Flooders

87.246.33.123
87.120.3.200
89.201.125.69
85.217.220.92
85.217.208.74

Не са flooder-и но ви препоръчвам да ги block-нете и да си имате едно на ум...
Някой от тях дори са посещавали този форум.
 
87.246.33.123
87.120.3.200
89.201.125.69
85.217.220.92
85.217.208.74

Не са flooder-и но ви препоръчвам да ги block-нете и да си имате едно на ум...
Някой от тях дори са посещавали този форум.

blocked са вече
мерси..
 
IP - 89.25.20.222
Ник в форума - ^K1LL3R^
Пита ме дали има място за ГМ-та в сървъра ми и след като му казах, че няма място, почна да ме флууди :) Днес още 1 пич ми каза , че същото това миризливо кравешко лайно го е флуудило по същата причина :) Е , "K1LL3R" има ли файда от флууда ? Някой направи ли те ГМ като го флууди ? То бива бива да си прост , ама това минава всякакви граници.
 
IP - 89.25.20.222
Ник в форума - ^K1LL3R^
Пита ме дали има място за ГМ-та в сървъра ми и след като му казах, че няма място, почна да ме флууди :) Днес още 1 пич ми каза , че същото това миризливо кравешко лайно го е флуудило по същата причина :) Е , "K1LL3R" има ли файда от флууда ? Някой направи ли те ГМ като го флууди ? То бива бива да си прост , ама това минава всякакви граници.
той и форума се беше опитал да флоодне, но icn му е*аха майката (nqh)
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
Слагайте Anti - Flood :) при request Повече от 2 секунди блоква ИП и трябва да рефрешнат за да влезат в сайта :) .... помага :p.... При мен един смотаняк се опита да ми флууди порт 80, но нещо не е успял ^^
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
той и форума се беше опитал да флоодне, но icn му е*аха майката (nqh)

ще се оправи някой ден ... някой като му напълни вратът с шамари.
 
и като ги блокнете кво ше напрайте ?!??! хората за тая цел са измислили proxy
 
нали ти няма да си тоя дето ше ми напълни врата със шамари
Не , капуте смотан , нямам време да се занимавам с 13 годишни лекенца като тебе които нямат пишка да си играят и флуудят на хората сайтовете ей така ... "за кеф" ... (или защото само това могат).


а ако имаш някакъв мерак да си ти ела и пробвай
Ще събереш Yo-Gi-Oh мафията от квартала ли :cloud: ? Те няма да ти помогнат бе .. ти нали ги напусна и стана "компютърен спец" (xaixai) о.О или само флуудач на сайтове.(cm)
 
Не , капуте смотан , нямам време да се занимавам с 13 годишни лекенца като тебе които нямат пишка да си играят и флуудят на хората сайтовете ей така ... "за кеф" ... (или защото само това могат).



Ще събереш Yo-Gi-Oh мафията от квартала ли :cloud: ? Те няма да ти помогнат бе .. ти нали ги напусна и стана "компютърен спец" (xaixai) о.О или само флуудач на сайтове.(cm)
хахахахахах (nqh)(xaixai)(rofl)
 
Вие ще се избиете ве ...... ^^K1LL3R^^ остави 1ns0mn1a намира, че вярно бандата на Yu-Gi-Oh! няма да ти хелп ^^... Това е съвет :p
 
Бандата на дядо пенчо (shake)
 
Внимавайте дядо коледа е ядосан,няма да получите подаръци за нова година,а да може би флууд не съм сигурен (tmi)
 
Не , капуте смотан , нямам време да се занимавам с 13 годишни лекенца като тебе които нямат пишка да си играят и флуудят на хората сайтовете ей така ... "за кеф" ... (или защото само това могат).



