Давам си акаунта в Gepime.com

pafa7a

Well-Known Member
Joined
Jul 9, 2009
Messages
1,399
Reaction score
816
Acc : pafa7a1
pass : НЕЗАСЛУЖАВАТЕ !!!!!
Изнудих 1 приятел да прати смс и сега съм VIP user за 24 дена. Реших да го споделя с вас тъй като несмятам че някой би пратил смс ами просто да си направите кефа вътре :) Влизайте , гледайте възползвайте се от VIP правата ми :)
 
Last edited:
Acc : pafa7a1
pass : 123456
Изнудих 1 приятел да прати смс и сега съм VIP user за 24 дена. Реших да го споделя с вас тъй като несмятам че някой би пратил смс ами просто да си направите кефа вътре :) Влизайте , гледайте възползвайте се от VIP правата ми :)

:D: май и тебе те изнудиха
 
СМЕХ. Ей, пафата, на тфа българина не може да му имаш доверие. Дайте направо да си кажеме и банковите сметки и който има "нужда" да си взима парички от време на време. Сега си си пратил смс-а напразно и ше прайш като вятъра (освен ако тфа не ти е била целта).
icon_cake.gif
 
СМЕХ. Ей, пафата, на тфа българина не може да му имаш доверие. Дайте направо да си кажеме и банковите сметки и който има "нужда" да си взима парички от време на време. Сега си си пратил смс-а напразно и ше прайш като вятъра (освен ако тфа не ти е била целта).
icon_cake.gif

дам дайте и сметката си, че аз едва удържам фронта ;( с всеки изминал ден таксата и за мола расте с по 10лв. ;( ще фалирам търся спонсори ;(
 
Acc : pafa7a1
pass : 123456
Изнудих 1 приятел да прати смс и сега съм VIP user за 24 дена. Реших да го споделя с вас тъй като несмятам че някой би пратил смс ами просто да си направите кефа вътре :) Влизайте , гледайте възползвайте се от VIP правата ми :)
е тфа е да си тъп ама както и да е ..
 
Няма да е зле да ни кажеш новия пас :)
 
Той ви дава Вип Акаунт а вие го храните ^.^
 
Не бе ^_^ Република България (nqh)
 
Ще знаеш за другият път - Не вярвай на хората, не вярвай на дявола в тях. Но не вярвай и на българинът, че и дявола бяга от него. (nqh)
 
Еййй човек даневи направи добро. Никой незаслужава нищо (с някой изключения). Много поздрави на тоз дето смени паса да е жива и здрава майка му и той покрай нея . Паролата си я върнах но вече никфа помощ на никой за каквото и да е било . Ши****ци смо***и ! Отвръщавам се от вас
 
знайх си 4е таи ще стани! на 2-рата мин Password changed
 
Еми това е да си прос :) .. човека тука ни дава рег без пари те тука му сменят паса :x Сабрани в тоя форум "най" големите крадци на българия ^^
 
Регистрацията ще си дам само на хора които съм сигурен че не са келемета като останалите ! Който смята че няма да сменя паса и няма да прави мръстно а само ще си прай харашото да прасне 1 LS ще рискувам и този път . Правите го сами на себе си , неблагодарници !
 
А защо си мислите, че е бил някой от форума? ::)

btw
прати ми паролата :D:
 
и на мене ми я прати :) ако може разбирасе ..
 
Пратих ви, но ще помоля на никой да не я давате защото през колкото мозъка мине толкоз пъти ще се налага да си подновявам паролата
 
хахах окрадохте на момчето ацц-то :D:D