MuOnline DarkAngels

Пълна помия братле нямаш апсолютно никаф фкус.Трябва ти още много работа!

Първо се научи да пишеш :)

"Абсолютно", "никакъв", "вкус" - така се пишат хлапе не грамотно! :arf2:
 
Пхахахахахахаах Gasolincho му трябвало повече работа не се излагай и на мене не ми харесва много сайта но като се сетя за старият му ......... Просто на него му аресва така аз мисля че стария изглеждаше по хубаво не ако ми дадете тоя нема се сърдя :D

Ти и толкова неможеш бе недоносник,кадето не ти влиза пръста не си бутаи главата!
 
Еи добре браво да пляскаме на специалиста няма смеисал само да си хабя думите щом смяташ че си толкова умен ок оправай се!!!
 
На мене защо ми се струва, че мястото да се псувате и обиждате не е тука... :blink:
 
  • Like
Reactions: Filth and JusTFucK
Аз си ползвам MuToolz не MuWeb, Защото на MUToolz могат да се аддват итеми от сайта по ме кефи, но и на МуУеб може да се направи..
 
Аз си ползвам MuToolz не MuWeb, Защото на MUToolz могат да се аддват итеми от сайта по ме кефи, но и на МуУеб може да се направи..

Кои щи го направи =Master=? кадето още hex незнае да не говорим за едитор на итемчета в сайт
 
Аз си ползвам MuToolz не MuWeb, Защото на MUToolz могат да се аддват итеми от сайта по ме кефи, но и на МуУеб може да се направи..

Дамиан направи админпанел който може да адва итеми и е за Mu Web !
 
мисля че имаше някъв скрипт за аддване на итеми от сайта на SkyTeam или някой други не съм сигорен ще потърся ама май е за по старите версий ;)
 
  • Like
Reactions: JusTFucK
Аз си ползвам mutoolz не muweb, Защото на mutoolz могат да се аддват итеми от сайта по ме кефи, но и на МуУеб може да се направи..

Хъхъ... верно ли :;): Всичко може да се направи стига да разбираш php.