Кой играе EscapeMu?

NikeR

New Member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
927
Reaction score
318
Ето сами си вадете изводите, кой е най-играният сървар:
Code:
[02:03:58] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: gledai kfo mi pi6at sq dokato igraq CS 1.6 :D
[02:04:12] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: 
BlessTheFaLL :  OTROVA

BlessTheFaLL :  igrae6li

BlessTheFaLL :  mu ?

OTROVATA :  da

3BEP :  radio

(Terrorist) FedEx^ :  2ma terasa

BlessTheFaLL :  vijdal sam te

BlessTheFaLL :  v escape

BlessTheFaLL :  mn pati ..

stb # helly'new mouse (RADIO): Follow
[02:04:53] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: :D
[02:04:56] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: mn s1m izvesten
[02:05:06] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: na mnogo mesta o6te sa pa pitali
[02:05:09] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: dali s1m ot Escape D:
[02:05:14] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: predi kato bqh GM
[02:05:15] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: i igraeh
[02:05:20] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: v edin 4ujd s1rvar
[02:05:22] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: i nqkak1f
[02:05:26] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: ispanec mi pi6e
[02:05:33] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: OTROVATA
[02:05:36] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: i az vikam yes?
[02:05:48] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: Play EscapeMu ?
[02:05:51] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: mi vika :D
[02:06:00] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: kadeto da igraq vse me znaqt ;D
[02:18:19] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: kk
[02:18:23] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: e escapemu rulz
[02:18:40] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: v celiq svqt sa igrae ^^
[02:19:09] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: bqh 4ul 4e i Барак Обама играе в сървара :D
[02:19:16] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: даваха го по новините :D
[02:23:03] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: e 4e toi ako ne igrae
[02:23:09] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: koi ? :D
[02:23:12] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: toi iska6e
[02:23:18] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: vika are you want GMs
[02:23:22] . . . N i k e R . . . ;p ;) каза: az mu vikam begai ne mi trqqt
[02:23:31] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: :D
 
  • Like
Reactions: resistant
вие като го реснахте 200 пъти сеа 70 онлаин на кръст ..
 
ххаахахаха, "много съм известен" ^^^^^^^^

и аз тей мога да напиша... недейте се излага ^^

и мене са ме питали в cs дали съм този ,за който ме мислят ,но не съм пуснал тема ^^
 
Погледнете го от смешната страна на нещата... (chuckle)


[02:18:40] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: v celiq svqt sa igrae
[02:19:09] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: bqh 4ul 4e i Барак Обама играе в сървара
[02:19:16] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: даваха го по новините


(nqh) (nqh) (nqh) (nqh) (nqh) (nqh) (nqh) (nqh) (nqh) (nqh)
 
Last edited:
[02:18:40] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: v celiq svqt sa igrae
[02:19:09] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: bqh 4ul 4e i Барак Обама играе в сървара
[02:19:16] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: даваха го по новините

Oo Da vqrno e.Chuh che putin igrae v energyMu (rofl) (rofl) (rofl)
 
Всички сте разбирачи, спор няма.. Но нито за миг не помислихте, че преди няколко седмици, полувината сървари ползваха на Ники уеба и сумати други работи, а сега го плюете (не говоря само за тук)? Много неща са тръгнали точно от него, за това колкото и да е изостанал Escape всеки ще го помни и знае.

@resistant, не знам какви са ти взаимоотношенията с Ники, но като ти гледам сървара трябва да си му доста благодарен..

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ОТ КЪДЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ!
 
  • Like
Reactions: EscapeMu
[02:18:40] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(oŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: V celiq svqt sa igrae
[02:19:09] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(oŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: Bqh 4ul 4e i барак обама играе в сървара
[02:19:16] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(oŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: даваха го по новините

oo da vqrno e.chuh che putin igrae v energymu (rofl) (rofl) (rofl)

хъмии първанов играеше дрейка ;)
 
И аз като вляза в на lanultra cs сървъра ме питат постоянно кога ще пускам му сървъра..
 
всички сте разбирачи, спор няма.. но нито за миг не помислихте, че преди няколко седмици, полувината сървари ползваха на ники уеба и сумати други работи, а сега го плюете (не говоря само за тук)? много неща са тръгнали точно от него, за това колкото и да е изостанал escape всеки ще го помни и знае.

@resistant, не знам какви са ти взаимоотношенията с ники, но като ти гледам сървара трябва да си му доста благодарен..

не забравяйте от къде сте тръгнали!

