)

P.S. Със здраве да си караш колата ;)

OMG !!!!!!!!!!!! Ако е дизел може и да имаш проблем но ако е бензин максимум на втория път Пали !!!!!! Недей да говориш без да знаеш !

Хамлет - "Значи който кара Veiron и се снима с него след което покаже на приятели... е комплексар? едва ли по колата на човек можеш да разбереш дали има каквито и да е комлекси.. и да има едва ли ще ги избие с кола xD "

Едно е да се снима и да показва на приятелите му друго е даго пусне във някой си форум и особено със заглавие като това !!!!!!!!
 
Моля ?? Я пак? Мерцедес не може да стъпи и на малкия пръст на "луксозните големци". Гъзарска кола - може, но е много, ама много далеч от "най-луксозната" кола. Не забравяй, че Rolls-Royce Motor Cars е марка (собственост) на BMW Group, или както повечето го знаят само BMW. Така че, не се изхвърляй с такива коментари, без да си наясно. ;)

Пича е много прав мерцедеса не е от най луксозните коли...
 
Във 90% от предаванията казват че БМВ 7-Серия е много по добър от последния модел на S-класата ! ПО удобство и предлагани екстри !
 
За мен мерцедес е по яка кола от BMW (не отричам, че BMW е хубава марка но за мен е след мерцедеса). Малко по старите модели на BMW нямат ASR и зимно време доста трудно се карат :)
 
примерно rolls royce royce месечно правят по 3-4 коли, да не казвам за по колко милиона.Обаче почти всичко от колата се прави на рака.Докато в заводите на Мерцедес повечето се прави от роботи... Малко Discovery channel няма да ви навреди ;)
 
примерно rolls royce royce месечно правят по 3-4 коли, да не казвам за по колко милиона.Обаче почти всичко от колата се прави на рака.Докато в заводите на Мерцедес повечето се прави от роботи... Малко Discovery channel няма да ви навреди ;)

предпочитам машината да ми направи колата... от де знаеш на колко ракии ще е тоя който ще ти направи колата? :Д
 
примерно rolls royce royce месечно правят по 3-4 коли, да не казвам за по колко милиона.Обаче почти всичко от колата се прави на рака.Докато в заводите на Мерцедес повечето се прави от роботи... Малко Discovery channel няма да ви навреди ;)

Всъщност, предаването за това как се правят колите го дават по National Geographic и се казва Мегазаводи. Да, прав си, Ролс Ройс правят само няколкото броя автомобили годишно, като се има напредвид, че някои поръчкови Phantom-и стигат до 3-4млн. евро. Има няколко случая, в които достигат много повече, но това е друг върпос. Въпроса с колите, коя е по-добра, коя - по-лоша стои от гледната точка на човек. Един ще хареса BMW, втори Mercedes, трети Dodge и т.н.

предпочитам машината да ми направи колата... от де знаеш на колко ракии ще е тоя който ще ти направи колата? :Д

Ами, не е баш така. Истинското уникално/оригинално изкуство, само човек може да сътвори, а не машина. Давам пример: Фантомите понякога имат бяла ивица по цялата дължина, правена от един-единствен човек от завода на Ролс Ройс! Другото, което е: аз не мисля, че точно бранда Ролс Ройс, ще наеме някой си сульо-пульо (както викаш ти на "колко ракии"). В Ролс Ройс заводите работят хора с дългогодишен опит и утредена репутация в сферата на автомобилостроенето. ;) Не са случайни хора.
 
Last edited:
Всъщност, предаването за това как се правят колите го дават по National Geographic и се казва Мегазаводи. Да, прав си, Ролс Ройс правят само няколкото броя автомобили годишно, като се има напредвид, че някои поръчкови Phantom-и стигат до 3-4млн. евро. Има няколко случая, в които достигат много повече, но това е друг върпос. Въпроса с колите, коя е по-добра, коя - по-лоша стои от гледната точка на човек. Един ще хареса BMW, втори Mercedes, трети Dodge и т.н.

Евала запознат си с нещата...Явно и двамата сме гледали едно и също предаване :) (happy)
 
OMG !!!!!!!!!!!! Ако е дизел може и да имаш проблем но ако е бензин максимум на втория път Пали !!!!!! Недей да говориш без да знаеш !

Хамлет - "Значи който кара Veiron и се снима с него след което покаже на приятели... е комплексар? едва ли по колата на човек можеш да разбереш дали има каквито и да е комлекси.. и да има едва ли ще ги избие с кола xD "

Едно е да се снима и да показва на приятелите му друго е даго пусне във някой си форум и особено със заглавие като това !!!!!!!!
Значи старото бмв запали от първия път при температура -27 градуса,правете си сметка дали не пали,друг е въпроса че е много ниско проходимо,но все пак си е спортно.
Заглавието не виждам какво му има,не ми се повтаря по 30 пъти едно и също защото започвам да си мисля че говоря на някакви малоумници които изобщо не ме разбират какво говоря.
 
