[AD] XTYLING-Mu 98r Exp: 80x Drop: 40%

XTYLING моляте, спри да се излагаш! Нека сървърчето ти да вари, печели пари ама стига си писал глупости!!!
Аре късмет от мене :)

Да спомена че пари не вадя :) освен от гуугле от кадето и 1 лев до ся не съм взел :) но просто да не стой празен сайта стоят :)
 
Аве екстайлинг ти некъф мангал ли си е?
 
  • Like
Reactions: WineR and root
Code:
От днес ЕкстайлингМу може да се похвали че от всички сървъри в БГ на тая версия само ТОЗИ СЪРВЪР има защита на 100 % от абсолютно всички хакове!
ollydbg > отваряш хака > сменяш 1 byte > влизаш с хака? > (nqh)
 
  • Like
Reactions: root
Стига му отваря очите бе ... :)
 
  • Like
Reactions: WineR
Code:
От днес ЕкстайлингМу може да се похвали че от всички сървъри в БГ на тая версия само ТОЗИ СЪРВЪР има защита на 100 % от абсолютно всички хакове!
ollydbg > отваряш хака > сменяш 1 byte > влизаш с хака? > (nqh)

кажи 1 човек който може да го направи това в моя сървър ?

Стига му отваря очите бе ... :)

ти пък големия разбирач...
 
аве ае стигасте се карали тука... пишете си на ЛС ве тфа тука да не е място за караница?!?!?!
 
Аве екстайлинг ти некъф мангал ли си е?

пич аз ако съм мангал ти трябва да си ебахти ии нямам описание кфо ... :D (rofl)(rofl)(rofl)
 
Какъв си ти бе ?! Неграмотен олигофрен едно изречение не можеш да скалъпиш + това всички ти казват че си неграмотен но ти пак се правиш ^^
 
Ши ми кажеш ли къв тряа съм ??? (think)
 
пич аз ако съм мангал ти трябва да си ебахти ии нямам описание кфо ... :D (rofl)(rofl)(rofl)

Ето до какво води бедния речник и скапаната ни образователна система :(
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
Той е супер неграмотен мангалите в нашият град са по-образовани от него ^^
 
Ето до какво води бедния речник и скапаната ни образователна система :(

твоя умен речник до кво те доведе ? до няква мизерна работа кадето сигурно зимаш макс 500 600 лева... xaxaxaxaxaxa

Той е супер неграмотен мангалите в нашият град са по-образовани от него ^^

да им ядеш чеповете на тия от твоя град тогава :) (y)
 
пич аз ако съм мангал ти трябва да си ебахти ии нямам описание кфо ... :D (rofl)(rofl)(rofl)

хахахаха
flame.gif
Той е супер неграмотен мангалите в нашият град са по-образовани от него ^^

пък ти не са обаждаи ве мишок ти се едно си по грамотен то по никнаме си личи че си някво лаино 3-ти 4-ти класс бреи ви тука много учени станахте


и другите лайна дет спамите темата са спрете вече гледаите си в своята чиния не в на другия ...
 
Last edited:
твоя умен речник до кво те доведе ? до няква мизерна работа кадето сигурно зимаш макс 500 600 лева... xaxaxaxaxaxa
Не можеш да смяташ до толкова колкото аз вземам... :) нали си наясно че с тия цифри които си представяш няма как да се случи примерно да карам premium brand марка :) буахахаха нали не си помисли че може да ме засегнеш :)
 
  • Like
Reactions: WineR
Не можеш да смяташ до толкова колкото аз вземам... :) нали си наясно че с тия цифри които си представяш няма как да се случи примерно да карам premium brand марка :) буахахаха нали не си помисли че може да ме засегнеш :)

на изгнилото Audi 80 от 89 година ли казваш premium brand ? (rofl) и стига се изхвърляй тука в форума... ако зимаше над 500 600 лева можеше да си позволиш поне прозорци от ПВЦ да си смениш :D :D :D ама айде да не ти развявам лични живот ... ;)
 
Last edited:
Буахахахахаха е тука вече тотално се овъртя в лайна ;) метни едно око до залата до вас какво има бе дебил ;) дали не мога да си позволя модерната PVC дограма :) че дори ще ми излезе точно 70% за REHAU под цената която ти си плащал евентуално за пиклив profilink или aluplast буахахахха пълен смях си :) вземам точно 1200 на месец + :) кочината която в момента търкалям нали не си помисли да я сравняваш с нещото което ти нямаш ? :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: WineR
Буахахахахаха е тука вече тотално се овъртя в лайна ;) метни едно око до залата до вас какво има бе дебил ;) дали не мога да си позволя модерната PVC дограма :) че дори ще ми излезе точно 70% за REHAU под цената която ти си плащал евентуално за пиклив profilink или aluplast буахахахха пълен смях си :) вземам точно 1200 на месец + :) кочината която в момента търкалям нали не си помисли да я сравняваш с нещото което ти нямаш ? :)

не ти личат доходите но ти си умен заслушаваш 1200 лева... :D аз ако сложа УебШоп на моя сървър ще взема повече от теб ма нали съм дебил по приказките ти може да разбереш как един дебил може много бързо да те стигне :)
 
Давай да те видиме отново :) с тази разлика че ти си оставаш плюнка на общия фон ... не си виновен ти просто тенденцията е такава :) не парадирам с дебилизъм (нещо чипично за теб) и с това колко съм знаещ и можещ за разлика от теб. Отговорих ти директно че си в голяма грешка без да съм имал за цел да те депресирам което в същност е се получи ...

написал съм едно + така си прави изводите сам :)


ПС: спирам до тук че нямам намерение да те чакам по час време да "мислиш" тъпни с които се повтаряш постоянно
 
  • Like
Reactions: WineR
Въоръжете се с търпение че той сега "мисли" хахахахаха ей в web-tourist дори не могат да ти помогнат :)




кой го направи да си признае бързо :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: WineR
Екстайлинг доста ти е интересен уеба.Отдолу има 2 пъти едни и същи новини още кой знае какво се повтаря...