Flooders

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Предлагам тук всеки който бъде флууден да записва IP-то на Flooder-a
Това е шанс да си помогнем един друг ;)

Ето някой гадни флуудери които флуудят UDP-то и които ви препоръчвам 100 % за блоквате!


87.17.202.217

213.151.228.10


190.142.216.59

За сега са тези... мен често ме флуудят така че ще постна други много скоро! ;)
 
Last edited:
със Sygate ли го блокваш? или ако не моля да споделиш програмата ако не е проблем за теб
 
Мен ме Флоодят тези Ип-та

194.146.235.2

63.133.129.194

189.69.166.151

213.151.228.10
( същото като на Felix )
 
Как точно ви flood-ят ми е интересно ?
 
Как точно ви flood-ят ми е интересно ?


Правят или ДоС атака или UDP Flood демек пращат много заявки към уеб сървъра ти и в някой случай (в повечето апачето-ти забива и се налага рестар) а в някой случай се налага да си купиш нова Lan карта!
 
Ако ползваш по-стар уеб пакет ще си купуваш всеки ден по 30 лан карти.Тъй като е включен register_globals така е и при easy php.Когато тази опция е включена не ти флудят само уеб сървъра.Мога да ви кажа защо е включена на старите уеб пакети и защо на новите не е :) .
ЕДИТ:Опцията се пуска/спира от php.ini
 
Правят или ДоС атака или udp flood демек пращат много заявки към уеб сървъра ти и в някой случай (в повечето апачето-ти забива и се налага рестар) а в някой случай се налага да си купиш нова lan карта!
Това за lan картата искам да го видя с ОЧИТЕ си.
 
Това за lan картата искам да го видя с ОЧИТЕ си.
Пусни си register_globals и освен лан картата може и нещо друго да ти замине тъй като не флуди само уеб сървъра.
 
Аз искам да видя изгоряла lan карта. Кое не разбрахте ? Ще се съглася ако ползвате някой келав RealСПЕК 8139а или някоя негова производна но истинските карти от ранга на Intel® и 3com ми е трудно да си представя как ще гръмне :)
 
Last edited:
вярно е това с лан картата ReaL ми беше разказвал отдавна :)
 
И какво искате да кажете че при този flood се претоварва RX и TX канала ли :) стига глупости моля ви се :) преди да увисне картата като периферно устройство би трябвало да ви гръмне някой от мостовете (в случая южния ако не се лъжа просто в момента не съм в настроение да ровя) и тогава да има някакви хардуерни последствия
 
Аз искам да видя изгоряла lan карта. Кое не разбрахте ? Ще се съглася ако ползвате някой келав realСПЕК 8139а или някоя негова производна но истинските карти от ранга на intel® и 3com ми е трудно да си представя как ще гръмне :)

Ако се фанат 15-тина човека да те флооднат не лан картата ами компа щи грамне май не можеш да си представиш колко много пакета идват към при флоода!
 
  • Like
Reactions: Advanter
Ето IP: 82.119.68.26 и IP: 82.119.68.43 flood-ете на воля искам да видя как ще ми гръмнат картите на router-ите :)
 
Каде е да го пусна ? :)намерих го :)

; You should do your best to write your scripts so that they do not require
; register_globals to be on; Using form variables as globals can easily lead
; to possible security problems, if the code is not very well thought of.
register_globals = on

PS: след колко време трябва да започнат пушиляците ? :)
 
Last edited:
Пиши ми в скайп ще направим чат с още хора който ще те флудим да видим какво ще стане :) .
 
Пиши ми в скайп ще направим чат с още хора който ще те флудим да видим какво ще стане :) .

Искам и аз да участвам във флоод root после да не стане нещо!
 
root и аз сам навит за спорта да флоодна...Не се сарди ....
 
Действайте спокойно :)