Какъв сървър...

С ресети или без?

  • Със

    Votes: 183 56.0%
  • Без

    Votes: 144 44.0%

  • Total voters
    327
....

Такива сървъри играят хора ,които имат доста свободно време..

По темата: С ресове,350~400 точки на рестарт

Като нямаш време по-добре не се хващай да играеш бе ;) ! НИЕ ПЪК ИСКАМЕ ХАРД СЪРВЪР ;) КАТО НЕ ТИ ОТТЪРВА БЕГИ СЕ ГРЪМНИ :D
 
Като нямаш време по-добре не се хващай да играеш бе ;) ! НИЕ ПЪК ИСКАМЕ ХАРД СЪРВЪР ;) КАТО НЕ ТИ ОТТЪРВА БЕГИ СЕ ГРЪМНИ :D
+1
 
Hard no resets or easy with resets ;)

По точно не може и да се каже:DСамо зависи дали ще има УебШоп или няма да има.Ако има то даже и да е Хард ресовете ще са по на често.
 
По точно не може и да се каже:DСамо зависи дали ще има УебШоп или няма да има.Ако има то даже и да е Хард ресовете ще са по на често.

Ако е хард- няма да има.
 
Ако е хард- няма да има.

Тогава определено Хард.

P.S:Макар че няма ли УебШоп едва ли ще просъществува дълго,а ако то няма да е на ниво понеже в днешното забързано ежедневие много време на човек не остава(с изключение ако човек не е някакъв луд ентусиаст и MuOnline то не е неговия живот).
 
400-500 exp,със ресет,да дава по 400-500 точки на рес,версия 97d+99i, 1.04j или 99b+.
Тва ми е любимата комбинация ,така да се каже :D
 
Омръзни ми от ламери който играят само с бк и не знаят предимствата и недостатъците на героите тъй като рескат докато станат макс статс. Нека блъскат цял ден с месеци да дигнат 400лвл и да имат ~2k статс и да видим кой може да играе. Тогава няма 80% от героите да са бк-та и най-важното ще има баланс на героите. Друго важно е намирането на итеми, вдигането им до +13 +28, което става значително по-трудно. Инвазиите няма да се бият на 1 удър и от сам човек, а ще се наложи да ходят герои от всички класове. Именно заради тези си качества Ma3x Mu беше един от най-успешните трудни сървъри в България, дори бих казал най-успешния.Който иска макс статс и само да помпи колби за живот и да чака да критне или пък да набие игнор, че да победи нека играе лесни сървъри, които не са никак малко.
Затова съм на мнение, че няма нужда от рестарти.
Най-много 10 еxp версията ми е почти все едно стига да се задържи дълго и да има смисъл да го играем сериозни хора :)
Exp:1-10x
Drop:10-20%
Ver: s4 и нагоре
Max Lvl: 400
Pnts Per Lvl: bk/sm/elf/mg/dl - 5/5/5/7/6
След първия "Quest" +1 точка на лвл, след Марлон +1 точка на лвл


Тъкмо бях тръгнал да пиша нещо от сорта, но видях, че няма да има нужда. Човека се е погрижил. С двете ръце го подкрепям! :)
 
Е че вие луди ли сте е? Кой човек ще се хване да играе 2 месеца ейтака... По-добре с ресети и да се запазва статс :)
 
Според мен добър сървър ще стане ако е нещо подобно

~100-150 Exp
~75%-85% Drop
Max Level 400
Max Reset ~50-60
Точки на левел 5/7

Така ще видим кой какъв статс ще измисли и кое и играч и кой не е колко по-малко статс секи си мисли статса и да видим кой ще е бияча :).