MuOnline The Best Player

с тоя пич Tulkas съм играл с него бяхме едни от най добрите в един хард сървар бяхме си направили гуилд NoAngels и станахме най мразените в сървара ^^

Знаем ви вас... : )
Той сървъра ,в който играхте още си съществува и Tulkas все още си играе. (wait)
 
Знаем ви вас... : )
Той сървъра ,в който играхте още си съществува и Tulkas все още си играе. (wait)

сървара отдавна го няма спряха го 2 дена след като се отказахме баннаха един елф от нашия гуилд без причина :x
 
батее бахти филмите,
вие още ли се филмирате в тая тема незнам (chuckle)
 
батее бахти филмите,
вие още ли се филмирате в тая тема незнам (chuckle)

Аве човек кой ти иска мнението?а?
Я отиай да глеаш Telnet Mu Online:The empire strikes back в мола...
 
Аве човек кой ти иска мнението?а?
Я отиай да глеаш Telnet Mu Online:The empire strikes back в мола...

а плс не ми се карай...
предаам се без бой(puke)
 
Пълни простотии.. Най добиря може да се определи в сървър без ресети ... Караш до 400 намираш предмети оправяш статса какъвто мислиш , че ще е силен ... Така се определя най-добрия! Щом може да си намери предметите да си направи статс, и да се равнявя с другите тогава може да му викат добър , а не някакви идиоти който са с 32к статс помпят колби с уникално яки сетове , и победилят е тоя на който му свърши кръвта... После е най-великият ламер! - простотия нали?
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
Значи идеята е тъпа щот нали има PK Евент и за Legend И т.н. Няма смисъл.
 
БаттлеЗоне РУЛЗЗ! (nod)



По темата: Да, но да е с 20к точки и всеки да си ги дига според сета му..
 
Last edited:
Аз съм много надъхан :D:



И аз Написах подобна тема но не са я одобрили !!!

Надявам се тази проект Да се Превърне в реалност !!!
 
Аз пък имам съвсем друго мнение по въпроса различно от тези на всички вас. Предполагам все още много хора помнят RozaBG сървъра и имного хора ще го помнят за дълги години напред. Моите фаворити (топ 5) са именно от там, по именно:

* TanatoS (AquariuS)
* -Reptile-
* Jagur
* Bugs_Bunny
* Peace
 
Абе какви глупави теми правите само ... по абсолютно никакъв начин не може да се определи най добрият играч в БГ защото според мен този играч трябва да е супер ПРО на всички версии а не на само една версия.
Това с панела и адването на стац е супер простотия та така как ще се определи най добрият играч след като ще си адва стац и сет на готово :D: невъзможно е просто да се определи кой е бест пък и за пръв път чувам че девил му определея най добрият играч в БГ....
 
Пълни простотии.. Най добиря може да се определи в сървър без ресети ... Караш до 400 намираш предмети оправяш статса какъвто мислиш , че ще е силен ... Така се определя най-добрия! Щом може да си намери предметите да си направи статс, и да се равнявя с другите тогава може да му викат добър , а не някакви идиоти който са с 32к статс помпят колби с уникално яки сетове , и победилят е тоя на който му свърши кръвта... После е най-великият ламер! - простотия нали?
Ми то такъв сървър има: http://muonline.webzen.com Елате да ви видя "pro players" ....
 
Героите никога, според мен, няма да са равностойни. Във всеки герой има много плюсове и много минуси, но това което никой не може да отрече, че това което на някой герои му трябва за да бие другите му липсва. Пълен небаланс между класовете което е и най-тъпото в сървърите с максимален брой точки.
 
При max stats според мен няма най-добър, има най-голям късметлия ;)