Какъв сървър...

С ресети или без?

  • Със

    Votes: 183 56.0%
  • Без

    Votes: 144 44.0%

  • Total voters
    327
Hard no resets or easy with resets ;)
 
Бееез.... Чакай малко... Как така? :blink:
 
Ако е от по-новите версии предпочитам с ресове,статса да се запазва ама да не дава точки на рес , а колкото до анкетата със ^^ :cool:
 
със , без да се запазват точките и да дава по 300 на ресет
 
Last edited:
Зависи от версията , експа ...
 
без ресети,малко експи и дроп :)

Такива сървъри играят хора ,които имат доста свободно време..

По темата: С ресове,350~400 точки на рестарт
 
Омръзни ми от ламери който играят само с бк и не знаят предимствата и недостатъците на героите тъй като рескат докато станат макс статс. Нека блъскат цял ден с месеци да дигнат 400лвл и да имат ~2k статс и да видим кой може да играе. Тогава няма 80% от героите да са бк-та и най-важното ще има баланс на героите. Друго важно е намирането на итеми, вдигането им до +13 +28, което става значително по-трудно. Инвазиите няма да се бият на 1 удър и от сам човек, а ще се наложи да ходят герои от всички класове. Именно заради тези си качества Ma3x Mu беше един от най-успешните трудни сървъри в България, дори бих казал най-успешния.Който иска макс статс и само да помпи колби за живот и да чака да критне или пък да набие игнор, че да победи нека играе лесни сървъри, които не са никак малко.
Затова съм на мнение, че няма нужда от рестарти.
Най-много 10 еxp версията ми е почти все едно стига да се задържи дълго и да има смисъл да го играем сериозни хора :)
Exp:1-10x
Drop:10-20%
Ver: s4 и нагоре
Max Lvl: 400
Pnts Per Lvl: bk/sm/elf/mg/dl - 5/5/5/7/6
След първия "Quest" +1 точка на лвл, след Марлон +1 точка на лвл
 
Last edited:
така лично аз бих играл сървър без значение от версията експа да е между 80-120 дропа да е малко по-висок 80-85% по 350 точки на ресет максимум ресети примерно 100-150 някаде в този порядък
 
така лично аз бих играл сървър без значение от версията експа да е между 80-120 дропа да е малко по-висок 80-85% по 350 точки на ресет максимум ресети примерно 100-150 някаде в този порядък
Мисля, че има много такива сървъри :)
 
Ем значи аз бих предпочел 5-20 експ някаде само , че има 1 проблем , повечето хора са така да се каже са "разглезени" и играят само макс експ и ако направите сървърче с малко експ няма да има хора, поне така аз мисля ....
 
1-5 exp
40% drop
no reset
max level 1000 :)
 
ОМГ Глобал не сте ли играли о.О (rofl)
 
Сезон 4 - без бъгове.
~10 Exp
Без ресове.

Това е рецептата на успешният сървър.
Дори и аз ще го започна.
 
Сезон 4 - без бъгове.
~10 Exp
Без ресове.

Това е рецептата на успешният сървър.
Дори и аз ще го започна.
(y)
 
Сезон 4 - без бъгове.
~10 Exp
Без ресове.

Това е рецептата на успешният сървър.
Дори и аз ще го започна.

+1