Какъв Windows Ползвате

Еи пo-пеканите я да ви питам аз кой Windows ще ми препоръчате за хост сърсър??
Windows 2003 server Windows Xp Pro Sp3 Windows 2008 server или Linux ???
Windows 2003 Server - Стабилен с него съм от много време и нямам проблеми - Личен Опит
Windows XP Pro SP3 - мойто мнение е че нестава за хост - Личен Опит
Windows 2008 Server - тук немога да изкажа мнение
Linux - под Линукс неможе да се подкара MuOnline Сървър...
 
Nqkoi moje li da mi pomogne za Windowsa :S
Kato iskam da otvorq net6y mi dava eto tazi gre6ka:
C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe

Nemoje da mi se otvori FlexType i za tova ne pi6a na Kirilica
Pls ako nqkoi znae neka mi kaje v4era zeh pc-to ot remont :x
 
eee ... kato gledam mai 6te trqbva da go vodq otnovo na remont


ХАха, за какво ще го водиш на ремонт ? За преинсталиране или за проблема ти ... ахаХаХахА :chuckle:
 
Ami 4ovek to az v4era go vzeh neska pak 6te go davam :x kvo da napravq kato nemoga go opravq az i nqma koi da mi help ..
 
Даваш пари за преинсталация?
 
Da.. to kompa 6te se razvali prez 2 dena go prenstalvat :mad: ot kvo li moje da e tozi problem
 
Da.. to kompa 6te se razvali prez 2 dena go prenstalvat :mad: ot kvo li moje da e tozi problem

Давам ти пример...

В моя град има една фирма УниКом.. в нея ,когато си занесеш компютъра за преинсталиране ти праскат в папката Windows един техен файл ,който се активира след 1-2-3-4 седмици и съответно започва да ти трие различни неща от папката , като например Fonts и тем подобни работи.. за това извикай твой приятел и му кажи да те научи как става..
 
Давам ти пример...

В моя град има една фирма УниКом.. в нея ,когато си занесеш компютъра за преинсталиране ти праскат в папката Windows един техен файл ,който се активира след 1-2-3-4 седмици и съответно започва да ти трие различни неща от папката , като например Fonts и тем подобни работи.. за това извикай твой приятел и му кажи да те научи как става..

мошеници по България пълно научи се сам да го преинсталваш
Надявам се DarksTeam да неме накажат това го прая с цел помощ
http://www.nikolay-kalchev.hit.bg/help_preinstall_windows.htm
 
Windows Xp sp2
Windows Xp sp3
and
Windows Vista
 
Last edited:
Който може да ми хелп да форматирам C:/ Skype : profile86
Xaxaxaxaxaxa такива бисери скоро е нямало :clap::clap:
 
Аз ползвам Windows XP Но прилича на Виста правен от едно фр не е Скин! Ако искате мога да ви покажа снимки и като се инсталва windowsa фр то е направило та пита само няколко неща за по лесно и е супер удобен ;)
 
Xp sp2 максимално сам премахнал ненужните процеси и работи :) За съжеление пц-то слабо :(