MuOnline The Best Player

sugaR

New Member
Joined
Feb 21, 2009
Messages
288
Reaction score
121
Имам една идея ....Защо devilmu да определят най-добрия играч в българия?
Все пак не сички играчи играят devilmu мен примерно ме мързи да дигам и да давам пари за сетове ... Мислех си, защо да не организираме един ден правим сервер на Mu Online и играем примерно дуели 3/2 или какво желаете и така да се определи най-добрия играч в българия ? Ще има сложен панел да си аддват квото искат и да бъде по раси BK VS BK ; MS VS MS ; SM VS SM ; DL VS DL ; MG VS MG.Един ще бъде огранизатора (според мен трябва да е sNg ако иска естествено)Той ще ръководи и сичко(party,ale и др) да е позволено естествено без хак ... Ще е супер ... ;)
 
Last edited:
добра идея но също трябва и занимавка
 
На дали ще е много тази занимавка ....
 
Първо: Защо аз ? :D:
Второ: Нали се сещате ,че трябва да се измисли какъв статс ще разполага всеки един.
Трето: това е адски голяма занимавка, защото ще трябва на всеки един да му се адва сет и т.н.


Демек почти невъзможно.

едит: едва ли дамян е имал дова на предвид.
 
Да ама зависи и от версията някои могат да играят по стари други по нови ;) трябва да се реши каква версия :p
 
Да ама зависи и от версията някои могат да играят по стари други по нови ;) трябва да се реши каква версия :p

Няколко сървъра с различни версий ще са.Сетовете ще са в шоповете а статса ще е адва още при правене на героя с sql job ;)
 
дада това с статса е п ясно същото важи и за сетовете ако ги пуска с някви кредити и дирекно си ги взимат от уебшопа. СНГ горкоти ако се навиеш да орг такова нещо ... бтв забрай ме ти с таз мана шилд формула :D
 
Първо: Защо аз ? :D:
Второ: Нали се сещате ,че трябва да се измисли какъв статс ще разполага всеки един.
Трето: това е адски голяма занимавка, защото ще трябва на всеки един да му се адва сет и т.н.


Демек почти невъзможно.

едит: едва ли дамян е имал дова на предвид.

Защо ти ? Еми неискам другите да се обиждат но ми изглеждаш един от най-сериозните в този форум.
Второ: Ем 32767 кат в нормален сервер ... както казах DL VS DL ; MG VS MG ; BK VS BK ; MS VS MS ; SM VS SM ..
Tрето: АдминПанел ще има ... секи да си аддва каквото желае каквото иска да прави само опцията за GameMaster ще се делне за да не се провали евента ...
Версия е според мен 99b е най-добре ... ;) но ми хареса и идеята на Flame няколко сервера ако има желаещи да хост това да пишат няма да бъде много 1 ден ...
 
мисля че не трябва макс статс мисля че трябва определен брой точки и да не става на макс...а да се добавят така че дане стигнат до макс статс...
 
бтв забрай ме ти с таз мана шилд формула :D

Лошо няма.

едит: Макс статс- в никакъв случай.
едит2: не съм най- сериозния €_€
 
Аз съм много надъхан :D:
 
Трето: това е адски голяма занимавка, защото ще трябва на всеки един да му се адва сет и т.н..

прайш уебшопа и правиш базата данни на нов акаунт да има по 100000 точки за магазина и колкото там трябват статс на левеъппойнтс и готово :)
 
ДАРК ИСКАМ ФАЙЛОВЕ ДА ГО НАПРАЙМ ТВА!
 
не бързай ... за да има много участници трябва тази идея да е разпространена навсякаде по форумите на по-големите сървъри като трябва да имаш и разрешение от Администратора на дадения сървър за публикуването на идеята в форума му щото според мен това е един вид рекламация
 
аз мисчя че тове е хубава идея но ще е добре да се организира от спонсор който да осигори също и награди а в замяна печели реклама
 
Защо пък не мах статс ? В един нормален сервер са 32767 ... Както си е оригиналното да е
 
Захарчо, ти знаеш ли, че има версии където, с 32767 героя е безсмъртен?
 
Захарчо, ти знаеш ли, че има версии където, с 32767 героя е безсмъртен?

Не само това.
Оригиналните настройки са 350х5(за 97d и 99b) или 220х5 + 180х6(за S1 и нагоре).
Така най- лесно ще се определи 'най- силния играч'.
 
Захарчо, ти знаеш ли, че има версии където, с 32767 героя е безсмъртен?

Естесвено че знам става въпрос за 99б и 97д
sNg дай си скайпа ако може ;)
 
Last edited: