Какъв/а искаше да станеш като порастнеш?

Исках да бъда...

  • Полицай

    Votes: 1 2.5%
  • Лекар/ка

    Votes: 1 2.5%
  • Програмист/ка

    Votes: 18 45.0%
  • Певец/Певица

    Votes: 2 5.0%
  • Клошар/ка

    Votes: 2 5.0%
  • Състезател/ка

    Votes: 4 10.0%
  • Банкер/ка

    Votes: 0 0.0%
  • Учител/ка

    Votes: 0 0.0%
  • Жиголо

    Votes: 4 10.0%
  • Друго

    Votes: 8 20.0%

  • Total voters
    40
Абе програмисти......аз пък искам да помпя гумите на влака! Тфа си е мойта мечта :d
 
Аз като малък исках да стана състезател в Ф1 пък сега ушким ще уча за програмист
 
Програмист го сложих нарочно, за да се уверя колко от вас имат истински мечти... ако имаше такъв въпрос аз лично никога няма да избера програмист. Пожелавам на всички да научат по нещо и да се реализират в една сфера, която да ви носи добри доходи, да ви удовлетворява, и да ви прави щастливи. Но не се залъгвайте с това че ако можете да кракнете сайт, парола или каквото и да било ви прави нещо, което не сте. Когато почнете да си говорите сам и да виждате 010101010101 тогава изберете програмирането. Извинявам се ако съм бил груб но живота не е това което очакваме понякога мечтите ни не се сбъдват и това ни натъжава.
 
Програмист го сложих нарочно, за да се уверя колко от вас имат истински мечти... ако имаше такъв въпрос аз лично никога няма да избера програмист. Пожелавам на всички да научат по нещо и да се реализират в една сфера, която да ви носи добри доходи, да ви удовлетворява, и да ви прави щастливи. Но не се залъгвайте с това че ако можете да кракнете сайт, парола или каквото и да било ви прави нещо, което не сте. Когато почнете да си говорите сам и да виждате 010101010101 тогава изберете програмирането. Извинявам се ако съм бил груб но живота не е това което очакваме понякога мечтите ни не се сбъдват и това ни натъжава.


Ами честно казано и аз бих станал \"програмист\" , ама всичко омръзва човече... всички искат да станат ,защото си мислят ,че с едно му ще преуспеят.. а далеч не е така.. има толкова езици/програми,които със сигурност незнаят , то и аз незнам.kато кандидатстват (ако го направят) ще ги заболи главицата.. иначе ако наистина преуспееш с тази дейност - 3500лв. не ти слиза заплатата :)
 
еми аз лично съм решил таз година да кандидатсвам и да я изуча тази професия не заради му-то а защото просто ме влече и мн ми харесва като занимание и по скоро бих приемал работата си като хоби а не като задължение
 
с тфа само ще си преебете живота...само работа,работа и пак работа.......
 
еми аз лично съм решил таз година да кандидатсвам и да я изуча тази професия не заради му-то а защото просто ме влече и мн ми харесва като занимание и по скоро бих приемал работата си като хоби а не като задължение

Това е най-смешното нещо което съм чел. Заради Му ? Ти си побъркан!
 
програмирането няма много общо с му.. и да "влезеш" някъде ще учиш програмни езици който няма да ти говорят много за му особенно в началото :) казвам ти го от личен опит .. и няма да ти е никък забавно.. поне ако влезеш в ТУ- софия.. по-скоро ще полудееш ако успееш да прехвърлиш въопще първата година
 
Аз ще се мъча да вляза в ТУ - София :) ако не ще се върна в Велико Търново... и ще следвам вероятно Българска Филология...
 
Това е най-смешното нещо което съм чел. Заради Му ? Ти си побъркан!
опа май некой не ме разбрал поста ми беще породен от по горните преди моят зашото там мисля че ти споменаваше че повечето искат да се занимават с програмирането заради Му-то , а аз казвам че тази професия (програмист) ме влече и ако я изуча и започна да се занимавам с нея няма да чувствам работата си като задължение а като хоби.

П.С.: И аз мисля да се пробвам в ТУ София
 
за хората мераклий за ТУ-софия ще ви кажа да се стягате ако въопще фантазирате да влезете защото всички фантазии умират след като влезете.. а ако искате да влезете "КСТ" (като гледам се програмисти сте се натокли) ви трябва максимален бал или ако не максимален то поне 20-30 стотни под максималния иначе.. забравете да влезете КСТ.Каквото сте чували за ТУ го забравете.. ТУ е повече от кошмар и гавра.. иначе образовението е добро ако не полудееш или не прекъснеш.. БТВ малко статистика (математика 1 специялност ТТТ изпита взет от 4% общ брой хора на потока 279) :)
 
Еми аз съм казал че ако не влезна там ще се пробвам в Пловдив в "Джон Атанасов" и "Паисий Хилендарски"
 
Искам да стана Пилот на КТМ Крос до 125 кубически сантиметра.... ( в момента имам такъв карам го само на село) и това ми е мечтата .... :)