Заглавието не виждам какво му има,не ми се повтаря по 30 пъти едно и също защото започвам да си мисля че говоря на някакви малоумници които изобщо не ме разбират какво говоря.

Виждам, че не го проумяваш или разбираш. За заглавието е прав. "Моля, на Вашите аплодисменти..." звучи доста похвално тип "Виж ме кой съм. / Аз имам нещо, което Вие не." Така, че за това, не мисля, че трябва да спориш, но виждам, че спориш, именно защото не го проумяваш от твоята гледна точка. А щом не можеш сам да го разбереш, не си на това ниво, на което се опитваш да се представиш в форума. Без да ми се обиждаш. Като страничен наблюдател на спора ти с Stone, абсолютно безпристрастно мога да кажа, кой къде е прав и кой къде греши. ;)
 
примерно rolls royce royce месечно правят по 3-4 коли, да не казвам за по колко милиона.Обаче почти всичко от колата се прави на рака.Докато в заводите на Мерцедес повечето се прави от роботи... Малко Discovery channel няма да ви навреди ;)

Не всички сме паралий като теб за да си позволим rolls royce ;)

примерно rolls royce royce месечно правят по 3-4 коли, да не казвам за по колко милиона.Обаче почти всичко от колата се прави на рака.Докато в заводите на Мерцедес повечето се прави от роботи... Малко Discovery channel няма да ви навреди ;)
смея се на глас!!!!!!!!11111111111 :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Във 90% от предаванията казват че БМВ 7-Серия е много по добър от последния модел на S-класата ! ПО удобство и предлагани екстри !

Това ако го кажеш на публично място ще ти се смеят стабилно :D
 
Last edited:
смея се на глас!!!!!!!!11111111111 :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Това ако го кажеш на публично място ще ти се смеят стабилно :D

Казвам го като невиждаш ;) И със доказателства почти всичко с който излизам карат БМВта и до сега 1 не е изревал че неможе да запали зимата !
Така че млъкни и недей да говориш без да си имаш и понятие от тази марка ;)
 
Last edited:
Казвам го като невиждаш ;) И със доказателства почти всичко с който излизам карат БМВта и до сега 1 не е изревал че неможе да запали зимата !
Така че млъкни и недей да говориш без си имаш и понятие от тази марка ;)

И съседа ми беше на твоето мнение преди (BMW) но вече е на mercedes така че не ми говори от кое имам понятие и от кое не като не ме познаваш! ;)
 
Last edited:
Ти недей да плямпаш ти казах едно е един човек със един бог знае какво БМВ и как е подържано друго е да имаш наблюдения върхо много повече от 1 човек !!!!!
 
Не всички сме паралий като теб за да си позволим rolls royce ;)

смея се на глас!!!!!!!!11111111111 :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Това ако го кажеш на публично място ще ти се смеят стабилно :D

Не знам на кой ще се смеят, на кой - не, но определено аз на теб се смея. :D Първото, което е: TheCrow представя доказани факни, а ти от другата страна приемаш нещата прекалено детски. Второто, което е: BMW е самостоятелна компания, а Mercedes - не. Mercedes е марка-собственост на Daimler, както Rolls Royce на BMW. Трето - видно е, че говориш на посоки, не си наясно в тази сфера, недей да спориш. Смей си се на глас, колкото искаш, но истината е, че TheCrow е абсолютно прав. За разлика от Counter Strike и другите игри, тези научно-популярни канали ще ти предадат знания, които все някога ще са ти нужни. И най-малкото, което е, ще допринесат до изграждане на ценностната ти система до по-високо ниво. Но от написаните ти коментари се съмнявам, че дори имаш и ценностна система. Дерзай.
 
Моля ?? Я пак? Мерцедес не може да стъпи и на малкия пръст на "луксозните големци". Гъзарска кола - може, но е много, ама много далеч от "най-луксозната" кола. Не забравяй, че Rolls-Royce Motor Cars е марка (собственост) на BMW Group, или както повечето го знаят само BMW. Така че, не се изхвърляй с такива коментари, без да си наясно. ;)

Нямам много време, за да прочета всички мнения, но пак говориш глупости.
Най- луксозната кола може да не е под марката 'Мерцедес', но е под марката 'Майбах'.
Да.. осем- милионното чудо.
http://dysfunctionalminds.files.wordpress.com/2009/03/maybach_exelero.jpg
http://files.conceptcarz.com/img/Maybach/maybach_exelero_manu_03.jpg

Като се прибера, ще прочета всичките коментари.
 
  • Like
Reactions: Protect
Нямам много време, за да прочета всички мнения, но пак говориш глупости.
Най- луксозната кола може да не е под марката 'Мерцедес', но е под марката 'Майбах'.
Да.. осем- милионното чудо.
http://dysfunctionalminds.files.wordpress.com/2009/03/maybach_exelero.jpg
http://files.conceptcarz.com/img/Maybach/maybach_exelero_manu_03.jpg

Като се прибера, ще прочета всичките коментари.

А разлика между спорт и луксозно правиш ли ? Защото това е спорт купе !!!