Flooders

никой не ги зачита вече :(

По тая логика, не тряя ги постваш никъде за да може само ти да си имаш Copyrights. Виж шефа "Gasolincho" как направи. Направи си собствен "хубав" сайт и никои го няма :p
 
по тая логика, не тряя ги постваш никъде за да може само ти да си имаш copyrights. виж шефа "gasolincho" как направи. направи си собствен "хубав" сайт и никои го няма :p
просто защото никои не е пожелал да му го копира иначе вече да е релииснат.
 
ауе прайте кво'т искате и вие ставате кат малките деца... и за тва половината от даркстеама напуснаха щот не ние сме боклуците а вие ...

пс: и чакай малко бачинката мойто ип никаде го няма и никой никаде не е казал че съм флудил някав сайт....тфа че тоя нещастник 1ns0mnia се заяжда и ти най-тъпо му се връзваш..................................................
кой е напуснал (think)
 
ауе прайте кво'т искате и вие ставате кат малките деца... и за тва половината от даркстеама напуснаха щот не ние сме боклуците а вие ...

пс: и чакай малко бачинката мойто ип никаде го няма и никой никаде не е казал че съм флудил някав сайт....тфа че тоя нещастник 1ns0mnia се заяжда и ти най-тъпо му се връзваш........
абсолютно е прав майната ви ве лигави педераси . феликс е некъв надъхан смешко лиско пък по цял ден се налива смотаняка смешен ебал съм ви майката уее ееееее.стегнете се бе стига толкова....
 
Я млъквай бе дечко. Къде си тръгнал с насраните гащи да псуваш из нета?
Lisko може да е сякав ама поне разбира от нещо за разлика от тебе. Ти си по прост от маймуна бе виж се ^_^
 
абсолютно е прав майната ви ве лигави педераси . феликс е некъв надъхан смешко лиско пък по цял ден се налива смотаняка смешен ебал съм ви майката уее ееееее.стегнете се бе стига толкова....
[30/7/2009 21:19:12] ™Åҳع˙·•●Bulle7●•·˙Åҳع™ каза: master
[30/7/2009 21:19:15] ™Åҳع˙·•●Bulle7●•·˙Åҳع™ каза: pls unban me
[30/7/2009 21:19:19] ™Åҳع˙·•●Bulle7●•·˙Åҳع™ каза: pove4e nema da gi psuvam
[30/7/2009 21:19:29] ™Åҳع˙·•●Bulle7●•·˙Åҳع™ каза: are pls
[30/7/2009 21:19:31] ™Åҳع˙·•●Bulle7●•·˙Åҳع™ каза: unban me
[30/7/2009 21:42:49] ™Åҳع˙·•●Bulle7●•·˙Åҳع™ каза: master
[30/7/2009 21:42:52] ™Åҳع˙·•●Bulle7●•·˙Åҳع™ каза: pls unban me de
(wasntme)
 
Някой да ни плаща, че ви праим кефа с web-ове и файлове ?
Колко пъти да повтарям ?
Ти да си платил на dark 200 кинта за Season3 Episode2 файловете ?
Някой да ни е платил с Backo 50 кинта за който и да е от web-овете, които всички ползвате и си присвоявате credits (единственото нещо, което получаваме в замяна е тая смешна рекламка долу в средата с малките букви, която НИКОЙ НЕ Я ВИЖДА)
Ние си дерем анусите да ви праим кефа, а вие си бъркате в носа и след т'ва праите химическа смеска с изкараното от носа като си бръкнете после в гъза, нас не ни грее....

ВСИЧКИТЕ НЕБЛАГОДАРНИЦИ, ЛАПЕТА, БЕЗМОЗЪЧНИ ОБЕЗКОСМЕНИ МАМУТИ И ДРУГИ ВМИРИСАНИ ОТПАДЪЦИ - ВЪН! (Вратата е широко отворена, а и да е затворена - ключалка нема...)
 
остави го тази зима няма да му дам подаръци (dance2) килерчо много си лошичък не харесвам поведението ти бягаи да кажеш на мама : мамо ;( блокнаха ма в даркстеам ;( ;( хаиде да ги съдим тези простаци ! абе килерчо няма да получиш тестенце на каиба тази година ако си тъкъв лошичък ... добре мамо добре обещавам вече няма да пикая в гащите и няма да спя с меченцето дето дядо Гошо ми подари :( добре маменце добре хаиде бягаи да лягаш че минава 8 часа и утре няма да получиш 40 стотинки ! добре маменце добре обещавам само още 5 минути да пофлуудя един човек! моля те мамо ... Никакви 5 минути заминаваи в кревата че зимам точилката!Марш веднага че като те фана ... Добре маменце тръгвам само да ида до тоалетната :bye2: . Абе аз на теб какво ти казах бе ти маи не искаш 40 стотинки утре да си купиш кроасанче?неее мамо добре ще пикая в гащите :( Добре маменце бягаи вече да лягаш че утре неможем да станем рано да доим кравите и няма какво да ядем :death:
kiler4o says : mamo ve4e moje li da pi6
mama says : abe prostak kfo ti kazah we lqgai maimuna mrasna tu da ti se nevidi i u tapaka ...
klier4o says: ok mami kato porasna 6te vidi6 ku4ko mrasna...
mama says: axaxaxaxa kogato porasne6 6te sam umrqla we :D:D:D:D xixixi
kiler4o says:vse edno nali ima6 tqlo pak 6te te biq we kurvo
mama says:KURVA LI SAM WE q stoi ti tyka 6te ti po4ervenee gaza
 
някой да ни плаща, че ви праим кефа с web-ове и файлове ?
колко пъти да повтарям ?
ти да си платил на dark 200 кинта за season3 episode2 файловете ?
някой да ни е платил с backo 50 кинта за който и да е от web-овете, които всички ползвате и си присвоявате credits (единственото нещо, което получаваме в замяна е тая смешна рекламка долу в средата с малките букви, която никой не я вижда)
ние си дерем анусите да ви праим кефа, а вие си бъркате в носа и след т'ва праите химическа смеска с изкараното от носа като си бръкнете после в гъза, нас не ни грее....

всичките неблагодарници, лапета, безмозъчни обезкосмени мамути и други вмирисани отпадъци - вън! (вратата е широко отворена, а и да е затворена - ключалка нема...)
ами прав си ама е трудно да търпя лигнята на феликс..а мастаре ако ти си ме баннал нз защо за тебе казал ли съм нещо?
 
ами прав си ама е трудно да търпя лигнята на феликс..а мастаре ако ти си ме баннал нз защо за тебе казал ли съм нещо?

е такъв ламер не съм виждал сериозно...
нарушава правилата на форума многократно и накрая като го баннат реве |-(
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a