Кой играе EscapeMu?

темата е малко смешна, но щом си я пуснал ще си изкажа и аз мнението...

какво ли не копирахте, какво ли не откраднахте*, какво ли не направихте само и само да приличате повече на нас... ескейпа в момента не е много за хвалене и показване, но пак сме много повече от тъпите комерсиални сървърчета. също така още не сме почнали да "атакуваме" конкуренцията, защото сме в период на почивка и си гледаме кефа...

в момента 3-те най-играни български сървъри са копия на ескейп-а :) имена няма да споменавам, защото хем не искам да предизвикам лошото у хората, хем вие сами се досещате кои са :) даже единя хем файловете, хем сайта ни ползва... някои хора нямат капка срам.

само едно ще кажа и не го приемайте като заплаха, а като предизвикателство - съвсем скоро ще се върнем в играта!

браво много добре казано,но така в живота свеки копирва от някога..не само в игрите и сайтовете и при много неща.един мой приятел като види нещо от някой и на следващия ден и той с такова :p
 
май ще спирам да го играя щото без античийт накъде ..
 
май ще спирам да го играя щото без античийт накъде ..

Навсякаде има хакери ако това ще те успокои, но сега чакаме да ни дадат един нов анти-чиит, който е специално за нашият сървър.

Пробвай да влезнеш с хак в go-link (telnet) и ми кажи как е ;)
 
Навсякаде има хакери ако това ще те успокои, но сега чакаме да ни дадат един нов анти-чиит, който е специално за нашият сървър.

Пробвай да влезнеш с хак в go-link (telnet) и ми кажи как е ;)

Хаха, едва ли някой ще може да пусне хак при положение, че анти-чийт системата е направена от Калин. А за тези, които ще пробват им пожелавам успех. :)

@sNG, няма да се занимавам да казвам кой кво "откраднал от магазина". Всеки си знае дереджето, така че..

@ПЮРЕ, ясен си ми като бял ден.. :D

@EscapeMU, евала.
 
бе насякъде има хакери хубу ма поне някой се занимава да ги наказва..
 
преди играех ескейп му щото беше фън и сега е така но нещо му-то ми омръзна :(
 
едно мое мнение по тези тема :)

значи... както още в началото казах макар и даневи се вярва независимо че имаме търкане с лиско пожелах успех на сървъра и двойно повече интерес към него. сега чесно казано незнам преди време колко хора е имало в сървъра и сега.. и кое е повлияло... но сега отначало както знаят всички сървърът имаше проблеми с "хакерски" намеси и това и на който и да му се случи няма да е приятно гарантирам ви. радвам се че екипът намери решение на проблема и вече всичко си е наред. за всичкото това нещо сега което става към сървъра тези нападки и прочие е виновна... според мен "управата му" или по точно казано двама човека от нея. не съм тръгнал да се заяждам или прочие но според мен е малко странно или незнам как да го определя че да не засегна екипа да се самоизтъквате че сте най-добрите и т.н. аммм също така мисля че от хората който казвате че са копирали от вас и т.н не са писали такива неща за вашият екип... дори поне ако не се лъжа някой от тях ви помогнаха за решаването на ваш проблем... и разбирасе го споделиха и с всички нас. вярно че сървърат е известен и т.н но не е ли малко смешно да се пуска такава тема и... да се коментират подобни неща от този сорт? според мен това е завист спрямо другите сървъри...? ако не е така извинявам се предварително... или незнам просто искате да напомните на всички, че сте най... понеже виждате че интересът към вас вече се е изгубил? всеки един потребител и играч си има негови разбирания... ето при мен как е аида бе известна и един от най-добрите сървъри нали? но сега отначало едва държи 10 потребителч налиния. :) причината нея търсете в някой друг ваш колега ако може да го кажа така или пък в потребителите ви... ами в вас ;)

пак казвам колкото и да ви е странно аз ви пожелавам успех с сървърчето и достатъчно интерес него :) дори и да не е като преди.
късмет :)

всички сте разбирачи, спор няма.. но нито за миг не помислихте, че преди няколко седмици, полувината сървари ползваха на ники уеба и сумати други работи, а сега го плюете (не говоря само за тук)? много неща са тръгнали точно от него, за това колкото и да е изостанал escape всеки ще го помни и знае.

