Кой играе EscapeMu?

правилно.. newguy едно време си беше интересно да играеш му сега.. малко е скучно като знаеш че някой крет*н ще прати смс ще те изреже по ресове ще има итеми на фул и тем подобни... какъв е смисала от класация? и като цяло от играта като дори боксовете не са ти нужни като си купиш итеми.. на мен не ми е за парите имам ги мога да ги дам за сет ама не съм тъп и не го правя :)
 
Не разбирам за какво се водят безсмислени спорове като вече никой не е в този форум заради играта. Истината е, че играта се превърна в доячка за пари и всеки има желанието да пусне сървър.

Добри сървъри вече няма. Добрите бяха go-link, cnc, ma3x, dangerlink, mu-bg.

Напротив има доста добри сървъри :) (батълзон,козму e.t.c) :)
 
Напротив има доста добри сървъри :) (батълзон,козму e.t.c) :)
Щом има webshop не е добър. Какво разбираш под добър? Яко спаунове навсякъде макс експ и да бичиш по цял ден ресове?

Умря вече модата.
 
едно мое мнение по тези тема :)

значи... както още в началото казах макар и даневи се вярва независимо че имаме търкане с лиско пожелах успех на сървъра и двойно повече интерес към него. сега чесно казано незнам преди време колко хора е имало в сървъра и сега.. и кое е повлияло... но сега отначало както знаят всички сървърът имаше проблеми с "хакерски" намеси и това и на който и да му се случи няма да е приятно гарантирам ви. радвам се че екипът намери решение на проблема и вече всичко си е наред. за всичкото това нещо сега което става към сървъра тези нападки и прочие е виновна... според мен "управата му" или по точно казано двама човека от нея. не съм тръгнал да се заяждам или прочие но според мен е малко странно или незнам как да го определя че да не засегна екипа да се самоизтъквате че сте най-добрите и т.н. аммм също така мисля че от хората който казвате че са копирали от вас и т.н не са писали такива неща за вашият екип... дори поне ако не се лъжа някой от тях ви помогнаха за решаването на ваш проблем... и разбирасе го споделиха и с всички нас. вярно че сървърат е известен и т.н но не е ли малко смешно да се пуска такава тема и... да се коментират подобни неща от този сорт? според мен това е завист спрямо другите сървъри...? ако не е така извинявам се предварително... или незнам просто искате да напомните на всички, че сте най... понеже виждате че интересът към вас вече се е изгубил? всеки един потребител и играч си има негови разбирания... ето при мен как е аида бе известна и един от най-добрите сървъри нали? но сега отначало едва държи 10 потребителч налиния. :) причината нея търсете в някой друг ваш колега ако може да го кажа така или пък в потребителите ви... ами в вас ;)

пак казвам колкото и да ви е странно аз ви пожелавам успех с сървърчето и достатъчно интерес него :) дори и да не е като преди.
късмет :)



това мисля че трябва да се отнася за някой друг според мен :)

тая тема я пуснах да се позабавляваме, но явно в тоя форум
всеки гледа как да се заяде.
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
дарка за колко време влизаш в игра. ?(think)

И темата ми я усрахте, мислех че ще се раззпуснем малко, дасе повеселим. А относно нападките всеки знае от къде е тръгнал, аз и аз не съм се родил научен, и уважавам хората които са ме научили на нещо, докато доста от тук сте неблагодарни с високо самочувствие без покритие, няма смисал да спорим исках просто да се посмеем....
 
слагаш някъв ненормален анти чийт който да не пуска разни тъпанари или ги банваш на ред и ще си е супер сърварчето ..
 
така infinitymu кои сайт и файлове ползват...
Emeraldmu също са с файловете на escapemu
като неси в час си малчи или несе надувай толкова много ;)

сигурен ли си че емералд са с файловете на ескейпму ааа ?
 
сигурен ли си че емералд са с файловете на ескейпму ааа ?

Със същите са. А и файловете не са наши, а на scfmt, просто тръгнаха от нас.
 
  • Like
Reactions: NikeR
И аз едно време в ескеипа бях наи добрия като го направиха сезон 3 епизод 1 като сменига версията на сезон 3 епизод 2 го спрях :D:D:D (Иначе наистина преди си беше рулзз сървъра) играеше се почти само от българи и няколко поляка дето се ги биехме с TheBk :D:D:D:D
 
сигурен ли си че емералд са с файловете на ескейпму ааа ?

Със същите са. А и файловете не са наши, а на scfmt, просто тръгнаха от нас.

феликс котарака е от форума може да каже. Аз съм сигурен(chuckle)
 
мисля, че няма нужда от ненужен спам и ще е по-добре, ако затворите темата.
 
Menzis Mlukni da ne go nalapash ti cql v profil.. (wasntme) (wasntme)

Za mnogo golqm li se mislish li we p**********..(sryy che taka pisha ama ne sum v nas kato se prebera shte go opravia) (angel)
 
мисля, че няма нужда от ненужен спам и ще е по-добре, ако затворите темата.

по добре да се стегнете и малко да се посмеем, че и без тва е тъпо
отсякъде
 
Никой не играе EscapeMu уш онлайн вече няма да го спираме пък какво стана ^^^ Взехте на хората парите и го спряхте !
 
Аз към 20 лв изхарчих за тях пак след една седмица оффлине :mad:
 
Аз към 20 лв изхарчих за тях пак след една седмица оффлине :mad:

а на това какво се казва? пълни олигофрени...
 
Аз към 20 лв изхарчих за тях пак след една седмица оффлине :mad:

Flame защо си даваш парите за игри :bye1: и после примерно като се изключи след няколко,ще има :boff: (dash)