Windows 7 vs Windows Vista

have fun napravete .cpp dokument s tova posle go kompiliraite na .exe i go pratete na si4ki va6i poznati

Къде са "{" и "}" a?
Edit:Те ши го компилират ама няма щото не си сложих хедърите (nqh)
 
Last edited:
mnogo se izvinqvam che ne pi6a na kirilica
bqh slojil win 7 za izvestno vreme mnogo dobur windows i ostanah dovolen po mi haresva veche ot xp makar che nqkoi neshta ne my trugvat po burs po qk dizain abe vsichko e qko izteglete go za 1 mesec samo da go vidite i shte razbere te zashto sum si promenil mnenieto
otnovo se izvinqvam che ne pisha na kirilica
 
7 е много по лек от виста не че ползвам някои от 2-та но мисля че Windows 7 е по добър :)
 
Интерфейса на Windows 7 е много готин само мога да кажа. 7 е адски лек, особенно от към драйвъри немога да се оплача, всичко сам си намира. Виста лекичко си е ташак. Мен лично мн често ми се случва да вудя някое инфо:Specifications for Windows XP - 512MB RAM / for Vista - 1GB. а Windows 7 e по лек и от 2-те. Само един кусур имам на 7, и той си е по слециално за мен, немога да амеря odbc.reg за Windows 7.
 
I Vote for Windows 7. But my favorite windows is Xp Professional
 
//off

Дос ли е немиго хвали ....
Виста беше някаква първа стъпка към нещоново .. (Beta)
7 добра е, но предпочитам някое линукс дистро отколкото дос ...
Най-Здравото им ядро е 5.2-5.3 (затези който работят с дос знаят, кой вин е)|

//On
7 е подобра относно това, че се стаботва подобре с новите hardware- ри ....
Се пак и DX 11.1 ;) ... Виста е 10.0 ... Но това Аеро ... Мн яде :) Предпочитам си темата на 98 ;) ...
 
Last edited:
Windows 7 е много по лек от Windows Vista
 
Hey, готов съм. Тествах XP & Windows7. 7 го превъзхожда от всякаде, а натоварването на компа ми е 1 и също. 7 се справя по-добре и в управляването на ресурсите на машината, както и в управляването на няколко пуснати програми. Провайдъра ми направи тест между XP & VIsta и пак XP-то пада. Вистата е по-добра, стига да имаш достатачно добра машина. И все пак 7 ги бие в копирането и четенето от паметта. Красив и стегнат вид, бързина и лекота.
@sNG 7 не е лек? Виж вистата маймуно!
P.S. 64 битовите се справят по-добре в управлението на големи количества рам памет ( около 3ГБ) за разлика от 32 битовите. Те реално могат да управляват около 3 Гб рам. Ако рамта е под 3ГБ няма смисъл да си тормозите машините с 64 битовата версия, по-добра производителност няма да усетите!
 
Пичове значи искам Уин 7 ама да попитам някъде линкче за теглене да има СД кей или да е регистриран ( да неми прави проблеми)
И да попитам някакъв начин да подкарам добрия стар Warcraft III ?
 
Warcraft 3 тръгва без проблеми!
 
А да попитам коя е подобре за Сървър на Му сезон 4.. х64 х86? същия въпрос и за
Warcraft-a ?

Windows 7 Ultimate x86 MSDN

Windows 7 Enterprise x86 MSDN

Windows 7 Professional x86 MSDN

Windows 7 Home Premium x86 MSDN

Windows 7 Home Basic x86 MSDN

Windows 7 Starter x86 MSDN
Коя??
 
Last edited:
според мен трябва да бъде Windows 7 Enterprise x86 MSDN но вече това е твой избор