[Req] MonsterSetBase RozaBG

и dangerlink е "достоен" сървър но тук ги има и МСБ и файловете нали.. така че не се прави на путка ... с даването на МСБ можеш да си спечелиш само уважение

Няма лошо да ги качва но аз на розабг няма да ги кача ! качи ги ти като знаеш толкос.
 
На мен не ми помогна, но не мога да изкажа отрицателно мнение за него, даже ми е симпатичен
 
избирай:
хаваите или марс?

Така от психологична гледна точка хаваите са по-добрия вариант. Има палми, моренце (sun) пясък и готини мадами. От ексденциална гледна точка марс е много червен и не става за живеене. От естетическа гледна точка ако си стегна багажа за марс ще умра преди да съм стигнал там. Фактически не са ми нужни нито хаваите нито марс. :p

А индиректно забравих да спомена, че на хаваите е много скъпо, имаш ли нужните средства?
И експедитивно искам да кажа на тези които споменаха хостинга... Той не е повече от 10лв. ;)

Помагам на тези, които заслужават.

О, извинявай че аз не съм мазньоч и не ти лижа гъза за да ми помогнеш.;(
 
Last edited:
дарк що ми се струва че ще е по удачно да прояде лайна за по 2 лева? щот бях чуал че пуска за по 3
 
Така от психологична гледна точка хаваите са по-добрия вариант. Има палми, моренце (sun) пясък и готини мадами. От ексденциална гледна точка марс е много червен и не става за живеене. От естетическа гледна точка ако си стегна багажа за марс ще умра преди да съм стигнал там. Фактически не са ми нужни нито хаваите нито марс. :p

А индиректно забравих да спомена, че на хаваите е много скъпо, имаш ли нужните средства?
И експедитивно искам да кажа на тези които споменаха хостинга... Той не е повече от 10лв. ;)



О, извинявай че аз не съм мазньоч и не ти лижа гъза за да ми помогнеш.;(
Дори и да беше избрал хаваите, пак щях да те пратя на марс ^^
А колкото до хостинга, аз пък казвам, че е над 10 лева.
И да... не си "мазньоч" а мърша.
 
О, извинявай че аз не съм мазньоч и не ти лижа гъза за да ми помогнеш.;(

О, извинявай, но ако не беше DarksTeam, и по точно- DarkMaster:
1. Ти нямаше да имаш BattleZone Web-a(AliensClub Web-a).
2. Нямаше да имаш сървър файловете, с които разполагаш вмомента.
3. Въобще жалкото ти сървърче (BattleMU) нямаше да съществува.

Налягай си парцалите и вземи да проявяваш някакво уважение.
Аз може да не ползвам почти нищо от този форум, но имам респект към хората, които са ми помагали за каквото и да било ,дори за най-малкото ,а вмомента, нещата, които ползваш са 90% от DarksTeam.

Освен това.
Ти вмомента правиш пари от сървъра си.
Малко или много, правиш някакви пари.
Прочети по- горните точки.
 
@m0v3r - 15 годишен неблагодарник,пълен егоист,не оценява труда на хората с 2 думи НЕЩАСТНИК!
 
добре де... малко се отклонихте от темата предполагам , че някой от хората които се занимават с MUonline от повечко време имат MSB или поне някакво жалко подобие ;d
 
То на този m0v3r помагаш му пак не е благодарен. Само като имат зор те търсят иначе ти викат 'гледаи си работата, не си ми помагал за нищо всичко аз си направих и такива' не само той има и много други такива дето се правят на голямата работа, кой съм аз, аз съм хакер, аз ще те хакна и такива много простотии..
 
О, извинявай, но ако не беше DarksTeam, и по точно- DarkMaster:
1. Ти нямаше да имаш BattleZone Web-a(AliensClub Web-a).
2. Нямаше да имаш сървър файловете, с които разполагаш вмомента.
3. Въобще жалкото ти сървърче (BattleMU) нямаше да съществува.

Налягай си парцалите и вземи да проявяваш някакво уважение.
Аз може да не ползвам почти нищо от този форум, но имам респект към хората, които са ми помагали за каквото и да било ,дори за най-малкото ,а вмомента, нещата, които ползваш са 90% от DarksTeam.

Освен това.
Ти вмомента правиш пари от сървъра си.
Малко или много, правиш някакви пари.
Прочети по- горните точки.

