Release на хаус трак - помощ

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,365
Reaction score
423
[Help] Release на хаус трак - помощ

направих един трак с който много се гордея и го поспамих в чата,ама сега ще поспамя и из темите :D:

тъй като мисля,че трака има потенциал аджеба какво да направя за да бъде официално пуснат,release или както се казва? звукозаписна компания? не знам,давайте предложения че много съм се надъхал а хич ме няма в тая сфера (chuckle)

това е незавършена версия My Bassline
 
Last edited:
бля ари някой по-запознат да изкаже мнение плийййсс :D:
 
Звучи добре :) БРАВО , друго какво да кажа, продължавай.
А аз когато имам малко време, гледам да го отделя на това приложение, "launchpad" с него ги правя на iPhone.
 
Моят съвет е да качиш трака във vbox и youtube, и после започнеш да го пускаш по фейсбук и в различните групи, посветени на хауса. Иначе, дори и да пръснеш хиляди левове за записи, бла, бла, бла... не се знае дали ще стане нещо, а така... хем ще ти е безплатно, хем ще видиш дали има потенциал, и ако има тогава вече започни да мислиш за звукозаписни компании, права и т.н.

Иначе трака е доста добър, нищо, че съм фен на по-тежките DNB тракове :D
 
  • Like
Reactions: GTI
Моят съвет е да качиш трака във vbox и youtube, и после започнеш да го пускаш по фейсбук и в различните групи, посветени на хауса. Иначе, дори и да пръснеш хиляди левове за записи, бла, бла, бла... не се знае дали ще стане нещо, а така... хем ще ти е безплатно, хем ще видиш дали има потенциал, и ако има тогава вече започни да мислиш за звукозаписни компании, права и т.н.

Иначе трака е доста добър, нищо, че съм фен на по-тежките DNB тракове :D

Имаш право, така и ще направя :)
 
И дай линка после, ще шерваме и ние ;)
 

Ето и моя съвет, който ще ти свърши работа,
Свържи се с някои по-известни канали в utube и им предложи трака си. ( предлагам ти Monstercat ). Качи си трака във фейсбук и след като им даваш трака си на каналите в utube, давай им и официалния линк към трака.

А ако искаш да печелиш пари си направи и собствен канал, но първо направи това което ти казaх горе, за да събереш малко "фенове" :D
 
трака има още много хляб в него също и грешки, поработи повече и ако ми хареса, ще го кача в лабела си и щи помогна ;)
ако искаш по добри ефекти и инструменти изтегли си Nexus 2
 
Чудех се за Nexus,но за трака използвам Massive. Всъщност трака е с доста простичък билд. Кой ти е лейбъла?
 
Smoke120Records, занимавам се с трап и текнo
 
Last edited: