MuOnline - Make Money

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
тъй като от доста време насам се чудя... тия sms системи легални ли са...в смисъл има ли нещо незаконно в цялата тая работа? :p
 
Сървърите по принцип не са законни но никой не се занимава да ги спира.

Sms - законни са.
 
  • Like
Reactions: Achov
незаконно е да пускат сървъри еднодневки ;p (rofl)

незаконно е да пускат такива тапанари кат' тебе да се регистрират във форума.
 
  • Like
Reactions: MeMoS and XTYLING
незаконно е да пускат такива тапанари кат' тебе да се регистрират във форума.

Approved Post! :D
 
  • Like
Reactions: XTYLING
незаконно е да пускат такива тапанари кат' тебе да се регистрират във форума.

3. вулгарният език е строго забранен (псуването). :*
=]
 
ще ви е законнен сървъра когато ползвате емулатор.
 
ще ви е законнен сървъра когато ползвате емулатор.

Доколкото знам има само един емулатор и той е на wolf :)
 
Доколкото знам има само един емулатор и той е на wolf :)

Няколко са емулаторите..живот и здраве..(и пари) и може да видите български МУ Онлайн емулатор..имаме 3d support =) .
 
господ каза ще има само се помолете на ТИМ (rofl)
 
Сървърите по принцип не са законни но никой не се занимава да ги спира.

Sms - законни са.

Прав си. Даже някои хора плащат за "незаконни" файлове... Давам пример с SCFMT. Рано или късно webzen ще почне да си търси правата и тогава ще настъпи малко криза (chuckle). Blizzard вече направиха няколко крачки напред и сигурно знаете, че са спряли не малко сървъри на wow. Но нека да не забравяме, че м/у webzen и blizzard има огромна разлика.

Извода, както сами се досещате е: печелете сега, защото после ще е трудно!
 
Last edited:
Прав си. Даже някои хора плащат за "незаконни" файлове... Давам пример с SCFMT. Рано или късно webzen ще почне да си търси правата и тогава ще настъпи малко криза (chuckle). Blizzard вече направиха няколко крачки напред и сигурно знаете, че са спряли не малко сървъри на wow. Но нека да не забравяме, че м/у webzen и blizzard има огромна разлика.

Извода, както сами се досещате е: печелете сега, защото после ще е трудно!

Ловя ли бас, че като пусна WoW сървъ няма да ми направят нищо ^^
 
Ако стане известен може и пак да си поговорим. Преди бяха спряли едни от първите в xtremetop100 или gtop100 ли беше не помня.
 
WebZen няма никога да спрът на някой сървъра, защото вмомента им трябва реклама, а каква по- добра реклама от други сървъри.


@ninsoula: stfu & gtfo
 
рекламата я имаха години. какво те кара да мислиш, че се нуждаят от още?
 
Мне просто WebZen си имат 3000 пъти по - добър сървър от всички нас и не и пука ^^
 
мне просто webzen си имат 3000 пъти по - добър сървър от всички нас и не и пука ^^

това със рекламата е доста по-логично от колкото твоето...
 
Ловя ли бас, че като пусна WoW сървъ няма да ми направят нищо ^^

Естествено, че твоят няма да го спрат... Нали ще има 2-ма онлайн (chuckle)
Мисълта ми беше, че ако искат могат да спрат много сървъри.

WebZen няма никога да спрът на някой сървъра, защото вмомента им трябва реклама, а каква по- добра реклама от други сървъри.

А замислял ли си се ако няма други сървъри освен глобалният, дали няма да печелят 10 пъти повече ? Има хора, които са зависими от играта и няма да издържат... (chuckle)

П.С. Ударихме го малко на офф, ама темата е интересна, такаче се надявам да няма проблеми (mm)