В грешка си. Не ми се иска да споменавам darksteam от къде взема материалите си. :) + това аз като се отнасях с респект към него той си беше същата путка. Как да се отнасям с човек който прави сайт на някаква тематика и си премълчава неща за които само той може да помогне? :)
P.S. от мойте напатки явно има ефект, напоследък на доста хора hook-на някое друго dll... :)
А относно battlezone web-а (който всъщност не е battlezone де ама карай) пак щях да го намеря. Има едни копирачи в интернет...?

@m0v3r - 15 годишен неблагодарник,пълен егоист,не оценява труда на хората с 2 думи НЕЩАСТНИК!

Виж първо себе си... ;)


Само като имат зор те търсят иначе ти викат 'гледаи си работата, не си ми помагал за нищо всичко аз си направих и такива' не само той има и много други такива дето се правят на голямата работа, кой съм аз, аз съм хакер, аз ще те хакна и такива много простотии..

Виждаш ли? Сам си каза защо не ти дадох онзи модул. Много ми беше интересен като ми се радваше и като ми се хвалеше (нарочно да ме дразниш сигурно) че си оправил излизането от гилда в 97d с модул който написаха специално за мен и в същото време незнаеше, че при мен такъв проблем няма.

Извод: И ти не си цвете за мирисане ама се обаждаш (явно с някаква умисъл дарка да си повиши мнението за тебе - Мазньоч).
 
Last edited:
В грешка си. Не ми се иска да споменавам darksteam от къде взема материалите си. :) + това аз като се отнасях с респект към него той си беше същата путка. Как да се отнасям с човек който прави сайт на някаква тематика и си премълчава неща за които само той може да помогне? :)
P.S. от мойте напатки явно има ефект, напоследък на доста хора hook-на някое друго dll... :)

Виж първо себе си... ;)

Не ти се иска?
Не намери точното място, за което да се закачиш.

В този форум съм от както беше създаден само за AidaMu и не си намерил точният човек, с който можеш да коментираш подобна тема.
Този форум стана известен с релийсването на няколко уеба, които не можеха да се намерят другаде.

Другото.
DarkMaster и правене на сайт? Оу, май, ГАД.

A, и още нещо.
Аз не греша.

едит: виждам, че си изръсил още доза смях.

BattleZone Web-а ,който всъщност не е BattleZone, нямаше да го намериш никъде, защото никой нямаше да се захване да го копира. Не ,че никой не може, но никой не можеше да го защити по начина, по който го направиха Damian, ReaL, Backo и компания.
Сега ме караш да засягам и други теми, но ще си замълча и ще те оставя да помислиш над това, което написах и като голям човек да спреш да говориш глупости.

едит: Не можах да се сдържа.
Още нещо искам да кажа, макар и да не се хареса на някой.
В една тема @Gasolincho беше казал нещо много вярно.
Смея да твърдя, че 80% от българските сървъри нямаше да съществуват ако DarksTeam ги нямаше.
Не.. не, защото няма от къде да се намерят ЧИТАВИ, подчертавам ЧИТАВИ файлове и сайт ,но нямаше къде да има да ги обгрижват ,както тук правят повечето девелопъри.

Защо написах по -горе написах ЧИТАВИ.
Смея да твърдя , че освен в DarksTeam няма друг форум ,в който да има Mu Sites , които да не се вписват в определението БОЗА.

Не случайно написах 80%. Множко ли ти се струва?
Само като започнем с това ,че без DarksTeam нямаше да има ,ни Емералд, ни Инфините..
 
Last edited:
Добре ... понеже не съм много наясно с него форум... ще кажа, че и в rage*o*e има хубави нещица доколкото съм търсил в гугъл първите 2 линка са за darksteam & rage*o*e
 
Добре ... понеже не съм много наясно с него форум... ще кажа, че и в rage*o*e има хубави нещица доколкото съм търсил в гугъл първите 2 линка са за darksteam & rage*o*e

не е ли по хубаво да е на БГ?
 
по хубаво е .. но не са 1-2 хората които могат да си го преведат от английски на български
 
Виждаш ли? Сам си каза защо не ти дадох онзи модул. Много ми беше интересен като ми се радваше и като ми се хвалеше (нарочно да ме дразниш сигурно) че си оправил излизането от гилда в 97d с модул който написаха специално за мен и в същото време незнаеше, че при мен такъв проблем няма.

