На вашите аплодисменти GLK 320

честито с здраве да си го караш :)
прилича ми на полуавтоматик.
мерцедес ме кефи ;)
между другото за колко я купи и нова ли е? (от магазина ли е?)
Директно от германия както казах за това номерът е още германски.
120 хиляди
4 matic :)
 
Преди време когато си взех bmw-то макар и да не беше скъпо пак направих тема,просто се радвам.

Пак казвам: "Разбираемо е." ;)
 
Никога несъм парадирал по въпроса с парите.
За мен нещата стоят така,заформяш си собствен бизнес,от там нататък имаш финанси за да си направиш първо хубав и уютен дом(поне за мен това е най-важно) след това хубава кола и така нататък с всичко останало.
Грешно мислите ако смятате че се опитвам да се изтъкна с "пари"
 
За мене цялото нещо си е едно просто Фукане ! Както виждам само ти показваш това че имаш пари и можеш си купиш някаква си там кола или т.н. :) !
Ими е много чудно къв тоя бизнез бе за 1 год. от е36 или там какво беше си зе такава не-кола ^.^... МОЛЯ ТИ СЕ !

П.П. Модела сменям Марката НЕ !
 
За мене цялото нещо си е едно просто Фукане ! Както виждам само ти показваш това че имаш пари и можеш си купиш някаква си там кола или т.н. :) !
Ими е много чудно къв тоя бизнез бе за 1 год. от е36 или там какво беше си зе такава не-кола ^.^... МОЛЯ ТИ СЕ !

П.П. Модела сменям Марката НЕ !
bmw 4ever :D:
 
За мене цялото нещо си е едно просто Фукане ! Както виждам само ти показваш това че имаш пари и можеш си купиш някаква си там кола или т.н. :) !
Ими е много чудно къв тоя бизнез бе за 1 год. от е36 или там какво беше си зе такава не-кола ^.^... МОЛЯ ТИ СЕ !

П.П. Модела сменям Марката НЕ !

Така,първо тази кола не е моя колата е фирмена,това че аз я карам в момента е друг въпрос.
Аз и досега несъм мислел да се кача на такава скъпа кола мислех да си седя в бмв-то няма значение че не е лукс както казах не парадирам с пари.
В бизнесът на семейството ми няма нищо незаконно,който си мисли противното честно казано не ме вълнува много.
Не,аз нямам пари както споменах по-горе колата нито е на мое нито аз съм си я купил,колата е фирменна.
Не показвам това че имам пари и мога да си купя еди каква си кола,ако исках да го покажа до сега можех да се снимам в колите на баща ми,дядо ми,вуйчо ми и да покажа че имам луксозна кола,но не това ми е целта.
Радостно ми е че се воза на такава кола,също така преди 10 години несъм си и помислял че ще имам късмета да карам такава кола,за мен това е една сбъдната мечта.
Мислех че ще намеря само хора които също ще се зарадват а не да показват едва ли не чувста на завист.
 
Интересното е до колко реално е негова ... или е на "Тате"
Щото по тая логика и аз карам Q7

Макар че и аз никога не бих си взел мерцедес (най малкото в кащи всички сме фенове на Ауди) само защото е с задно задвижване ....

Иначе в нас нещата стоят така: Тате-Q7 Maма-А6 Аз-А4 Нема начин Йерархия :D :D :D
 
Не показвам завист ! За хиляден път ще го повторя - МРАЗЯ ХОРАТА КОЙТО ПОКАЗВАТ КАКВА ПРИДОБИВКА ИМАТ ИЛИ ТЕМ ПОДОБНИ РАБОТИ,ЧИСТО ПОКАЗВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ !
Както и да е със здраве да я караш ...
 
Интересното е до колко реално е негова ... или е на "Тате"
Щото по тая логика и аз карам Q7


Макар че и аз никога не бих си взел мерцедес (най малкото в кащи всички сме фенове на Ауди) само защото е с задно задвижване ....

Иначе в нас нещата стоят така: Тате-Q7 Maма-А6 Аз-А4 Нема начин Йерархия :D :D :D
Май не четеш какво съм написъл?
 
