MuOnline The Best Player

Според мен нито един от сегашните Български сървъри, не заслужават да избират най-добър играч. Сървърите, които имаха този потенциал, не съществуват от доста време.
 
в момента има много по добри сървари от предишните просто не ни прави впечетление защото на времето българските сървари се брояха на пръстите на едната ти ръка ;)
 
Абе кво обурнахте тая тема на NikeR-ГОВНОТО е говно е да самохвалко е да нема да си фане гадже да Ма кво да се прави...Пу да не направя тема :D Абе Дарко според мен един човек в този форум трябва да си замине ... ти кво ша кажеш сяка тема се псува NikeR .... с право.За секи спор е виновен той щот да се изхвали с EvilFreak се здърпа с Damian се здърпа с Ext се здърпа с Backo се здърпа с теб се беше здърпал сега и sNg ?
Усещам, че на някой хора ще им писне и можеби ще ходят некаде другаде ... Кво е тва малко ред !
 
Fury,Skaarj са наи добрите ! Поне които знам

Хах добре казват че са най-добри но по какъв принцип го виждаш че са по добри да виждаш нещо различно във дуели да правят нещо различно от другите като ги гледаш на клиповете ? явно не за това недей казва толкос смело.Просто има някоя тънкост която никой незнае освен тях двамата :)
 
Абе кво обурнахте тая тема на NikeR-ГОВНОТО е говно е да самохвалко е да нема да си фане гадже да Ма кво да се прави...Пу да не направя тема :D Абе Дарко според мен един човек в този форум трябва да си замине ... ти кво ша кажеш сяка тема се псува NikeR .... с право.За секи спор е виновен той щот да се изхвали с EvilFreak се здърпа с Damian се здърпа с Ext се здърпа с Backo се здърпа с теб се беше здърпал сега и sNg ?
Усещам, че на някой хора ще им писне и можеби ще ходят некаде другаде ... Кво е тва малко ред !

Колко лесно е да кажеш: "NikeR Е виновен за всичко" е това е. И теб кво ти влиза в работата той какъв е с кой се е здърпал.
 
Най-добрите играчи не играят от години. Това са играчите от "WarZone, GG-BIT и чак не ми се казва 3-тия сървър, че е на един ***** но това е BattleZone"

Тези които са били в старите сървъри 97-ците, са най-добрите.

Дори за хората които са играли повече по тия сървъри със сигурност знаят този пич с никове -> "kidrol, kiborg и SamsunG" също така и този пич Tulkas.

И още доста добри играчи, които са си останли легенди и винаги са били по топовете на сървърите, независимо дали е хард, нормал или фън.
Не знам този Mephisto от форума дали е същия като онзи от WarZone от преди повече от 4 години, но той също е легенда.

Тези така наречени легенди ще са добри в всяка една версия, но не и тези които са тръгнали от фъновете S4 и тнт.

Ще се опитам да издиря имената на легендите от най-известните сървъри в България :) и ще ги постна тук. А само тези които играят му повече от 4г. насам ще могат да кажат дали е така. :p
 
Xhaxyh Целта е да се проверят уменята и ловкостта на играча - combo!
 
Колко лесно е да кажеш: "NikeR Е виновен за всичко" е това е. И теб кво ти влиза в работата той какъв е с кой се е здърпал.

Ем ти ся де се мешиш кво се карам с NikeR ? Пък и тва е форум бе ? Да си мълча ли искаш ? Заред него стават сичките конфликти ! Ако четеш секи 1 пост дето пише NikeR ще видиш .
 
Хуах Мен ми се стори че снг почна да му се заяжда?
 
Най-добрите играчи не играят от години. Това са играчите от "WarZone, GG-BIT и чак не ми се казва 3-тия сървър, че е на един ***** но това е BattleZone"

Тези които са били в старите сървъри 97-ците, са най-добрите.

Дори за хората които са играли повече по тия сървъри със сигурност знаят този пич с никове -> "kidrol, kiborg и SamsunG" също така и този пич Tulkas.

И още доста добри играчи, които са си останли легенди и винаги са били по топовете на сървърите, независимо дали е хард, нормал или фън.
Не знам този Mephisto от форума дали е същия като онзи от WarZone от преди повече от 4 години, но той също е легенда.

Тези така наречени легенди ще са добри в всяка една версия, но не и тези които са тръгнали от фъновете S4 и тнт.

Ще се опитам да издиря имената на легендите от най-известните сървъри в България :) и ще ги постна тук. А само тези които играят му повече от 4г. насам ще могат да кажат дали е така. :p

Аз мога да ви кажа Legends от warbg(unitel):
Blade Knight:FreestyleR (сека се занимава само с цс и там е най-добрия)
DarkLord:Just4y (той пък с WoW и GTA)
Blade Knight:Spinozen (незнам с кво се занимава сега)
Magic Gladiator:Mephisto(още си е админ в warbg)
Тези съм запомнил от там ;)

Xhaxyh Целта е да се проверят уменята и ловкостта на играча - combo!

Аз пък не сум сигорен в това което казваш ..

И сега стига сме се разправяли с тези глупости Аз утре пускам 99b+ за нaй-добър играч, но ако може малко съдействие: По големите сервери като devilmu,warbg,playring и дори секи сервер който желае играчите му да участват да си сложат в news, че се проведе това събитие ;)
 
Last edited:
Помня само някои от WarZone:

Guardian - BK
MegadetH - Elf
SheWolf - MG
Slan4o - SM
Plovdiv - SM

Това са играчи, играли WarZone преди 5-6г. ако не се лъжа, може и повече.
 
в тази бъгава игра "му" не си ли BK не си нищо ;x
 
Sum има Sleep & Range. Sm Teleport ( & lighting for move). Elf - ice arrow( noone cant get to me).Dl - Dmg and range & Гарга & Конче :D
 
Абе я направете като на официалния да няма ресове и да видите ДЛ как бие.
 
Е кво да го гледаме бе ти ако беше чел идеята ми е да бъде BK VS BK DL VS DL MG VS DL SM VS SM MS VS MS ?
 
За идеята с 2 думи - хубава и неосъществима
 
Най-добрите играчи не играят от години. Това са играчите от "WarZone, GG-BIT и чак не ми се казва 3-тия сървър, че е на един ***** но това е BattleZone"

Тези които са били в старите сървъри 97-ците, са най-добрите.

Дори за хората които са играли повече по тия сървъри със сигурност знаят този пич с никове -> "kidrol, kiborg и SamsunG" също така и този пич Tulkas.

И още доста добри играчи, които са си останли легенди и винаги са били по топовете на сървърите, независимо дали е хард, нормал или фън.
Не знам този Mephisto от форума дали е същия като онзи от WarZone от преди повече от 4 години, но той също е легенда.

Тези така наречени легенди ще са добри в всяка една версия, но не и тези които са тръгнали от фъновете S4 и тнт.

Ще се опитам да издиря имената на легендите от най-известните сървъри в България :) и ще ги постна тук. А само тези които играят му повече от 4г. насам ще могат да кажат дали е така. :p

с тоя пич Tulkas съм играл с него бяхме едни от най добрите в един хард сървар бяхме си направили гуилд NoAngels и станахме най мразените в сървара ^^