MuOnline Season 6

MuX я чакам от много време.Скоро се надявам да излезе
 
Mu2 скроо треа излиза пише в края на септември ,не мисля ,че ще е нещо особено пак ще се върви с мишката (dull)
 
ехххх, че не съм жълтурко да си преведа какво пише :D
 
Еиии хората гледат как да направя играта интересна,вие не нестава като нестава играите си там 97+99 и мълчете :) ! После като излезнат файлове веднага ще има 20000 сървъра направени от вас на С6 :)
 
Mu2 ще е от webzen не от the9....
MUX и Mu2 са различни...mux вече е пуснат в там таджикистанските държави..чайна майна..
 
дано да не се върви с мишката и да е по-реална и поне да летиш с крилата във въздуха а не да си с крила и да си на 50см. от земята :D
 
дано да не се върви с мишката и да е по-реална и поне да летиш с крилата във въздуха а не да си с крила и да си на 50см. от земята :D

Играй Aion и забрави за тея shit-ни. :)
 
  • Like
Reactions: Gasolincho
ем аз искам да почна ,ама нямам фр-та които да ми обясняват и т.н .. ;S
 
ем аз искам да почна ,ама нямам фр-та които да ми обясняват и т.н .. ;S

За какво ти е да ти обесняват? Ако си играл mu, diablo, l2, wow няма да имаш проблем. :)
 
Мн ми е чудно китайците по пътя като загледат някой знак докато го разгадаят дали се блъскат :D
Добре че не съм китаец ... щях да уча още азбуката ^_^

Колкото до Season 6... видяха че от season 5 не стана нищо и веднага пуснаха 6 ^_^
Ама айде нов герой - ще привлече дечурлигата :p
 
wahahaahah the new shit... Magical Universe Online вече за нищо не става ... още малко и манга да го напраят , че на където вървят децата..
 
Еиии хората гледат как да направя играта интересна,вие не нестава като нестава играите си там 97+99 и мълчете :) ! После като излезнат файлове веднага ще има 20000 сървъра направени от вас на С6 :)
Не слагай всички под общ знаменател.

Казъл баткото (rofl)

+1
 
Не слагай всички под общ знаменател.



+1

Говорех за тези над моя коментар !

Феликс
От къде разбра че С5 нестава за нищо ? Пак и да не е ставало,веднага се пробват да я подобрят,какво не е ли добре това ?
 
Кога излиза сезон 6 ?
 
Last edited:
май ще бъде и с нов (според мене много по як) interface
201009155wsur4luygufybd.jpg
 
Last edited:
леко променен стила, графиката пак е shit а тоя нов герой е с лицето на БК-то :Д