MuOnline The Best Player

NikeR замълчи моля ти се :) Прееба сървъра виж си само форума да видиш какво пише :) ! И колко време ре-инстал ОС ? Пак ли ще купуваш файлове ? Какво стана предишния път когато каза че ще зимаш ? Защо го ресваш нали на инфото на сървъра на С3 Еп1 пишеше 99% без бъгове ? ? ? ? ? ? И престани да хвалиш вече умрелия ТелНет на тук натам,видяхме как се губят от 100 и нагоре он как остават 20-30% от тях ^.^ !
Незнам кой говори за да се прави на кой съм аз - Ти или сНГ или Васко !
 
Ти се чакаш и се оправдаваш (rock)
Ааааа... скриптовете на image hosting-a МИ ще ти ги дам кога пръдне гущера нали само да ти кажа :) Делата ми ги гледат много хора от доста години, но за теб делата са само пред компютъра дам забравих :) аз какво съм направил и какво правя си е вече моя работа и нежелая като теб да се доказвам :)
Първо постигни ти нещо и направи и тогава говори аз само да ти кажа понеже още не си пораснал за да говориш тези приказки. И не те знам ти какво си постигнал... понеже още сучиш? (think)

Кви дела бе идиот (rofl)
8 души ги гледат (rofl)
тапак...
 
NikeR замълчи моля ти се :) Прееба сървъра виж си само форума да видиш какво пише :) ! И колко време ре-инстал ОС ? Пак ли ще купуваш файлове ? Какво стана предишния път когато каза че ще зимаш ? Защо го ресваш нали на инфото на сървъра на С3 Еп1 пишеше 99% без бъгове ? ? ? ? ? ? И престани да хвалиш вече умрелия ТелНет на тук натам,видяхме как се губят от 100 и нагоре он как остават 20-30% от тях ^.^ !
Незнам кой говори за да се прави на кой съм аз - Ти или сНГ или Васко !

ОС-то не зависи от мене:)
 
Е аз лично ти чета форума и вече 3-4 дена няма кой да го ре-инстал ^.^ ! Сметни сам каква е подръжката на сървъра и недейте лъжете потребителите че като е Сървър ПЦ (Специялно за сървъра) се ре-инсталл по различен начин ^.^
 
така ше каеш...

Засегнах ли ти болното място ;(
горкото....

Хух какво си засегнал бе гном (rofl) ти още не си видял живота вика ми засегнал (rofl) и ми казваш, че си постигнал нещо... какво тройка по физическо? (rofl) или ауу... дам за теб всичко постигнато е в интернет... ма ти незнам какво си постигнал и в нет-а де ма айде да не говорим (rofl)

Не се виждаш колко си жалак а говориш за другите ^^
 
БАЦКО ТИ СИ НЕВЕРОЯТТТТНИЯ FRAK БАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
you ARE INSANE
ПРОСТО НЕМА ТАКЪВ ДОБЪР КОДЕР КАТо ТЕБЕ
БАТЕ АЗ ТИ СЕ ВЪЗХИЩАВАМ НА УМЕНИЯТА... СУПЕР СИ
NUMBER 1
НЯЯМ ДУМИ простоо адския адския
ТИ СИ УНИКАТЧЕ БЕЗ ДУБЛИКАТЧЕ (rofl)(rofl)
 
Хух какво си засегнал бе гном (rofl) ти още не си видял живота вика ми засегнал (rofl) и ми казваш, че си постигнал нещо... какво тройка по физическо? (rofl) или ауу... дам за теб всичко постигнато е в интернет... ма ти незнам какво си постигнал и в нет-а де ма айде да не говорим (rofl)

Не се виждаш колко си жалак а говориш за другите ^^

БАТЕ ЖИВОТА Е В ИНЕТЕРНЕТ (rofl)(rofl)
погледни си суциалния статус на 20 години с дествен мустак.
кодва сайтове... земи излез иди на дискотека... а-у мацки...
 
БАЦКО ТИ СИ НЕВЕРОЯТТТТНИЯ FRAK БАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
you ARE INSANE
ПРОСТО НЕМА ТАКЪВ ДОБЪР КОДЕР КАТо ТЕБЕ
БАТЕ АЗ ТИ СЕ ВЪЗХИЩАВАМ НА УМЕНИЯТА... СУПЕР СИ
NUMBER 1
НЯЯМ ДУМИ простоо адския адския
ТИ СИ УНИКАТЧЕ БЕЗ ДУБЛИКАТЧЕ (rofl)(rofl)

Съдейки по това ,че в един пост използваш 1 дума 5 пъти и не изгасяш caps lock-а ,за да създадеш илюзия ,че си писал много...
Използвайки Софийските си изразчета..
Да смятаме ли ,че речника ти се изчерпа?
Заби.
 
БАТЕ ЖИВОТА Е В ИНЕТЕРНЕТ (rofl)(rofl)
погледни си суциалния статус на 20 години с дествен мустак.
кодва сайтове... земи излез иди на дискотека... а-у мацки...

(xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai)

неописвай твоят статус :) за дискотеките верно варви излезни малко и стани от т'ва pc :) и мацките не ги гледай на картинки на десктопа или през прозореца
 
(xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai)

неописвай твоят статус :) за дискотеките верно варви излезни малко и стани от т'ва pc :) и мацките не ги гледай на картинки на десктопа или през прозореца

кой го каза... небръснатия от раждането си (rofl)
аз мацките си ги върта споко...въпроса еза тебе ти не ме гледай мене аз съм си добре
по добре се виж себеси... отстрани... питай някое момиче хубаво ли ти е
така с мостака или тряя да земеш една самобръсначка и да го махнеш...
поинтересувай се, ако не познаваш момичета пиши ми да ти дам някоя да ти даде савет
 
Съдейки по това ,че в един пост използваш 1 дума 5 пъти и не изгасяш caps lock-а ,за да създадеш илюзия ,че си писал много...
Използвайки Софийските си изразчета..
Да смятаме ли ,че речника ти се изчерпа?
Заби.

селяните да мълчат(rock)(finger)
 
Fury,Skaarj са наи добрите ! Поне които знам
 
Ае стига сте спорили. (nqh)
Аз съм най-добрия. (xqx)
 
Fury,Skaarj са наи добрите ! Поне които знам

нека дамян ми нагласи като тяхните герой да ги видим колко са добри.
 
не се карайте защото още не се е родил човек който да е научил цялата игра на изуст и всичко е въпрос на късмет
 
Доста от хората ,които са наистина добри, са вече семейни .