[Release] MuServer 99b

това значи само 1- сървър файловете не са оправени нестават за употреба ест може да намерите от мен в дата.бг съм качил моите стари 99б+ + клиент имам аз колекционирам работещи версии само и сички са тествани
 
  • Like
Reactions: tellking39
Би ли дал Линк към тях защото много ми трябват мерси предватрително.
 
  • Like
Reactions: tellking39
мани мани... 0.99b земи фиксни едни 0.99b+ файлове ...
 
  • Like
Reactions: tellking39
мани мани... 0.99b земи фиксни едни 0.99b+ файлове ...

Единствените 99% фиксирани (99б) файлове на които са добавени неща от по-нови версии (Lahap, Trainer, Events, Interface, Maps ...) са тези на AidaMu.

Помня, че имаше един сървър DrvilS Mu, чиито файлове бяха също много добре фиксирани... По-нататък може да пуснем някой релиис.
 
Ехо разбирачите!?!Фанетесе и направете наистина добри фаилове ппоне вие разбирате или даите некои по читави ако може благодаря!
 
Единствените 99% фиксирани (99б) файлове на които са добавени неща от по-нови версии (Lahap, Trainer, Events, Interface, Maps ...) са тези на AidaMu.

Помня, че имаше един сървър DrvilS Mu, чиито файлове бяха също много добре фиксирани... По-нататък може да пуснем някой релиис.

Като стана дума за DrvilS Mu аз му имам фаиловете лично от THE_SNIPER :)
 
Mertek може ли да ги качиш тази фаилове или дадеш линк?
 
Като стана дума за DrvilS Mu аз му имам фаиловете лично от THE_SNIPER :)

В зависимост от това колко добре са фиксирани файловете си реши дали да ги пуснеш като Release. Все пак всичко хубаво се плаща и много рядко има хора които дават неща безплатно. Но си признавам, че няма да е зле да ги има тия файлове. Тъкмо и аз ще намажа малко ;]
 
Фаилови те са си добре По доло сам обеснил как става номера с ЕветСервера!
 
Last edited:
Някой може ли да ми помогне с 1 нещо.Ако някой е играл mu playring значи знае как е изглеждало MSB-то и Shops.Ако някой ги има да ми ги даде моля Ви.Или ако някой има някакви добри shops/MSB да ги напише моляви се.Относно версия 99б+.
 
Аз винаги съм си мислел щом са тийм - що не се хванат (под ръчичка) и да защитят 1 сайт, 1 файлс и там 1 уебшоп и там някой джа-джа и да се спре да се искат релийсове от тяхния тийм:;):
 
Аз винаги съм си мислел щом са тийм - що не се хванат (под ръчичка) и да защитят 1 сайт, 1 файлс и там 1 уебшоп и там някой джа-джа и да се спре да се искат релийсове от тяхния тийм:;):

А де, дано всеки от тийма им да си изкаже мнението по въпроса ти :think:
 
Някой може ли да ми помогне с 1 нещо.Ако някой е играл mu playring значи знае как е изглеждало MSB-то .Ако някой гo има да ми ги даде моля Ви.Или ако някой има някаквo добрo MSB да ги сподели,моля ,],че яко съм закъсал относно това .[.Отнасясе за версия 99б+.
 
Може да е от ДБ-то ако не е от там и пак ви дава този ерор влезте в MuServer\MU2003_EVENT_SERVER\DATA\svcpnfig.ini
Истриете сичко Tам и напишете това


[pim_setting]
queue_no=4
workerthread_no=4

[odbc_connection]
mu2003_dbname = Ranking
mu2003_dsn = Ranking
mu2003_uid = sa
mu2003_pass = SQL Password

или така

[pim_setting]
queue_no=4
workerthread_no=4

[odbc_connection]
mu2003_dbname = MuOnline
mu2003_dsn = MuOnline
mu2003_uid = sa
mu2003_pass = паса на сялави

Ако не е от това вижте да ли сте стартирали ODBC.reg
Ако несте стартираите го Ресторнете Дб И пробваите!
За секи случеи ще кача Евет сервера и ODBC!Линк:
http://4storing.com/fboom/f08e17175acd49211b3065dc8f869ce9.html <----Евен Сарвара
http://4storing.com/lnif5/60069aa2299dc41f0d9121097ef21d1e.html <----ODBC
 

Attachments

  • MU2003_EVENT_SERVER.rar
    82 KB · Views: 39
Last edited:
това значи само 1- сървър файловете не са оправени нестават за употреба ест може да намерите от мен в дата.бг съм качил моите стари 99б+ + клиент имам аз колекционирам работещи версии само и сички са тествани


Я дай линк :)
 
иам проблем защо като влезна в сандака и оставя някаф итем , излезна и влезна и го няма ? моля ви ако знаете скупе vampira31