MuOnline DarkAngels

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Знам че ще я изтриете но, тъкмо завърших новият сайт и може ли малка оценка :) и ако Ви хареса може да пусна подобен на него за сваляне :)

URL : http://mu.trifonov.tv/
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Знам че ще я изтриете но, тъкмо завърших новият сайт и може ли малка оценка :) и ако Ви хареса може да пусна подобен на него за сваляне :)

URL : http://mu.trifonov.tv/

Много Добра Работа приятелю !
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Браво много добре използвал си главно .css и по-малко картинки сайта не лагва сравнение със стария
8/10
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Много Добра Работа приятелю !

мерси :) ... и пак съм почнал нов т'ва ми е като мания на мен ахахах :) само че очаквам предложения за цветове и др... новият ще бъде пуснат в този форум т.е. нещо като специално направен за darksteam.net за това моля давайте предложения!
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
мерси :) ... и пак съм почнал нов т'ва ми е като мания на мен ахахах :) само че очаквам предложения за цветове и др... новият ще бъде пуснат в този форум т.е. нещо като специално направен за darksteam.net за това моля давайте предложения!

Начи ще го очаквам,вече се уверих че разбираш доста и ти имам доверие.
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Начи ще го очаквам,вече се уверих че разбираш доста и ти имам доверие.


добре... ето какво ще включва темплейта

ново меню за акаунти нформация "Personal info" + добавки към "character&character="

Нов вид класация ТОП 10 герой и Кланове : с "overlib" (и тук искам да напиша нещо за защита от думи като : "ти си го откраднал", ами НЕ не съм го откраднал Mephisto може да потвърди че кодовете който са описани в "TopCharachters" и "TopGuilds" НЕ могат да бъдат откраднати! писал съм си го на рака...

Има и още нови неща но тях ще опиша когато ги завърша :) за сега толкова и ще чакам ваши идеи!
 

Attachments

  • overlib.PNG
    overlib.PNG
    8.3 KB · Views: 140
  • info.PNG
    info.PNG
    34.6 KB · Views: 98

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
за сега толкова и ще чакам ваши идеи!

примерно да има last 50 players,като се гледат инфото на някои герои ако е геим мастър да не пише друго освен името и левела-другото да е закрито като нещо с Х или каквото и да е а на обикновенните потребители да имат опции като това да им се виждат ип-тата,и след като някои се логне да му показва какво има в съндъка иам и още идеи но както се казва извинявам се за цинизма но просто тва ми идва на ум "имаш пишка но неможеш да е**ш".
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
може да се направи и е много лесно но просто няма смисъл да ти виждат итемите..
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
ноже да се направи и е много лесно но просто няма смисъл да ти виждат итемите..
Не имам предвид само ти да можеш да си ги виждаш но както и да е
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
не си прочел хубаво какво съм написал и всичко може да се направи иска се мерак а в template-а малко дразнещо е че се мърда от дясно може да добавиш или премахни нещо от Serverstatus за да не си променя височината
 

XpucTo

New Member
Joined
Jun 21, 2008
Messages
9
Reaction score
0
добре... ето какво ще включва темплейта

ново меню за акаунти нформация "Personal info" + добавки към "character&character="

Нов вид класация ТОП 10 герой и Кланове : с "overlib" (и тук искам да напиша нещо за защита от думи като : "ти си го откраднал", ами НЕ не съм го откраднал Mephisto може да потвърди че кодовете който са описани в "TopCharachters" и "TopGuilds" НЕ могат да бъдат откраднати! писал съм си го на рака...

Има и още нови неща но тях ще опиша когато ги завърша :) за сега толкова и ще чакам ваши идеи!

Gasolincho ако може го направи само че да е оранжаво защото ще искам да го сложа на моя сървър а той ще се казва OrangeMu
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
This page is not Valid XHTML 1.0 Transitional!
Result: Failed validation, 836 Errors

Даа
 

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
Аз бих ти дал предложение уеба да не е толкоз широк а да е по тясен ;) става по хубаво ;]

btw имаш грешка на Top Guilds кат цакнеш не излиза инфото на гилдията
 
Last edited:

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Нищо лично но стария сайт повече радва но тоя ако го дадеш много ще сам то благодаре мн ще ми помогниш!!!!
 

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Пълна помия братле нямаш апсолютно никаф фкус.Трябва ти още много работа!
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Пхахахахахахаах Gasolincho му трябвало повече работа не се излагай и на мене не ми харесва много сайта но като се сетя за старият му ......... Просто на него му аресва така аз мисля че стария изглеждаше по хубаво не ако ми дадете тоя нема се сърдя :D