[AD] XTYLING-Mu 98r Exp: 80x Drop: 40%

От днес ЕкстайлингМу може да се похвали че от всички сървъри в БГ на тая версия само ТОЗИ СЪРВЪР има защита на 100 % от абсолютно всички хакове!

Та да си дойдем на темата: Който пусне някакъв вид хак ще бъде блокиран без причина! (Блока включва Героя и IP-то на потребителя) + всички герой ако има такива на дадения потребител. За това искам да кажа да не провате никакви хакове да няма блокирани! Днес съм блокирал около десетина герой някой от тях който са 40 реса! Та нека ви е ясно да си знаете.

Приятна игра в ЕкстайлингМу!

Ей това си е голяма изцепка :) (chuckle) (rofl)
 
Рут ти действай да видим кфо могат способностите ти ?

човека се мисли за непробиваем...в грешка си...не познаваш българите..
 
  • Like
Reactions: root
човека се мисли за непробиваем...в грешка си...не познаваш българите..

То лошо няма, ама тря знае, че не винаги всичко е така както го мислим (*) :)
 
Не му се отдава. Келешче знаеш какви лайна мога да ти изсипя :) не си насилвай късмета ...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: WineR
Не му се отдава. Келешче знаеш какви лайна мога да ти изсипя :) не си насилвай късмета ...

задръж си лайната за теб се пак те са си твой (rofl)
 
Но ти винаги си ги харесвал въпреки че те е срам да си признаеш :)
 
  • Like
Reactions: WineR
Но ти винаги си ги харесвал въпреки че те е срам да си признаеш :)
какво те кара да мислиш така грешно ? Човек да не ти обърне малко внимание... да не си ти най-важния ? :D :D :D
 
Last edited:
От екскремент като теб внимание не се очаква а чиста консумация на собствения си продукт ;)
 
  • Like
Reactions: WineR
продукт който дори ти искаш да имаш :)
 
е бива ли да си толкова малоумен (или както казваш ти малуумен) че не разбираш предния ми пост :) ? ясно е че си абсолютен дебил но в случая дори надмина себе си и то на прима виста :)

От днес ЕкстайлингМу може да се похвали че от всички сървъри в БГ на тая версия само ТОЗИ СЪРВЪР има защита на 100 % от абсолютно всички хакове!
че нали това бледо копие ми го хвалеше още преди година че е непробиваемо буахахахахха (преди да понечиш да ме засегнеш че видиш ли аз нищо не съм направил "знаеш за кое" ще те открехна лекинко и тактично че съм нямал интерес)

Та да си дойдем на темата:
обикновенно си идваме на думата но щом дебила от Стамболийски казва на темата така да е ;)
Който пусне някакъв вид хак ще бъде блокиран без причина!
така де то дефакто причина няма :) но ако е някой вид ХАК (това може би е от модните хапове които консумира) тогава ще е без причина ... толкова смях в половин изречение скоро не беше сътворяван

(Блока включва Героя и IP-то на потребителя) + всички герой ако има такива на дадения потребител.
да нямаш предвид блока и в частност апартамента на баба ти по адресна регистрация + всичката и покъщнина...

За това искам да кажа да не провате никакви хакове да няма блокирани!
и да не ПРОВАТЕ само ей че ще се озовете при БЛОКА и модните ХАК-пове :) :)

Днес съм блокирал около десетина герой някой от тях който са 40 реса! Та нека ви е ясно да си знаете.
искаш да направиш наказателна акция :)


Приятна игра в ЕкстайлингМу!
хахахаха приятна игра от недоразумението на един дебил ;)
 
Last edited:
е бива ли да си толкова малоумен (или както казваш ти малуумен) че не разбираш предния ми пост :) ? ясно е че си абсолютен дебил но в случая дори надмина себе си и то на прима виста :)


че нали това бледо копие ми го хвалеше още преди година че е непробиваемо буахахахахха (преди да понечиш да ме засегнеш че видиш ли аз нищо не съм направил "знаеш за кое" ще те открехна лекинко и тактично че съм нямал интерес)


обикновенно си идваме на думата но щом дебила от Стамболийски казва на темата така да е ;)

така де то дефакто причина няма :) но ако е някой вид ХАК (това може би е от модните хапове които консумира) тогава ще е без причина ... толкова смях в половин изречение скоро не беше сътворяван


да нямаш предвид блока и в частност апартамента на баба ти по адресна регистрация + всичката и покъщнина...


и да не ПРОВАТЕ само ей че ще се озовете при БЛОКА и модните ХАК-пове :) :)


искаш да направиш наказателна акция :)



хахахаха приятна игра от недоразумението на един дебил ;)

Кефиш ме (happy)
 
е бива ли да си толкова малоумен (или както казваш ти малуумен) че не разбираш предния ми пост :) ? ясно е че си абсолютен дебил но в случая дори надмина себе си и то на прима виста :)


че нали това бледо копие ми го хвалеше още преди година че е непробиваемо буахахахахха (преди да понечиш да ме засегнеш че видиш ли аз нищо не съм направил "знаеш за кое" ще те открехна лекинко и тактично че съм нямал интерес)


обикновенно си идваме на думата но щом дебила от Стамболийски казва на темата така да е ;)

така де то дефакто причина няма :) но ако е някой вид ХАК (това може би е от модните хапове които консумира) тогава ще е без причина ... толкова смях в половин изречение скоро не беше сътворяван


да нямаш предвид блока и в частност апартамента на баба ти по адресна регистрация + всичката и покъщнина...


и да не ПРОВАТЕ само ей че ще се озовете при БЛОКА и модните ХАК-пове :) :)


искаш да направиш наказателна акция :)



хахахаха приятна игра от недоразумението на един дебил ;)

axaxaxax pnwed very pwned (crazy)(nqh)(nqh)(shit)

Аве екстайлинг ти колко имаш по български ве.В едно изречение обърка лицата 2 пъти xD
 
Чакай че сега ще ни обясни колко сме му завиждали .... на таланта и на градивния елемент дебилизъм ;)
 
  • Like
Reactions: WineR
root ако незнаеш излизат и нови хакове за това вече смятам че съм защитен на 100% от хакове (важи за играчите който играят МУ) (може да се намери някой който да подкара някой хак но това надали ще си ти! ЛАМЕР)
Та иначе КФО като учителки :D ми следите правописа както ми сака ду6аТа тъКА штЕ пишЪ?!

та иначе в моя сървър има причина като блоквам а не като теб в ДЛ да си блокваш и да проваляш сървъра им в който беше мизерен АДМИН :)

а иначе от 2 дена ми говориш за бабами :D ти баба нямаш ли си ? и необичаш ли да стои6 при бабати ?

а иначе гледам имаш доста против сървъра ми и ми обесни на какво се дължи старомодното ти мнение (rofl)
 
Много добре знаеш. Не ми се влиза в излишна полемика. Приключих с поредния дебил в твое лице и си свободен да ни лишиш от присъствието си !!!
 
  • Like
Reactions: WineR
ти пък кой си да ми кажеш ? Като гледам ти си свободния да ни лишиш от присъствието ти! Спамер...
 
XTYLING моляте, спри да се излагаш! Нека сървърчето ти да вари, печели пари ама стига си писал глупости!!!
Аре късмет от мене :)