Flooders



Murder
Forum Member(You-Gi-Oh Mafia Leader)
Points: 2,730, Level: 31 Points: 2,730, Level: 31 Points: 2,730, Level: 31
Activity: 18% Activity: 18% Activity: 18%

Posts: 481
Thanks: 67
Thanked 46 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2008
Location: Pazardjik,Bulgaria



^K1LL3R^
Banned & Fucked (because his mission to flood NASA's website is fail)
Points: 1,682, Level: 23 Points: 1,682, Level: 23 Points: 1,682, Level: 23
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

Posts: 268
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Apr 2008
Location: Bulgaria/Pazardjik

Дарк внимавай форума се напълни с Пазарджишки мафиоти (:|
^K1LL3R^-а :death: и Murder-а. (hunter) Само по никовете на двамата можеш да разбереш колко са опасни. :death:
Убиецо ако имаш да ми кажеш нещо ми пиши ЛС :) Или ела ми го кажи лично.

Май ще има кьотек. Снимаи и после пращаи снимките, та и ние да се смееме (handshake)
 
Май ще има кьотек. Снимаи и после пращаи снимките, та и ние да се смееме (handshake)

Мислиш ли ? (hmm) Аз се съмнявам ... те са толкова заети хора ... имат да флуудят толкова много сайтове .... едвали ще имам честа да напукам кратуната на някой от тях двамата. :dunno:
Не се правя на бияч или нещо от сорта ... просто ми писна от такива капути.... (n)
 
мислиш ли ? (hmm) аз се съмнявам ... те са толкова заети хора ... имат да флуудят толкова много сайтове .... едвали ще имам честа да напукам кратуната на някой от тях двамата. :dunno:
не се правя на бияч или нещо от сорта ... просто ми писна от такива капути.... (n)

аз като ти давах адреса ми ,пропусна да дойдеш..
 
аз като ти давах адреса ми ,пропусна да дойдеш..

защото стана по-тих след като си даде адреса :]
 
От мен: Ip-тата които са се опитвали да дропнат Dark Angels (chuckle):
IP Reason

200.215.114.79 XSS
94.123.120.141 XSS
72.30.81.153 XSS
94.123.127.228 XSS
66.249.71.155 XSS
93.116.27.174 XSS
92.114.207.36 XSS
77.85.105.54 XSS
94.190.187.170 XSS
213.145.116.108 XSS​
 
защото стана по-тих след като си даде адреса :]

Станал съм по тих ? Ти нали знаеш ,че бурята никога не затихва...

Пък и миналия път ми каза ,че си ми го искал ,цитирам:

-Да го имам.

(chuckle) Айде ако си навитак ,идвай ,ако не ,недей приказва глупости.
 


Murder
Forum Member(You-Gi-Oh Mafia Leader)
Points: 2,730, Level: 31  Points: 2,730, Level: 31  Points: 2,730, Level: 31
Activity: 18% Activity: 18% Activity: 18%

Posts: 481
Thanks: 67
Thanked 46 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2008
Location: Pazardjik,Bulgaria



^K1LL3R^
Banned & Fucked (because his mission to flood NASA's website is fail)
Points: 1,682, Level: 23 Points: 1,682, Level: 23 Points: 1,682, Level: 23
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

Posts: 268
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Apr 2008
Location: Bulgaria/Pazardjik

Дарк внимавай форума се напълни с Пазарджишки мафиоти (:|
^K1LL3R^-а :death: и Murder-а. (hunter) Само по никовете на двамата можеш да разбереш колко са опасни. :death:
Убиецо ако имаш да ми кажеш нещо ми пиши ЛС :) Или ела ми го кажи лично.

ауей мунчо ти въобще не ни познаваш а говориш се едно си незнам кой вижса първо ти къв си нещастник па после гледай другите хора ай fuck OFF !!!!!

ПС : Ти тъп ли си как ша ти пише ЛС като е баннат мале малеее........
 
Last edited:
ауей мунчо ти въобще не ни познаваш а говориш се едно си незнам кой вижса първо ти къв си нещастник па после гледай другите хора ай fuck OFF !!!!!

ПС : Ти тъп ли си как ша ти пише ЛС като е баннат мале малеее........
Ти си следващия. ;):
Боклуци като теб и K1LL3R-а НЕ ни трябват.

btw
Вие на flood ли се радвате? - жалки отрепки!
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
ауе прайте кво'т искате и вие ставате кат малките деца... и за тва половината от даркстеама напуснаха щот не ние сме боклуците а вие ...

ПС: и чакай малко бачинката мойто ИП никаде го няма и никой никаде не е казал че съм флудил някав сайт....тфа че тоя нещастник 1ns0mnia се заяжда и ти най-тъпо му се връзваш..................................................
 
Last edited:
Според мене това с flood е голяма тъпня.... За какво правят тази идиотщина? Човек така губи от една страна време и пари! Мен ако ме flood 1. че ще изгубя пари ако имам SMS System! 2. Време да намеря тази отрепка и да я пречукам + MAXIMUM CPU OVERLOAD да му цъкна на гъза.... Според мене няма смисъл... аз до сега не съм flood-ил никой и никога няма да го направя макар, че имам страхотни PHP scripts :p
 
Killar4e, не ,че се заяждам, ама това:
P.S - WARNING: КАТО КАЧА ФАЙЛОВЕТЕ И АКО ЗБАРАМ, ЧЕ СА КАЧЕНИ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ ОСВЕН DarksTeam....! Този който ги е качил ще има много проблеми с нета и щайгата си! УВАЖАВАЙТЕ CREDITS!!!





И това:

Според мене това с flood е голяма тъпня.... За какво правят тази идиотщина? Човек така губи от една страна време и пари! Мен ако ме flood 1. че ще изгубя пари ако имам SMS System! 2. Време да намеря тази отрепка и да я пречукам + MAXIMUM CPU OVERLOAD да му цъкна на гъза.... Според мене няма смисъл... аз до сега не съм flood-ил никой и никога няма да го направя макар, че имам страхотни PHP scripts :p

Малко не си съвпадат :)
 
Killar4e, не ,че се заяждам, ама това:
Малко не си съвпадат :)

Едното няма нищо общо с другото! При едното трябва да се уважат хорате който са направили това! Все пак аз работя над тези файлове доста дълго време! Помисли си ако ти направиш FIX 100% Season 4 и изведнъж се появят във други форуми освен този в който ти си ги качил.... понеже си имал доста помощ от екипа на форума!?? И гледаш другият форум има същите файлове само, че credits е сменен с някъф ламер дето нз даже как да си hex main!!! Кофти ще ти е нали ??!? За това съм го написал, ако искам ще го направя! Все едно в бой тебе да те бият, а ти да седиш и само се пазиш! Моля, без повече "тъпи" коментари!
 
Едното няма нищо общо с другото! При едното трябва да се уважат хорате който са направили това! Все пак аз работя над тези файлове доста дълго време! Помисли си ако ти направиш FIX 100% Season 4 и изведнъж се появят във други форуми освен този в който ти си ги качил.... понеже си имал доста помощ от екипа на форума!?? И гледаш другият форум има същите файлове само, че credits е сменен с някъф ламер дето нз даже как да си hex main!!! Кофти ще ти е нали ??!? За това съм го написал, ако искам ще го направя! Все едно в бой тебе да те бият, а ти да седиш и само се пазиш! Моля, без повече "тъпи" коментари!

Ми за тая работа си има Credits , & Copyrights :)