[Req] MonsterSetBase RozaBG

Code:
Battle-MU : Online
Users Online : 4

оооо да направо за толкова кратко време има много хора и акаунтите са много (rofl)(rofl)

Ами виж поста ми за рекламата кога е направена. Може да няма хора, но човекът си е направил сървъра преди m0v3r с името Battle-Mu. Както казах, може скоро да е сменил версията и за това да няма хора ... На всички каквото ви попадне първо в очите това коментирате, без да се поинтересувате от други неща!
 
Е темата стана.... айде изчистетея....
 
По темата , ако си играл MuOnline поне няколко месеца ще си направиш и шопове и дупки и всичко , дори по-добри от тези на роза.Не е кой знае какво.Аз започнах да се уча преди 2 седмици да правя сървър и сyм си наредил супер дупки , по мой вкус и магазините също.Успех :p
 
  • Like
Reactions: Wikko0
По темата , ако си играл MuOnline поне няколко месеца ще си направиш и шопове и дупки и всичко , дори по-добри от тези на роза.Не е кой знае какво.Аз започнах да се уча преди 2 седмици да правя сървър и сyм си наредил супер дупки , по мой вкус и магазините също.Успех :p

Kак ти се казва сървъра да го скиваме?
 
Kак ти се казва сървъра да го скиваме?

Сървърчето съм си го пуснал само за мен и се уча.Няма да пускам сървър близката една година.Имам много да уча. Иначе 99+97 са файловете , хард сървър около 50-80 експ , макс рес 46 , като спираме на 24. Сега нагласям всички файлове , до снощи сам нагласял златните , но понеже нямам в gameserver да извикам златните чакам по 1 час за всеки тест , почти са готови :p. След като свърша с файловете ,записвам ги на 1 диск и започвам да уча Java и Html и ако всичко върви добре може да пробвам да поддържам сървър , но имам още мноооооого да уча :p
 
И накрая никой не прати тоз MSB :)
 
Сървърчето съм си го пуснал само за мен и се уча.Няма да пускам сървър близката една година.Имам много да уча. Иначе 99+97 са файловете , хард сървър около 50-80 експ , макс рес 46 , като спираме на 24. Сега нагласям всички файлове , до снощи сам нагласял златните , но понеже нямам в gameserver да извикам златните чакам по 1 час за всеки тест , почти са готови :p. След като свърша с файловете ,записвам ги на 1 диск и започвам да уча Java и Html и ако всичко върви добре може да пробвам да поддържам сървър , но имам още мноооооого да уча :p

Kакво работиш по golden invasion по дропа или по defence, damage или др по тях ?
 
Kакво работиш по golden invasion по дропа или по defence, damage или др по тях ?

Ами всичко , дефенс , дмг , да не мисват много , кръв , според ресовете. Направил сам 5 . 10 .15 ,24 ресови герой и тествам от 2 дена вече.Много ме мисват сега мъча да намали мисовете. Но понеже не мога да spown-а златен правя друго животно с неговите характеристики и го нагласям него.