[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Some joinserver Without MD5 for Files 0.99b

sorry, Test the files and the CS disconnects me, for that when I went to the event of the bloodcastle term, then I saw my inventory and I disconnect myself.

Attach the image Of the problem.

Also the client has problems with the graphs, bony what debia to be a currency of Zen shows it as a celestial heart, As also the parchments of the darklord (Skill)
 

Attachments

  • 2.png
    2.png
    78.6 KB · Views: 48
Last edited:
Имам проблем, но като че ли е от МД5 мода, правя си акаунт показва ми, че регистрацията е успешна, но не отчита като създаден акаунт. Някой може ли да помогне ?

Не знам къде е МД5 мода и как да го променя
 
Hello DarkMaster, Man there is problem with the book of the magician "NOVA" It cannot use the power, cannot use it.
 
Hello DarkMaster, Man there is problem with the book of the magician "NOVA" It cannot use the power, cannot use it.

This is not a bug, you have to finish marlon's quest and you can use it.
 
Някой който е на тези файлове може ли да ми каже дали може да се дупи да се пускат хакове и през порта 44405 дали могат се пускат хакове. И горе долу с какви характеристики ви е копютъра за да знам дали да пускам сервер на тях и дали ще има лаг.
 
Last edited:
Някой който е на тези файлове може ли да ми каже дали може да се дупи да се пускат хакове и през порта 44405 дали могат се пускат хакове. И горе долу с какви характеристики ви е копютъра за да знам дали да пускам сервер на тях и дали ще има лаг.

SNG ти нали имаш сървар на тези файлове дай отговор на това което съм питал или някой друг да даде отговор който е с голям сървар или малак.
 
hello!!

darksteam hello gentlemen I have a small mistake with the files is as follows:

to enter the chaosCastle enters normal but sends me to get started without aver Devias pond in and do not know how to fix it I hope your answers in English please ^ ^
 
SNG ти нали имаш сървар на тези файлове дай отговор на това което съм питал или някой друг да даде отговор който е с голям сървар или малак.

Да, може да се пускат хакове.

Относно другият ти въпрос... относителен въпрос, но безпроблемно може да тръгнат на 1GB рам.
 
Да, може да се пускат хакове.

Относно другият ти въпрос... относителен въпрос, но безпроблемно може да тръгнат на 1GB рам.

Всички хакове ли могат се пуснат като обикновенния 99б или други по различни и могат ли да дупят ?
И ако сменя порта нямали да спра някои видове хакове?
 
Всички хакове ли могат се пуснат като обикновенния 99б или други по различни и могат ли да дупят ?
И ако сменя порта нямали да спра някои видове хакове?

Ще спреш някой, но разберът ли ти порта... същия хуй ще стане ;):
Може да се гъзи яко, ама си има анти-гъз скриптове.
 
Ще спреш някой, но разберът ли ти порта... същия хуй ще стане ;):
Може да се гъзи яко, ама си има анти-гъз скриптове.

Как така може да се гъзи много яко файловете някоя дупка ли имат кво ?
И я сподели малко за тези анти-гъз скриптове :)
 
Как така може да се гъзи много яко файловете някоя дупка ли имат кво ?
И я сподели малко за тези анти-гъз скриптове :)
Гъзи = дупене :D (I guess) :D
 
  • Like
Reactions: Shaker
Оправих се може някой модератор да изтрие поста
 
Last edited: