[Req] MonsterSetBase RozaBG

danibg

New Member
Joined
Apr 25, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Някой може ли да ми даде MSB и Мonster.txt на RozaBG.Ще съм му много благодарен.
 
Аз мога да ти ги дам но няма неискам да се копирва такъф достоен сървър !
 
Аз мога да ти ги дам но няма неискам да се копирва такъф достоен сървър !

Един като теб, беше написал коментар в vbox: "Тъпо е ама малко ми харесва" :D
 
  • Like
Reactions: deffender
Аз мога да ти ги дам но няма неискам да се копирва такъф достоен сървър !

Хайде като няма да даваш какво правиш тук?
По твоята логика тук са постнати много файлове ... Все едно Дарката да каже "Аз мога да ти ги дам но няма неискам да се копирва такъф достоен сървър !" ... Ако можеш да помогнеш пиши, а не спами!

Защо, не си ги напишеш сам? Точно 1 ден работа за всички монстари без евенти те.
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Аз мога да ти ги дам но няма неискам да се копирва такъф достоен сървър !
и dangerlink е "достоен" сървър но тук ги има и МСБ и файловете нали.. така че не се прави на путка ... с даването на МСБ можеш да си спечелиш само уважение
 
Защо си мислите ,че като копирате монстърите на даден сървър той ще има успех?
Вместо да се чудите какво да копирате се хванете да измислите нещо уникално ,с което да докарате играчи..
 
Уникуалното го има.. останаха само монстърите :D :D бай дъ уей Иам фонетикааа :Д
 
а на мен ми трябват магазините :D:D
 
не се правете на интересни вземете измислете нещо ВАШЕ , тези неща стават не са невзможни
 
Хайде като няма да даваш какво правиш тук?
По твоята логика тук са постнати много файлове ... Все едно Дарката да каже "Аз мога да ти ги дам но няма неискам да се копирва такъф достоен сървър !" ... Ако можеш да помогнеш пиши, а не спами!

Защо, не си ги напишеш сам? Точно 1 ден работа за всички монстари без евенти те.


Дарка си е путак и много рядко помага на някой така че не го намесвай тук. :)
 
Дарка си е путак и много рядко помага на някой така че не го намесвай тук. :)
избирай:
хаваите или марс?
 
изпрати го към хаваите и му дай няколко милиона $ да си живее момчето :Д
 
Дарка си е путак и много рядко помага на някой така че не го намесвай тук. :)

Това НЕ Е вярно! на мен много пъти ми е помагал (wonder)
 
Помагам на тези, които заслужават.
 
Дарка си е путак и много рядко помага на някой така че не го намесвай тук. :)

П-ха-ха смешка си голяма ... Ти к'фо искаш той плаща хоста на форума какво то трябва от него имаме го нали (Форум) ? Тогава за какво ревеш?
 
Last edited:
да и той получава сумати и пари само от тва че влизаме в форума xD
 
о.О получава пари?? някаде да виждаш реклами от които да печели пари? той дори си плаща хостинга... той кфо ми говори...
 
Last edited:
Дарка си е путак и много рядко помага на някой така че не го намесвай тук. :)


ММмм... до сега каквото и да съм го питал винаги ми е отговарял и с каквото е могъл е помогнал :)
 
ти кфо си ял бе (think)
Aragorn said:
о.О получава пари?? някаде да виждаш реклами от които да печели пари? той дори си плача хостинга... тои кфо ми говори...
ей умници ... тфа че за вас единствения начин за печелене на пари от сайт е с реклами , много грешите .. ще дам пример с гугъл ... те от какво печелят .. от реклами ли .. влезте в google.bg да проверите за реклами.. когато някой влезе в сайта им те получават центове или в квато валута там искате... и кат влизат хора от цял свят .. опа те зеха че станаха богати.. ся ш кажете "хаха по-голяма простия не бях чувал..." в такъв случай ще кажа че тези неща ги знам от леля ми защото случайно gsm.bg & sportal.bg и още няколко сайта са собственост на нейната фирма.. те печелят пари точно по този начин... и от някоя друга реклама ..