Ще събереш Yo-Gi-Oh мафията от квартала ли :cloud: ? Те няма да ти помогнат бе .. ти нали ги напусна и стана "компютърен спец" (xaixai) о.О или само флуудач на сайтове.(cm)

остави го тази зима няма да му дам подаръци (dance2) килерчо много си лошичък не харесвам поведението ти бягаи да кажеш на мама : мамо ;( блокнаха ма в даркстеам ;( ;( хаиде да ги съдим тези простаци ! абе килерчо няма да получиш тестенце на каиба тази година ако си тъкъв лошичък ... добре мамо добре обещавам вече няма да пикая в гащите и няма да спя с меченцето дето дядо Гошо ми подари :( добре маменце добре хаиде бягаи да лягаш че минава 8 часа и утре няма да получиш 40 стотинки ! добре маменце добре обещавам само още 5 минути да пофлуудя един човек! моля те мамо ... Никакви 5 минути заминаваи в кревата че зимам точилката!Марш веднага че като те фана ... Добре маменце тръгвам само да ида до тоалетната :bye2: . Абе аз на теб какво ти казах бе ти маи не искаш 40 стотинки утре да си купиш кроасанче?неее мамо добре ще пикая в гащите :( Добре маменце бягаи вече да лягаш че утре неможем да станем рано да доим кравите и няма какво да ядем :death:
 
добре маменце добре хаиде бягаи да лягаш че минава 8 часа и утре няма да получиш 40 стотинки ! добре маменце добре обещавам само още 5 минути да пофлуудя един човек!

MUxhuahuxahuxhuaxhuahxuahuxhauxhaxaphxahxahxuahuxahuxa


(xaxa)(xaxa)(xaxa)(nqh)(nqh)(nqh)
 
остави го тази зима няма да му дам подаръци (dance2) килерчо много си лошичък не харесвам поведението ти бягаи да кажеш на мама : мамо ;( блокнаха ма в даркстеам ;( ;( хаиде да ги съдим тези простаци ! абе килерчо няма да получиш тестенце на каиба тази година ако си тъкъв лошичък ... добре мамо добре обещавам вече няма да пикая в гащите и няма да спя с меченцето дето дядо гошо ми подари :( добре маменце добре хаиде бягаи да лягаш че минава 8 часа и утре няма да получиш 40 стотинки ! добре маменце добре обещавам само още 5 минути да пофлуудя един човек! моля те мамо ... никакви 5 минути заминаваи в кревата че зимам точилката!марш веднага че като те фана ... добре маменце тръгвам само да ида до тоалетната :bye2: . абе аз на теб какво ти казах бе ти маи не искаш 40 стотинки утре да си купиш кроасанче?неее мамо добре ще пикая в гащите :( добре маменце бягаи вече да лягаш че утре неможем да станем рано да доим кравите и няма какво да ядем :death:
10/10

Best wishes [|<MT7]killar4eto
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LilPubzy
ip - 89.25.20.222
ник в форума - ^k1ll3r^
пита ме дали има място за гм-та в сървъра ми и след като му казах, че няма място, почна да ме флууди :) днес още 1 пич ми каза , че същото това миризливо кравешко лайно го е флуудило по същата причина :) е , "k1ll3r" има ли файда от флууда ? някой направи ли те гм като го флууди ? то бива бива да си прост , ама това минава всякакви граници.

някой хора просто не знаят как да получат това което искат, и някой ден ще получат това дето не искат ;]
 
Вие ще се избиете ве ...... ^^K1LL3R^^ остави 1ns0mn1a намира, че вярно бандата на Yu-Gi-Oh! няма да ти хелп ^^... Това е съвет :p

еее та къв е тоя 1ns0mn1a да не е най-големия нещастник ?!
 
еее та къв е тоя 1ns0mn1a да не е най-големия нещастник ?!

Murder
Forum Member(You-Gi-Oh Mafia Leader)
Points: 2,730, Level: 31 Points: 2,730, Level: 31 Points: 2,730, Level: 31
Activity: 18% Activity: 18% Activity: 18%

Posts: 481
Thanks: 67
Thanked 46 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2008
Location: Pazardjik,Bulgaria



^K1LL3R^
Banned & Fucked (because his mission to flood NASA's website is fail)
Points: 1,682, Level: 23 Points: 1,682, Level: 23 Points: 1,682, Level: 23
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

Posts: 268
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Apr 2008
Location: Bulgaria/Pazardjik

Дарк внимавай форума се напълни с Пазарджишки мафиоти (:|
^K1LL3R^-а :death: и Murder-а. (hunter) Само по никовете на двамата можеш да разбереш колко са опасни. :death:
Убиецо ако имаш да ми кажеш нещо ми пиши ЛС :) Или ела ми го кажи лично.