По добри от нея ^.^ !
Да имам проблем както казах много мразя някой да се показва по някакъв начин в кво се е визил или какво има или колко пари ! На това се викат КОМПЛЕКСИ !!!!!!!!
Пича е напълно прав!! +1 (y) ш****** найстина избива комплекси...
на това също му се вика показност ;) като сам си зел Кю Седмица айде целия свят да разбере,че на татко синчето си е зело лъскаво автомобилче ... все пак да ти е честит поне като го показваш да беше почерпил.. :)
И още 1 път да кажа StoneAngel е напълно прав!
 
Пича е напълно прав!! +1 (y) ш****** найстина избива комплекси...
на това също му се вика показност ;) като сам си зел Кю Седмица айде целия свят да разбере,че на татко синчето си е зело лъскаво автомобилче ... все пак да ти е честит поне като го показваш да беше почерпил.. :)
И още 1 път да кажа StoneAngel е напълно прав!
Защо приказваш като незнаеш...Изобщо несъм синчето на тати,мама или който и да било.
Докато ти се чудиш с какво да оплюеш някой аз се опитвам да направя нещо с което да си уредя бъдещето,никой от тук незнае че си скъсах гъза от чистене на изпражнения в обора за да ми отпуснат парите по програмата Млад Фермер за да успея съвсем сам да си взема бмв-то което карах и все още си пазя,също така след това си ги внесох в банката,нйкои т тук незнае също така че съм претърпял адските лишения за да се стигне до тази фаза.
Мъчил съм се,постигнал съм го и се радвам за това.
На който не му изнася да продължава да критикува,само че с приказки няма да си купите същата кола.
 
  • Like
Reactions: crazyboy
То е ясно,че само с приказки няма да купиме такава кула, но това,че изкаш да ИЗФУКАШ е факт ;)
А и ако найстина си претъпрял лишения немисля ,че с първите пари веднага се меташ на тази колица ;) ,но все пак браво..
 
Да си я караш със здраве
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Protect
Интересното е до колко реално е негова ... или е на "Тате"
Щото по тая логика и аз карам Q7

Макар че и аз никога не бих си взел мерцедес (най малкото в кащи всички сме фенове на Ауди) само защото е с задно задвижване ....

Иначе в нас нещата стоят така: Тате-Q7 Maма-А6 Аз-А4 Нема начин Йерархия :D :D :D
момче, нещо се бъркаш... не всички Ауди-та са с задно дори не бих казъл, че повечето ... "Тате" xD кара А6 с полу-автоматична скоростна кутия и е с предно предаване.. също така по възрастни приятели които имат Ауди са им с предно задвижване или Quattro
 
Вие пък.На човека му е яко на душата.Кво се завиждате.Може да е бачкал здраво за нея. Може сървър да си е направил с уебшоп и да му е вървяло или нещо от сорта кво се праите на завистливи овворковци.

Честито.Много си е хубава количката. Със здраве да си я караш.На добър ПЪТ :D
 
  • Like
Reactions: Protect
Не показвам завист ! За хиляден път ще го повторя - МРАЗЯ ХОРАТА КОЙТО ПОКАЗВАТ КАКВА ПРИДОБИВКА ИМАТ ИЛИ ТЕМ ПОДОБНИ РАБОТИ,ЧИСТО ПОКАЗВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ !
Както и да е със здраве да я караш ...

Значи който кара Veiron и се снима с него след което покаже на приятели... е комплексар? (rofl) едва ли по колата на човек можеш да разбереш дали има каквито и да е комлекси.. и да има едва ли ще ги избие с кола xD
 
  • Like
Reactions: Protect
Мерцедеса е най-луксозната кола от 5 години насам.. :)
 
  • Like
Reactions: Protect
То е ясно,че само с приказки няма да купиме такава кула, но това,че изкаш да ИЗФУКАШ е факт ;)
А и ако найстина си претъпрял лишения немисля ,че с първите пари веднага се меташ на тази колица ;) ,но все пак браво..
Отново не си прочел преди да пишеш,казах че на първо място за мен е хубав и уютен дом това съм го осъществил след това съм тръгнал да се качвам на хубава кола.
 
  • Like
Reactions: PLMN
bmw 4ever :D:

За зимата трябва да си ангажираш 2-3 роми за да го бутате да запали това "bmw" (xqx)

P.S. Със здраве да си караш колата ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Protect