MuOnline - Make Money

Има начин да заведат толкова дела :) за пример ще вземеме Micro$ux :)
 
Microsoft дължи над 5 милиарда само за лиценз :) .... за това има толкова дела срещу нея, но все още работи нали :)
 
ако някой си размърда задника може да седите и без пц ;)
 
ако някой си размърда задника може да седите и без пц ;)

блахахахахахахахаха ,за кое бе ? за пакнатия уиндоус ? Ами аз имам XP genuine.. ^^
 
ам не за нещата за който са ти на пц-то нали всичко ти е платено к'во те притеснява тебе дан би да си теглил нещо за което дане си платил
 
тогава не се закачай с мен.

Пфф... ти започна! Колко ще влизат онлине при мене си оставя моя работа! Това, че ти си имал доста си е твоя работа... само не ми се перчи, нито ми пука за тебе, нито ме интересува къф индивит си! Capish!!? Престани ти да се закачаш и всичко е 6+, аз си гледам моята работа ти твоята!
 
ам не за нещата за който са ти на пц-то нали всичко ти е платено к'во те притеснява тебе дан би да си теглил нещо за което дане си платил
То има ли такава акция ще се раздуха за 30 минути а за 15 минути ubuntu-то е готово.
 
ха ем щом така мислиш ок :) дано да е така само незнам дали ти ще знаеш кога ще я направят :)
 
не зачеквайте темата за microsoft

1. microsoft преебаха най-голямата browser компания sun microsystem и след това sun ги съдиха за милярди и естествено спечелиха делото.
2. microsoft пуснаха - windows horse , знаете ли го ? - не ? еми естествено т.ва беше като вистата ... изгубиха милиони ... върнаха половината си...
3. Чичо Били ги напусна ... и сега някаф смешник дойде... и какво ? -нищо .. седмицата я пуснаха и повече Ос от тях няма да видим... както и да е...
 
И какво като няма да има повече OS от М$ ? :) нали се досещаш че ме боли кривия ... то до момента нямат читава OS та и да спрят developerment-а няма да е болка за умиране ... ;)