Препоръка за Windows на лаптоп

IAmSnake

New Member
Joined
Nov 16, 2011
Messages
272
Reaction score
125
Здравейте :)
Искам да ви попитам какъв Windows е препоръчително да сложа на този лаптоп:
Лаптоп ASUS K50ID-SX230D - PCStore.bg
разликата е че моя е със 4GB RAM
До сега беше със Windows 7 Ultimate 64 битов но нещо му стана, занесох го на сервиз и казаха че харда е заминал :(
та въпроса ми какъв Windows да му сложа защото не бях много доволен от 7-цата :)
 
Last edited:
Ако си свикнал със XP ще ти засича само 3,5 ram...Windows 7 си е перфектен за лаптоп..
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
Vista или XP .
бях със Виста преди години но не останах доволен ... мога даже да кажа че това е най-голямата помия на Microsoft
Благодаря за бързите отговори :)
@anio не искам линкове за Windows аз си имам лицензирани :D просто питам какъв да инсталирам :)
 
бях със Виста преди години но не останах доволен ... мога даже да кажа че това е най-голямата помия на Microsoft
Благодаря за бързите отговори :)
@anio не искам линкове за Windows аз си имам лицензирани :D просто питам какъв да инсталирам :)

Да за Vista не мога кажа, че е добър но ....
Като цяло с него не съм имал много проблеми и съм що годе доволен от него :)
Но най-добре щом не искаш 7 си сложи 64 bit XP .
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
човека има 4 рам вие му препоръчвате 32 битови уиндоуси.... интересно ми е какво не ти харесва на 7-цата? има уникално добър UI
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
така подчертах че е със 4ГБ рам да не ми показвате вече тея 32 битови нещица :D
преди минути сложих отново 7-цата но мисля след другата седмица когато имам време да сложа Xp :)
Благодаря на всички за бързите коментари :)
а само да ви питам възможно ли е нещо да му стане ако му инсталирам Windows Server 2008?
 
Нищо не може да му стане. Само ти може да си го прецакаш. :)
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
Просто не съм забелязал, че е с 4. Пробвай Vista SP2 x64 или 7 SP1 x64. Просто не виждал смисъл от толкова остарялото XP.
 
За текущата характеристика препоръчвам Windows 7 Home Premium x86 (32 bits) & Microsoft Security Essentials. Успех!
 
За текущата характеристика препоръчвам Windows 7 Home Premium x86 (32 bits) & Microsoft Security Essentials. Успех!

Късно е. И човека иска да си ползва на макс рам паметта.

така подчертах че е със 4ГБ рам да не ми показвате вече тея 32 битови нещица :D
преди минути сложих отново 7-цата но мисля след другата седмица когато имам време да сложа Xp :)
Благодаря на всички за бързите коментари :)
а само да ви питам възможно ли е нещо да му стане ако му инсталирам Windows Server 2008?
 
Пробвай Windows 8 64 битов или Windows 7 64 битов. След като си инсталираш Windows-a го активирай с windows loader и инсталирай абсолютно всички ъпдейти.