Извод: И ти не си цвете за мирисане ама се обаждаш (явно с някаква умисъл дарка да си повиши мнението за тебе - Мазньоч).

Не съм искал нищо от тебе!
От тебе ко мога да искам не може да си оправиш сайта сложил си няква защита против прокси и си ме баннал от сайта защо сигурно те е страх да не зема направя нещо бъзлю.
Аз бях първи който направи излизането от гуилда през сайта тайче не викай че ти си си го направил.
Никога на никого не съм се мазнил...

Като цяло ти започна от този форум намери си сайт и всичко на готово тайче не се хвали че си правил ти всичко и т.н.

Не се прави на много оборотен като ми тренираш карате шот няма ти помогна 50 киллограмово лапе си и да тренираш карате с тези киллограми може ги биеш само в категорията си а на улицата нямаш шанс.
 
Не съм искал нищо от тебе!
От тебе ко мога да искам не може да си оправиш сайта сложил си няква защита против прокси и си ме баннал от сайта защо сигурно те е страх да не зема направя нещо бъзлю.
Аз бях първи който направи излизането от гуилда през сайта тайче не викай че ти си си го направил.
Никога на никого не съм се мазнил...

Като цяло ти започна от този форум намери си сайт и всичко на готово тайче не се хвали че си правил ти всичко и т.н.

Не се прави на много оборотен като ми тренираш карате шот няма ти помогна 50 киллограмово лапе си и да тренираш карате с тези киллограми може ги биеш само в категорията си а на улицата нямаш шанс.


Първо, правиш ли разлика между карате и джудо? Второ от къде знаеш колко килограма съм и въобще на колко години съм? Много ви знае устата по тази тема ама сте в грешка нещо. Трето модула не си го писал ти, не си преписвай заслуги. Модула го написа Rafa по моя заявка ясно ли ти е или трябва да ти го разясня по-добре? Четвърто, дори не си спомням да съм те банвал... Явно си попаднал в логовете, а аз ги проверявам и банвам ip-тата.
А между другото с това, че не мога да си оправя сайта доста ме разсмя. :D Няма да се научите първо да гледате себе си, после другите...
И последно само да те попитам... Къде по-точно съм казал че всичко съм си правил аз?

sNG нямам нищо против теб и за някои неща които каза съм склонен да се съглася. Всеки си има мнение. Не ми се спори човече. :)
 
Last edited:
Първо, правиш ли разлика между карате и джудо? Второ от къде знаеш колко килограма съм и въобще на колко години съм? Много ви знае устата по тази тема ама сте в грешка нещо. Трето модула не си го писал ти, не си преписвай заслуги. Модула го написа Rafa по моя заявка ясно ли ти е или трябва да ти го разясня по-добре? Четвърто, дори не си спомням да съм те банвал... Явно си попаднал в логовете, а аз ги проверявам и банвам ip-тата.

sNG нямам нищо против теб и за някои неща които каза съм склонен да се съглася. Всеки си има мнение. Не ми се спори човече. :)

Както и
Code:
Сайта и сървъра са създадени от *m0v3r*[COLOR=darkslategray]
[/COLOR]

Кажи ми какво заслужаваш?? БАН или сам ще се баннеш? Че си неблагодарен е ВЯРНО!! КЕЛЕШ, кой ти написа двата МОДУЛА, бе?

И още нещо АЗ СЪМ ПЪРВИЯТ написал function quitguild(), качен е в RZ доста отдавна 2006 мисля... (think) !!
 
Това за "Сайта и сървъра са създадени от *m0v3r*" го смених преди 1 час. Беше "Special thanks to DarskTeam" ама админа на този форум леко ме издразни и го махнах. :) Ааа сега какво и ти ли ще си преписваш заслуги за модула за излизане от гуилд? Вярно направи ми 1-2 модула, но този за гилда не е твоя, а на RaFa!
 
Това за "Сайта и сървъра са създадени от *m0v3r*" го смених преди 1 час. Беше "Special thanks to DarskTeam" ама админа на този форум леко ме издразни и го махнах. :) Ааа сега какво и ти ли ще си преписваш заслуги за модула за излизане от гуилд? Вярно направи ми 1-2 модула, но този за гилда не е твоя, а на RaFa!
Линкът ти е добавен към цензорираните/забранените линкове.