@resistant, не знам какви са ти взаимоотношенията с ники, но като ти гледам сървара трябва да си му доста благодарен..

не забравяйте от къде сте тръгнали!

това мисля че трябва да се отнася за някой друг според мен :)
 
много неща започнали от ескейп му- хахахаха я ми кажи кво е започнало от него сървър ве смешник а пък за тоя otrovata не го знам кой е но е много убит

Така InfinityMu кои сайт и файлове ползват...
EmeraldMu също са с файловете на EscapeMu
Като неси в час си малчи или несе надувай толкова много ;)
 
  • Like
Reactions: Man1aK and LilPubzy
Така InfinityMu кои сайт и файлове ползват...
EmeraldMu също са с файловете на EscapeMu
Като неси в час си малчи или несе надувай толкова много ;)

на EmeraldMu файловете от къде знаеш че са от Escape?
 
няма значение от каде знам :p
 
EscapeMu беше един мн як сървър преди, т'ва беше единствения сървър на който пратих 1вия си и последен смс за му :)
 
Това за Барак Обама е простотия ама другите неща не са :D, вие искате и снимки ли да правя когато ме питат дали съм от EscapeMu из другите игри ?



Ще ви кажа само едно единствено нещо !

EscapeMu RLZ (*)
 
Last edited:
ескеип му беше наи яко когато беше сезон2 и без уебшоп
 
EscapeMu беше най-добре преди всичките рестарти.. И аз като @FlameFenix изпратих първите и последните си смс-и за MuOnline сървър. Най-доброто време за Ескейпа беше още когато бяха със S3 Ep2 - когато играеха най-много българи и винаги имаше много БГ играчи онлайн. Преди да дойдат сичките чужденци.. ::)
 
темата е малко смешна, но щом си я пуснал ще си изкажа и аз мнението...

какво ли не копирахте, какво ли не откраднахте*,


сподели аз какво съм копирал ?
 
сподели аз какво съм копирал ?

казах, че има изключения.

Така InfinityMu кои сайт и файлове ползват...
EmeraldMu също са с файловете на EscapeMu
Като неси в час си малчи или несе надувай толкова много ;)

darknessmu ползваха файловете и един по-стар наш сайт.
muoptinet2 ползват стар наш сайт.

Нямам нищо против - да ги ползват...
 
Last edited:
няма "най-добър" и "най-лош" сървар. има "добре направен" и "зле направен" сървар. тук говорим за предпочитанията на играча - някои го харесват, защото можеш да пуснеш хак там, други защото е с максимален опит, трети защото няма уебшоп и т.н. който наистина е харесвал сървара е останал да играе независимо какви промени са правени, който не, си е намерил сървар по негови предпочитания.

п.п: може би няма смисъл в това, което казвам, но да споделя мнението си.
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and sNG
няма "най-добър" и "най-лош" сървар. има "добре направен" и "зле направен" сървар. тук говорим за предпочитанията на играча - някои го харесват, защото можеш да пуснеш хак там, други защото е с максимален опит, трети защото няма уебшоп и т.н. който наистина е харесвал сървара е останал да играе независимо какви промени са правени, който не, си е намерил сървар по негови предпочитания.

п.п: може би няма смисъл в това, което казвам, но да споделя мнението си.

браво !

казах, че има изключения.
дат ис уат ай ем толкинг абаут !

п.с. нещо щеше ми даваш ^^
 
Не разбирам за какво се водят безсмислени спорове като вече никой не е в този форум заради играта. Истината е, че играта се превърна в доячка за пари и всеки има желанието да пусне сървър.

Добри сървъри вече няма. Добрите бяха go-link, cnc, ma3x, dangerlink, mu-bg.