MuOnline - Make Money

Значи от цялата тая работа (примерно казано) пускам си сървър могат само да го спрат (хакнат) .. немогат да ме съдят или нещо подобно (chuckle)
 
Естествено, че твоят няма да го спрат... Нали ще има 2-ма онлайн (chuckle)
Мисълта ми беше, че ако искат могат да спрат много сървъри.



А замислял ли си се ако няма други сървъри освен глобалният, дали няма да печелят 10 пъти повече ? Има хора, които са зависими от играта и няма да издържат... (chuckle)

П.С. Ударихме го малко на офф, ама темата е интересна, такаче се надявам да няма проблеми (mm)

Escape-че намери си с друг да се ебаваш!!(finger)
 
Escape-че намери си с друг да се ебаваш!!(finger)

Не братле те са БОГОВЕ с тях не можеш да приказваш ! (finger) И никой не може да ми спре сървъра освен хакери и мизерния ескейп никой няма да спре щото има 40-50 он (chuckle)
 
не братле те са богове с тях не можеш да приказваш ! (finger) и никой не може да ми спре сървъра освен хакери и мизерния ескейп никой няма да спре щото има 40-50 он (chuckle)

найш ли къф бог ще му дам като хвана.... писна ми от 14 годишни лапета ...... имал 100 онлине е гати кефа...... когато направи 3000 тогава ще му дам една каса бира и ще има моят респект! :d
 
естествено, че твоят няма да го спрат... нали ще има 2-ма онлайн (chuckle)
мисълта ми беше, че ако искат могат да спрат много сървъри.



а замислял ли си се ако няма други сървъри освен глобалният, дали няма да печелят 10 пъти повече ? има хора, които са зависими от играта и няма да издържат... (chuckle)

п.с. ударихме го малко на офф, ама темата е интересна, такаче се надявам да няма проблеми (mm)

ще ми спрът сървъра , така ли ? хайде де ? правя си сайт, плащам за лиценз и а да ми спрът сайт-а,а съм им съдил компанията за някой милион ...
 
сайта не могат да ти го спрат освен ако дизайнера има лиценз и някой му го открадне.

сървъра защо да не ти го спрат? теглил си някакви файлове от някакъв форум. за сървър файлове не можеш да вземеш никакъв лиценз освен ако те не предоставят сървър файловете.
 
сайта не могат да ти го спрат освен ако дизайнера има лиценз и някой му го открадне.

сървъра защо да не ти го спрат? теглил си някакви файлове от някакъв форум. за сървър файлове не можеш да вземеш никакъв лиценз освен ако те не предоставят сървър файловете.


къде видя в поста ми да говоря за файловете ? еми нека ми строшат базата данни... ,ами ако имам лиценз на сайта и в правилата напиша ,че изрчно се забраняват използването на команди в сайт-а ми ?
 
не мога да ти схвана идеята. какви команди?

имаш предвид, че ако решиш ще си имаш сървър ако те решат да се помъчат да го спрат?
 
не мога да ти схвана идеята. какви команди?

имаш предвид, че ако решиш ще си имаш сървър ако те решат да се помъчат да го спрат?
идеят ми е такава ,че винаги може да направя така,че да немогат да ми спрът сървъра ,ако не искат да имат проблеми със закона. в момента , в който имаш лиценз в/у сайта си ,ти можеш да сложиш каквото си искаш правило.
 
escape-че намери си с друг да се ебаваш!!(finger)

я се успокой бе приятелче и като не ме познаваш по-добре недей да говориш глупотевини (wonder)

не братле те са богове с тях не можеш да приказваш ! и никой не може да ми спре сървъра освен хакери и мизерния ескейп никой няма да спре щото има 40-50 он

ти кога ще се научиш да не се буташ там където не ти е работата ? не малко хора ти го казаха, но ти явно искаш да пожакеш колко по-смешен си всъщност.
 
Гледам на половината не са ви ясни правните отношения що се касае до Авторските и сродните права

поинстересувайте се малко преди да дрънкате модни глупости и да се биете в гърдите "аз ако искам няма да ми спрът мижавото сърварче" дори и малолетен ще го ядеш от два ката :) ако искате се пробвайте и да ви гледаме сеира после. Проблема който не загрявате е следния: ако се опитате да изкарвате стотинки от сървърите си а сигурен съм че го правите :) и някой си поразмърда задника, такъв ще го засмучете че ще ви държи влага докато на баба ви мензиса се върне ...
 
  • Like
Reactions: EscapeMu
хахаах root просто ги закопа братле те си нямат и на идея к'во можв да им се случи (rofl)
 
нищо няма да се случи. най-много да ти кажат да го спреш. ако тръгнат да правят дела срещу всички сървъри то тези дела ще протекат над 20 години.
 
а един мармот завива шоколад в калник на опел калибра :) историята помни и такива моменти с хиляди дела... хайде да не правя излишни препратки към статии :)
 
Дай да видим за какво става на въпрос. Не вярвам, че webzen ще започнат такова нещо...
 
Зачекнахте Blizzard и аз просто вметнах че "совите не са това което са". Като имаш зор http://google.com е 24/7 на разположение
 
1. Escape-чо казахти не ме интересува къф си нито пък от каква дупка идеш!
2. WebZen няма да похарчат милиони само за да спрът всички пиратски сървъри.... Твърде големи загуви за тях..
3. newguy е абсолютно прав :) ..... само ще ти кажа да го спреш, ако не го направиш ще те хакнат ^^ (Worm Virus)!
 
Знайш ли 'га ще ме намерят ,че да ми пратят призовка ? Никога ! Никога няма да тръгнат да търсят правата си,защото ще загубят пари. Дори да им се напълни с още 10 хиляди човека сървъра, загубите ще са 10 пъти по- големи и ще им трябват толкова много пари. Другото което е , вмомента сме в криза. WebZen нямат пари да си обършат гъза, близард правят нова версия ,правят старкрафт, правят диабло 3 ... Ха, ...
 
не загрявате ли че тези дела са показни ... аман от плиткоумници !!!
 
съгласен, но признай, че няма начин да спрат 30000 пиратски сървъри за един ден и няма начин да заведат 30000 дела!