[AD] XTYLING-Mu 98r Exp: 80x Drop: 40%

Абе ти малоумен ли си или ти липсва живота в едностайната кутийката която скоро напусна :)
 
  • Like
Reactions: WineR
Абе ти малоумен ли си или ти липсва живота в едностайната кутийката която скоро напусна :)

Важното е че аз напуснах аз не се задържам много на места като теб :D
 
Моля не се карайте и двамата сте прави :]
 
Важното е че аз напуснах аз не се задържам много на места като теб :D

Я бързо да ни въведеш в дебрите неведоми защо се изнесе ;) или аз да внеса лъч светлина ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: WineR
Я бързо да ни въведеш в дебрите неведоми защо се изнесе ;) тъпо ли ти стана при баба ти ;)
Еми не се едно на теб да ти е тъпо при бабати, просто се оправям сам и не чакам някой да ме оценява като теб :D (rofl)
 
Еми не се едно на теб да ти е тъпо при бабати, просто се оправям сам и не чакам някой да ме оценява като теб :D (rofl)

само не забравяй от къде си тръгнал, за да не се върнеш там
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
само не забравяй от къде си тръгнал, за да не се върнеш там

Нали знаеш че това няма как да стане ? :)
 
То е факт, само самозабравил се дебил като теб не го осъзнава ;) Аз теб не мога да те оценявам поради простичкия факт че няма нищо което да бъде оценено :) web-tourist отдавна са ги оценили .... абсолютен смешник си беше преди четири години такъв си и остана с тази разлика че си израстнал с четири годинки и с това дефакто се изчерпваш. Докато аз го правя за удоволствие ти се опитваш да го правиш за имидж за който нямаш никакво покритие. Да ти припомня ли защо те храня толкова много или сам ще се досетиш... ако можеш. Продължавай да ми пълзиш по четвъртития но да знаеш че спасение няма и ще ти го припомня някоя сутрин ;)
 
  • Like
Reactions: WineR
Успех със сървърчето!
 
  • Like
Reactions: s1z3
Нали знаеш че това няма как да стане ? :)

хахахахах...мислиш ли? такива като теб тоя отгоре ги наказва. Ще ти се случи някоя случка която ще ти напомня цял живот какъв си бил и какъв си станал и тогава пак ще си говориме ^_^
 
хахахахах...мислиш ли? такива като теб тоя отгоре ги наказва. Ще ти се случи някоя случка която ще ти напомня цял живот какъв си бил и какъв си станал и тогава пак ще си говориме ^_^
много случки са ми се случвали но както казваш отгоре всичко се вижда и всичко се връща зависници.... :)
 
Тоя пак си помисли че някой му завижда :) ЗА КАКВО ти завиждат толкова ? За съжаление си а не за завист ... смешка
 
  • Like
Reactions: LasTPr0 and WineR
Тоя пак си помисли че някой му завижда :) ЗА КАКВО ти завиждат толкова ? За съжаление си а не за завист ... смешка

Ти па ако си мислиш че някой на теб ти завижда такива дено немогат да се оценят сами дани мислиш че някой им завижда? (fubar)
 
Ами да ти кажа само че дума нее ставало някой да ми завижда ;)
 
  • Like
Reactions: WineR
От днес ЕкстайлингМу може да се похвали че от всички сървъри в БГ на тая версия само ТОЗИ СЪРВЪР има защита на 100 % от абсолютно всички хакове!

Та да си дойдем на темата: Който пусне някакъв вид хак ще бъде блокиран без причина! (Блока включва Героя и IP-то на потребителя) + всички герой ако има такива на дадения потребител. За това искам да кажа да не провате никакви хакове да няма блокирани! Днес съм блокирал около десетина герой някой от тях който са 40 реса! Та нека ви е ясно да си знаете.

Приятна игра в ЕкстайлингМу!
да ли е така (think)
 
@XTYLING: помисли пак дали немогат.