Какъв Windows Ползвате

boianx

New Member
Joined
Jul 30, 2008
Messages
402
Reaction score
58
Какъв Windows Ползвате За Хост на Вашия Сървър и доволни ли сте?
 
Аз операционна система Windows 7 beta 7022 !!! Компютъра на който ми беше Сървъра ползвах - Microsoft Windows Server 2008 final.
 
Аз операционна система Windows 7 beta 7022 !!! Компютъра на който ми беше Сървъра ползвах - Microsoft Windows Server 2008 final.

Я кажи как е Windows 7 мислех да си го слагам, ама още е в бета версия, правят ли ти проблеми програми, драйвери и т.н. Иначе по-темата и аз съм на Windows XP :think:
 
:)

Я кажи как е Windows 7 мислех да си го слагам, ама още е в бета версия, правят ли ти проблеми програми, драйвери и т.н. Иначе по-темата и аз съм на Windows XP :think:

Ами значи в началото единственния проблем който имах беше със Sound картата, имаше пращене, но си сложих други драйвъри си всичко е перфектно. Програмата DaemonTools не иска да върви, но има суматията други програми като нея ! Иначе към Windows-a нямам абсолютно никакви забележки !!! ;)
 
Може ли да ми обясните по какъв начин мога да пусна 99б сървър на виста или седмицата ? Понеже имам 1 и същ проблем се ми пише, че не се свързва с сял сървъра.
 
Едното пц е Windows Xp Professional Sp 2 2002
Второто е с Линукс
А лаптопа е с Vista Genuide (или нещо такова) :D
 
Ползвам windows XP но ми се искаше Windows server 2000 или 2003 ама Game Server-a нещо се прецаква на него.....
Моя PC е на windows 7 все пак style-a му е xtra ;)
 
хмм мое пс ? сървър? относително . Сървъра е съвкупност от 3-4 компютъра и доста са различни по нрав ;) като тръгнеш от Линукс минеш покрай windows server 2003 RC2 .. Windows 2003 SP1 ... и стигнеш до мойте ,хп про сп2 .. Vista premium.. ии абе горе доло това е?
 
Точно така и трябва да е, за да има корава защита ;]

Me:
Web-ът (в който store-вам повечето процеси на sql-a) се държи на Linux (BackTrack 0.3 Final).
Server-ът: 1ния подсървър на Windows 2003s (RC2) ; 2рия подсървър на Windows XP (SP2).

Не мога да кажа, че не съм доволен, но кернела (ядрото) на XP SP2 е доста странно в сравнение с това на 2003 RC2 и бих казал, че 2003 RC2 е по-стабилна. :)
 
Еи пo-пеканите я да ви питам аз кой Windows ще ми препоръчате за хост сърсър??
Windows 2003 server Windows Xp Pro Sp3 Windows 2008 server или Linux ???