много неща започнали от ескейп му- хахахаха я ми кажи кво е започнало от него сървър ве смешник а пък за тоя otrovata не го знам кой е но е много убит
 
В стария ескейп бях известен като TheBK. :D
 
В стария ескейп бях известен като TheBK. :D

да ве знаят та имам двама приятели дето го играеха яко: TheGame и Gamencho
 
[02:18:40] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: v celiq svqt sa igrae ^^
[02:19:09] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: bqh 4ul 4e i Барак Обама играе в сървара :D
[02:19:16] ˙·٠•●(̲̅ٿ̲̅(OŦŖŏνåŤä●•٠·˙ каза: даваха го по новините :D


да бе аз бях чул че боико борисов и сергеи станишев го играят :D:
 
много неща започнали от ескейп му- хахахаха я ми кажи кво е започнало от него сървър ве смешник а пък за тоя otrovata не го знам кой е но е много убит

кои е смешник ве vadesor сългасен съм с теб
 
всички сте разбирачи, спор няма.. но нито за миг не помислихте, че преди няколко седмици, полувината сървари ползваха на ники уеба и сумати други работи, а сега го плюете (не говоря само за тук)? много неща са тръгнали точно от него, за това колкото и да е изостанал escape всеки ще го помни и знае.

@resistant, не знам какви са ти взаимоотношенията с ники, но като ти гледам сървара трябва да си му доста благодарен..

не забравяйте от къде сте тръгнали!


я сподели аз к'во съм копирал ?
 
темата е малко смешна, но щом си я пуснал ще си изкажа и аз мнението...

какво ли не копирахте, какво ли не откраднахте*, какво ли не направихте само и само да приличате повече на нас... ескейпа в момента не е много за хвалене и показване, но пак сме много повече от тъпите комерсиални сървърчета. също така още не сме почнали да "атакуваме" конкуренцията, защото сме в период на почивка и си гледаме кефа...

в момента 3-те най-играни български сървъри са копия на ескейп-а :) имена няма да споменавам, защото хем не искам да предизвикам лошото у хората, хем вие сами се досещате кои са :) даже единя хем файловете, хем сайта ни ползва... някои хора нямат капка срам.

само едно ще кажа и не го приемайте като заплаха, а като предизвикателство - съвсем скоро ще се върнем в играта!
 
  • Like
Reactions: otrovata and Man1aK
темата е малко смешна, но щом си я пуснал ще си изкажа и аз мнението...

какво ли не копирахте, какво ли не откраднахте*, какво ли не направихте само и само да приличате повече на нас... ескейпа в момента не е много за хвалене и показване, но пак сме много повече от тъпите комерсиални сървърчета. също така още не сме почнали да "атакуваме" конкуренцията, защото сме в период на почивка и си гледаме кефа...

в момента 3-те най-играни български сървъри са копия на ескейп-а :) имена няма да споменавам, защото хем не искам да предизвикам лошото у хората, хем вие сами се досещате кои са :) даже единя хем файловете, хем сайта ни ползва... някои хора нямат капка срам.

само едно ще кажа и не го приемайте като заплаха, а като предизвикателство - съвсем скоро ще се върнем в играта!
Това ми хареса. (y)
 
темата е малко смешна, но щом си я пуснал ще си изкажа и аз мнението...

какво ли не копирахте, какво ли не откраднахте*, какво ли не направихте само и само да приличате повече на нас... ескейпа в момента не е много за хвалене и показване, но пак сме много повече от тъпите комерсиални сървърчета. също така още не сме почнали да "атакуваме" конкуренцията, защото сме в период на почивка и си гледаме кефа...

в момента 3-те най-играни български сървъри са копия на ескейп-а :) имена няма да споменавам, защото хем не искам да предизвикам лошото у хората, хем вие сами се досещате кои са :) даже единя хем файловете, хем сайта ни ползва... някои хора нямат капка срам.

само едно ще кажа и не го приемайте като заплаха, а като предизвикателство - съвсем скоро ще се върнем в играта!
и със тебе съм сългасен
 
темата е малко смешна, но щом си я пуснал ще си изкажа и аз мнението...

какво ли не копирахте, какво ли не откраднахте*, какво ли не направихте само и само да приличате повече на нас... ескейпа в момента не е много за хвалене и показване, но пак сме много повече от тъпите комерсиални сървърчета. също така още не сме почнали да "атакуваме" конкуренцията, защото сме в период на почивка и си гледаме кефа...

в момента 3-те най-играни български сървъри са копия на ескейп-а :) имена няма да споменавам, защото хем не искам да предизвикам лошото у хората, хем вие сами се досещате кои са :) даже единя хем файловете, хем сайта ни ползва... някои хора нямат капка срам.

само едно ще кажа и не го приемайте като заплаха, а като предизвикателство - съвсем скоро ще се върнем в играта!

когато играех ескейпму го играех защото го смятах за сървър номер 1 в бг. сега не играя муонлайн но предполагам пак ще бъде като преди.