[Req] MonsterSetBase RozaBG

Това за "Сайта и сървъра са създадени от *m0v3r*" го смених преди 1 час. Беше "Special thanks to DarskTeam" ама админа на този форум леко ме издразни и го махнах. :) Ааа сега какво и ти ли ще си преписваш заслуги за модула за излизане от гуилд? Вярно направи ми 1-2 модула, но този за гилда не е твоя, а на RaFa!

Момче с такива изказвания много си вредиш..., недей писа, че RaFa го е писал първи, защито нз от къде го е взел! Аз да си преписвам заслуги? (headbang) (headbang) :D Направо ме разби с това :)... Нов виц на деня??? За какво да си пресивам заслуги? Че сайта който ползваш и secure не са мой? (happy) или за това, че половината модули са COPY/PASTE от модулите на MuWeb (впрочем, правен от =Master=, който ме запали по PHP и ми показа някой тънкости) и са леко редактирани за този уеб... Кажи с какво си преписвам заслуги??? (fubar)(fubar) Май искаш BattleMu да остане само в историята.... да не кажа, че си и "гепил" името на сървъра... (mm)

Според мен един тънък Warning ще ти стигне да се затвориш устата, пък си тегли, преправяй прави кот искаш само не дрънкай глупости... ако ме разбираш :) (bug)
 
Къде съм споменал, че RaFa първи го е направил? Казах, че аз ползвам модула на RaFa. Един съвет, ходи се прегледай преди да напишеш нещо пак. :)

P.S. Не се опитвай да ме плашиш, че BattleMu ще остане само в историята, не ти се получава. :)
Също така ще се радвам да споменеш от къде съм гепил името.
 
Last edited:
Чесно казано дори незнаех за този сървър. Пък и го няма в google. Като им гледам създадените акаунти по-вероятно е те да са копирали от мене.
 
Чесно казано дори незнаех за този сървър. Пък и го няма в google. Като им гледам създадените акаунти по-вероятно е те да са копирали от мене.

Виж кога е направена рекламата и си помисли кой първи е създал сървъра. Не може да напишеш Battle-Mu и ако не ти даде точен линк на първата страница, да кажеш че няма друг сървър с това име!
 
Добре щом ТИ казваш, копирал съм от тия. Няма да споря. Те дори домейн нямат. :)
 
Добре щом ТИ казваш, копирал съм от тия. Няма да споря. Те дори домейн нямат. :)

Не съм казал, че копираш! Казвам, че има друг сървър с това име, който създаден по-рано от твоя и съответно би трябвало да си смениш името. Дори да имат малко хора, като гледам скоро са сменили версията + че са издържали три години ...

** Търсете малко повече преди да си изберете име на сървъра ...
 
Първо, правиш ли разлика между карате и джудо? Второ от къде знаеш колко килограма съм и въобще на колко години съм? Много ви знае устата по тази тема ама сте в грешка нещо. Трето модула не си го писал ти, не си преписвай заслуги. Модула го написа Rafa по моя заявка ясно ли ти е или трябва да ти го разясня по-добре? Четвърто, дори не си спомням да съм те банвал... Явно си попаднал в логовете, а аз ги проверявам и банвам ip-тата.
А между другото с това, че не мога да си оправя сайта доста ме разсмя. :D Няма да се научите първо да гледате себе си, после другите...
И последно само да те попитам... Къде по-точно съм казал че всичко съм си правил аз?

Видях ти една сминка на профила и приличаше на 14-15 години и не съм сигурен ама майче и ти ми каза че си на толкос но за това не съм сигурен :) .
И от това съдя колко киллограма си от снимката..

http://darksteam.net/requests/[req]-exit-guild-sql-script-7835.html Виж тука ако не си ясно че не съм го крал от тебе и такива просто ми трябваше само кода за query-тo и останалото аз си го направих..Тайче не викай че ти си го направил пръв видял съм от тебе или съм го взел от Rafa. И за това съм много благодарен на killar4eto и eXTenTioN за дето ми дадоха кодовете за query-то.

В скайп..Всичко ти си си писал викаше..
 
  • Like
Reactions: killar4eto
На 17 съм и не съм 50 кила, ами почти 70. Ще ти прикача и снимки ако толкова те вълнува. :) И никога не съм ти казвал на колко години съм. ;) Нито пък, че съм си писал всичко сам.

Въобще не знам какво ги интересува другите, ама нали си толкова настоятелен ти да разбереш.
 
Last edited:
Не знам за името ,но правилата и още няколко текстчета са гепани от BattleZone.
Айде, не са дословно преписани, но идеята...

Правилата:
http://prikachi.com/files/1640871s.png

Още малко:
http://prikachi.com/files/1640885k.png

Не искам повече да се задълбочавам, защото пак ще има нападки колко съм дребнав.
Имам на предвид за Dino Event-а примерно.
Тази идея пак е открадната от нашият сървър.
 
За правилата няма какво да си кривя душата, да преписах ги. Но за дино евента се заклевам, че не е от bz. Няколко човека от сървъра ми предложиха да направя такъв. :)
 
За правилата няма какво да си кривя душата, да преписах ги. Но за дино евента се заклевам, че не е от bz. Няколко човека от сървъра ми предложиха да направя такъв. :)

Значи те са играли в bz :}
Не знам.
 
Като гледам темата се изчерпи, радвам се че всички застанахте зад DarkMaster. Успех със сървърите. :)

bye
 
На 17 съм и не съм 50 кила, ами почти 70. Ще ти прикача и снимки ако толкова те вълнува. :) И никога не съм ти казвал на колко години съм. ;) Нито пък, че съм си писал всичко сам.

Въобще не знам какво ги интересува другите, ама нали си толкова настоятелен ти да разбереш.

:D:D:D е то ако е за килограмите аз съм на 18 години и тежа 84кг 187 висок...
 
14 а съм 62. Мусколна маса (smirk)
 
:D:D:D е то ако е за килограмите аз съм на 18 години и тежа 84кг 187 висок...

Айде пак се почна с глупостите.. Пука ли му на някой за годините и килограмите ти? Аз споменах мойте заради banned...?
 
Battle-Mu

** Сървъра е от Април 2007 година!

Code:
Battle-MU : Online
Users Online : 4

оооо да направо за толкова кратко време има много хора и акаунтите са много (rofl)(rofl)