[MuOnline] GM Power

Xakepa

New Member
Joined
Apr 17, 2009
Messages
34
Reaction score
5
Коментирайте лафете си и т.н.Всичко което може да бъде полезно за 1 админ и 1 гм във връзка с геймплея на играта.
Ако някой е измислил интересен евънт или нещо такова.... в един друг форум има такава тема и реших и тук да направя!
 
Особено интересен ЕВЕНТ - Значи всеки потребител застава пред компа и почва да мисли със главата си как да спре да пише тъпи и безмислени теми и следотавелно като разбере СПИРА - Аз го правих много е готин ;)
 
  • Like
Reactions: Nicky
Особено интересен ЕВЕНТ - Значи всеки потребител застава пред компа и почва да мисли със главата си как да спре да пише тъпи и безмислени теми и следотавелно като разбере СПИРА - Аз го правих много е готин ;)

А ти се научи как да не спамиш....

Бях измислил един Mass PvP Event в лоренциа.Бият се 50 човека на веднъж с огромен лаг и който отцелее печели фул сет и крила
 
Особено интересен ЕВЕНТ - Значи всеки потребител застава пред компа и почва да мисли със главата си как да спре да пише тъпи и безмислени теми и следотавелно като разбере СПИРА - Аз го правих много е готин ;)

(xaxa)(nqh)(nqh)
 
Влизаш в нета и пишеш ЕВЕНТИ защо трябва да прави излишни теми секи сам може да измисли :)
 
Който ти пише на лс в игра го банваш много е забавен този евент особено ако в сървъра има 50/10 онлине ^^ (crazy)
 
Last edited:
Който ти пише на лс в игра го банваш много е забавен този евент особено ако в сървъра има 50/10 онлине ^^ (crazy)

какво е това онлине?
 
Бях измислил един Mass PvP Event в лоренциа.Бият се 50 човека на веднъж с огромен лаг и който отцелее печели фул сет и крила

Преди години бях участвал в такъв евент мисля че беше в коз-му то завърших на 2ро място... ама найстина лага си е доста голям.. :D