MuOnline Season 6

А някой може ли да го дръпне от някъде или го няма?
 
Новия интерфейс кърти!
 
ша праим скинове със стария интерфейс на сезон 4-5
l
\/​
Ето нещо, което мене адски много ме зарадва като го научих :D В launcher-a на играта ще има опция UI(User Interface) и от там ще може да се избира дали да се ползва стария интерфейс или новия
screen091802390000.jpg

screen091815360003.jpg
 
Интересно ми е Кога ще дойде в България И Кой сървър ще го пусне Първи :D
 
Според мене KozMu ще е първи сигорно
 
Де да видим !!!Мого ми е Интересно !!!
 
Какво още правят по s6?
 
Имали друг season6 сървър освен корейския ? :)
 
48382-darksiders2.jpg


Май нашия човек е взет от тука а? :D
 
WebZen |-( (tmi)
Интересно.... В WebZen все още чакаме s5.4 да излезе а вие ми говорите, че ще излиза s6. Ако излезе то няма да е официален продукт. Нещо като така наречените "4 лвл крила", който далеч не са на WebZen.
ПП: Баланс м/у героите в МуОнлине винаги е имало, просто сървърите, който правите не са до ~2400 точки на максимално развитие, а някакви неземни статсове... За това славата на му не е кой знае каква. Повечето хора си мислят, че в тази игра не се подбират определени статсове, а всеки герой има определен и давай като последния идиот прави ресове и помпай по 10 мин колби в някои фънка. Пример лорда се използва за намиране на камъни, итеми , зен и т.н. Тъй като най-лесно минава евентите на по-ниско ниво. Естествено има предимството в битка, защото прави значително повече дмг. Но слабото му място е бк на защита ( agi ). По същия начин всеки герой има някаква слабост и МОЖЕ да бъде победен от всеки един от другите класове герои. За това не ми разправяйте, че в тази игра няма "БАЛАНС" на героите. Просто с тези жалки подобия на сървъри се разваля целостта на играта. А който не вярва да поиграе малко в официалния сървър и ще разбере за какво говоря.
ПП: Нищо лично към собствениците на сървъри, вие просто ламтите за пари.
 
Last edited: